reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Pycha niestety i w 5 osob czasem nie upilnujemy dziecka,bo tak jak pisalas to sa ulamki sekundy.Dobrze ze nie bylo gorzej.Glowa do gory.Z tymi hustawkami to jest zawsze tak niebezpiecznie
 
Witajcie Kobietki

Dawno Tu Nie Zagladalam Mam Nadzieje Ze Mnie Jeszcze Pamietacie...

Caly Czas Pracuje, Oprocz Tego Staram Sie Jak Najwiecej Czasu Poswiecac Dzieciakom, Korzystam Z Urokow Pogody Bedac Caly Czas Na Swiezym Powietrzu...

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie Niepracujace I Szczerze Przyznam Ze Wam Zazdroszcze Siedzenia W Domku Z Pociechami...
 
Cześc dziewczyny, grill się udał chociaż strasznie wiało wczoraj i bardzo zmarzliśmy. Mati na szczęście się nie wykąpał:happy: A grill się zakończył u nas w domku przy drinkach:-)
Dziś od rana buszowałam na takich targach ze starociami i nowościami z kumpelą i wróciłam tak obładowana że mój mąż jak z roboty wróci to przeżyje szok:szok: :-D
Donatella zdrówka Ci życzę i dla Kacperka też- a może ma jakąś alergię, że mu tak oczka się zaczerwieniły?
Pycha nie martw się i nie dołuj - wypadki się zdarzają. Dobrze że skończyło się tak a nie inaczej. Głowa do góry.
Dziewczynki mi też się scrapy podobają i muszę poczytac o tym i może sama zacznę coś robic w chwilach nudy- chociaż teraz to one są rzadko :-D
Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam coś przekąsic bo padam z głodu i z nóg.
Udanej niedzieli:-D :tak: :-)
 
Witka kobietki popołudniu..
Ja juz wróciłąm z wyjazdu po rodzince...
Matuś śpi,usnął w samochodzie mi,no i teraz dalej kima w domku.

Hehe widze,żę nie tylko mnie te scrapki interere,:-D ;-) Fajna sprawa,ale roboty i chęci trzeba...Ja od mamy już wycyganiłam pare środków do roboty,hehe.ale musz eobejrzeć te na kompie czy nie lepiej bęzie tak zrobić...:confused: :baffled:

Pycha ojej ucąłuj małą:tak: ,ale zawsze tak sie zdarza..
Sewa u mnie też wieje..:-) :no:
Sylwia pamiętamy oczywiście..:tak: :tak:
Aniab fajnieże się udał grilekk

Moja impra wczorajw e dwie tez sie udałą,hehe
Pozdroo
 
Witam podwieczorkowo! U mnie słonecznie, ale zimno:wściekła/y: :-( :wściekła/y: :-(
Byłam dziś u mamy na obiadku, objadłam się tak, że teraz mam ochotę leżeć do góry brzuchem :tak: Ale moje dziecko wymyśliło sobie układanie klocków i męczy mnie, abym układała razem z nim :baffled: Chyba się skuszę;-) :tak: :-D
Sylwia witaj kobieto! Ostatnio o Tobie myślałam:tak: :tak: Zaglądaj częściej:tak: na BB :tak:

Fajnie, że wszystkim się imprezki udały!

No to lecę wybudować jakąś wieżę :-D :-D :-D
 
A ja dzis dostalam prezent na imieniny:tak: choc dopiera sa 23 maja;-)Mam ladna hustawke ogrodowa z daszkiem od moich tesciow 399zl wydali:szok::szok::szok:
I bylam dzis na bazarku gdzie ludzie sprzedaja uzywane i nowe rzeczy i kupilam Vanessce dwie piekne sukienki,spodniczke mini w krate(rozowo_biala)i do tego ekstra bluzke tez pod kolor i chusteczki i czapeczki rozne na glowe(nowe)jestem bardzo zadowolona z tych zakupow:tak::tak::tak::-)Moze poniej wkleje fotki:tak::tak::tak:
Sylwia Witaj znow:-)Pisz czesciej kochana;-);-);-)
Leika czekamy na fotki
 
Hejjjaa
Moje dziecko sie teraz kąpie sam,a ja tu pisze,he
Iwonka no to niezłe zakupy,fajnie tak teraz pewnie jak jesteś zadowolona,ja też tak lubie od trazu wtedy masz dobry humor...

Leika no gdzie ona,ciekawe jak tam chrzciny i impra iw ogóle...
 
Witam...jak tam u was...sloneczko tez zawiodlo?? u nas pochmurno.....a tu tydzien wolnego:no:
wlasnie czekam na ''skazany na smierc''......znowu dalam sie wciagnac w glupie seriale:baffled:
 
reklama
Do góry