reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie..
My z synkiem popołudnie w domciu,nogi mnie bolały i nie chciało mi się d... ruszać, mam lenia jakiegoś.
Za to zakochałam się w scrapbookingu.;-) :tak: ...Super to jest...MOże się tym zajme...]

Cloe mi się też czasem wydaje że krąże w jednym miejscu...:baffled:

Miałam jechać do cioci,no i nie pojechałam...ale ciotka tak nagadała wujkowi,ze przez jego wybryki ja nie przyjechałam,ze teraz będzie na mnie :dry: :baffled: :eek: HMM ale jutro jade tam i tyle... Zzrobie porządek z nimi:wściekła/y: .

Ide małęgo zawlec do jego łóżka,bo zasypia u mnie na łóżku albo na podłodze...
 
reklama
Dziewczyny ja też jestem. Niedawno co wyszedł kumpel. Znowu sąsiadki będą gadały, że chłop pojechał to sobie innego przyprowadzam;-) ;-) ;-)
Ale miałam dziś dzień. Prawie cały spędziłam u koleżanki, która ma domek z pięknym ogrodem i własnym placykiem zabaw. Moje dziecię tak się wyszalało, że padło o 20:10 :tak: :tak: :tak: Mogłam na spokojnie posiedzieć wypić winko i pogadać. A teraz oczy mi się kleją. Jeszcze chwilę posiedzę i spadam do wyreczka.
 
Do góry