reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja też łykam winko,na sen... czerwone martini...
MOże któraś chce też...lampke

Kobiecinki czy napiszecie mi swoje maile,. możecie na priva,albo tutaj jak woliciewyśle wam cosik??
 
Vici ja też lubię dolać oliwy. U mnie w klatce mieszkają sami starsi ludzie, kto im będzie atrakcji dostarczał jak nie ja ;-) Ja jestem tu nowa, nic o mnie nie wiedzą to muszą mnie szpiegować. Nieźli są. Ale ja się tym kompletnie nie przejmuję.
 
reklama
Ewcia wysłałam Ci na priv
A u mnie to jest tak, że moim najlepszym kumplem jest facet. Często spotykamy się na pogaduchy i picie. Tak, tak umawiam się na picie z facetem:tak: :tak: Znamy sie tyle lat, że mój ślubny nic nie mówi jak ja wychodzę gdzieś z nim. No a teraz to siedzi u mnie bardzo często. Staruszeczki pewnie po nocach nie sypiają, aby wypatrzeć o której on wychodzi;-) :-D :-D :-D
 
Do góry