reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

malutka ja tez tak miałam z Jasiem ...niemoże pozwolić mu zasnąc przy piersi .W szpitalu kazali mi jasia szczypnąc w uszko delikatnie Jak przysypiał..Niech tego spróbuje :) i niemoże tak żadko go karmic jak piszesz.Maleństwo powinno jesc co 2 h.Niech go przystawia do piersi i sutkiem drażni usta.Powinno zadziałać .
 
reklama
Zgadzam się jak przysypia to się nie naje zaraz się budzi i to dlatego.
Ale tu nas mało dzisiaj wszystkie gdzieś wywiało ::) ::) ::)
 
Ja juz wróciłam. Nawet nie zgadniecie ile wazy moj skarb 7280g. Uff jest juz co dzwigac ;D

Noeli zycze zdrówka!
 
reklama
Aha, jedno oko na dzidzie na kocyku, drugie na laptop, jedna reka podaje mu grzechotki ktore on notorycznie wyrzuca i piszczy...maz domaga sie kolacji, syn chce grac w simsy a tak w ogole to moi chlopcy sie pobili w wannie...starszy mlodszemu brzuch podrapal i teraz mlodszy ( hipochondryk) odmawia jedzenia, twierdzac ze prezez WIELKA ( malutkie zadrapanie) dziure w brzuchu jedzenie mu wyplynie...A moj starszy Slimak oznajmil ze galki oczne slimaka odpadly w szkole bo za slabo przykleilam i ze smieli sie z niego i on ma dosc. A sredni zapytal, czy tatusia tez urodzilam. Matko... ::)
 
Do góry