reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Iwonka, podobno śni się na odwrót..
Moze Vanesska właśnie się do Ciebie jeszcze bardziej przywiązuje..?
A czasami to podobno nasze ukryte lęki..
 
reklama
Ja troche przebieralam w facetach za nim w koncu sie zdecydowalam na tego jedynego,ale sami widzicie poprzedni zwiazek 7 lat i jednak to nie bylo to.Dobrze ze dziecka z tego zwiazku nie zrobilismy.Wczesniej tez tam bylo kilku ale to juz szczeniackie milostki to mozna bylo sobie przebierac i korzystac z zycia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DMam nadzieje ze sie z obecnym razem zestarzejemy:baffled::baffled::baffled::tak::tak::tak::-)
 
Vici dzieki za pomoc.
Zuzia domek andromeda II.
A ja siedzę bo Mati śpi a mężuś zaraz na obiad wpadnie i leci bo jakąś fuchę złapał. To będzie na wczasy:-D w Chorwacji. Potem zawitam tu jeszcze. Idę do kuchni bo coś mi tu spalenizną zalatuje ... Tak się zaczytałam na tym wątku ze jeszcze obiad spalę:-D
 
Wow wow kochane,aż 4 str nadrabiałam,ale już kniec,treraz poodpisuje...

Na komary jest off dla dzieci,super skuteczny i to jeden z lepszych.Ale dostępny chyba tylko w aptekach i ceny nie znam.
Ja też włąśnie off używam,ale dla dzieci mu psikam w okolice takie skórne,ale na ciuchy to mu psikam off normlany dla dorosłych,bo jest mocniejszy.
pikna pikna :-D;-):-p Majcia dzis cała na krótko była ubrana :happy::happy::happy: i 26 stopni
O matko,daj troszke kresek na termometrze,u mnie 22,ale wiatr i na krotko to raczej nie,tzn koszulka tak,ale spodnie dlugie cienkie.

No włąśnie ja się zastanawiam bo jak widzę niektóre mamy to aż żal mi ich dzieci poubierane na maksa jakby niecałe 10 stopni było.Nieraz się tak napatrze,że zastanawiam się czy to ja przesadzam czy one.A niestety jestem sama i nie mam kogo pytać:-(Niektóre to nawet wczoraj jeszcze ze śpiworkami jeździły makabra.
No moja kumpela wczoraj swojej 7 miesięcznej ubrala rajstopy,spodnie ,skarpetki i buty,czapke z wełny i kurtke polara z podszewką:szok: :szok: masakra,ona cała mojkra była...

W końcu rozszyfrowałam tą galerie bb i będę robiła nam albumik:-D
Jak był mniejszy Victor to jakoś z tym ubieraniem nie miałam problemów ale tu matki tak ubierają swoje dzieci,że zachwiały moją intuicję.
Vici ja tez mam albumiki na BB,także do dzieła...

Ewcia No to sie narobilo u szwagierki...Ale ona utrzymuje z nim kontakt czy tak poprostu ma nadal jego numer telefonu?Zregoly ludzie sa zazdrosni o bylych partnerow,moj tez byl z poczatku.Tym bardziej ze zdazaly sie sytuacje ze R,byl u mnie np a i byly w tym czasie potrafil przyjechac nie wiadomo po co.Tzn ja wiem,prosic o powrot do siebie,bylismy razem 7 lat.Ale to juz przeszlosc ktora nigdy nie powroci.
Tak utrzymuje,ale to on do niej dzwoni,a on ma super charakter,myz mężem to cały czas mamy z nim kontakt,a kiedys wziął od nas jej numer iz adzwonil,a ona głupia wpisała nr w książke w tel i mąż zobaczył nowy numer i masakra:szok: :no:

Oj Vici, zwiazek był arcyciekawy. Facet 19 lat starszy, rozwiedziony, bez dzieci, muzyk (tak jak ja), odrzydliwie zdolny perkusista, do tego z uzdolnieniamu plastycznymi (pracuje w teatrze lalkowym i buduje laleczki), osobowość porywajaca, nonszalancki, ze świetnym gustem (najlepsze ciuchy jakie kupilam w życiu to za jego "kadencji"), ale co z tego jak nałogowiec alkoholowy (obecnie 2 lata po terapii i nie pije), i w domu też by nic nie robił. Takie wieczne dziecko, które mozna kochać, ale polegać na nim to za bardzo nie.. No i nie byłoby mowy o dzieciach, bo pan był (jest) już po 50..
I grał w kapeli na moim weselu.. hi hi hi..
Jezu Novaczka 19 lat starszy!!:szok: :eek: :baffled: Jestemw szoku...

No obecny mój mężuś to jedyny facet z którym byłam i jakoś brak mi doświadczenia:-)z innymi oczywiście:-D
Ja tez mężą adorwałąm w szkole średniej i tak zostało.... Już 11 lat razem jesteśmy..

A ja byłam u mojego taty i też na wsi,ale zbytnio nie miał czasu,bo żuka naprawiał,....,stwierdziłam,że do szwagierki może jutro,niech się troszke dotrą,albo będzie lepiej albo gorzej...
 
Aniab super domek,a jaki duży przestronny,2 garaże wow...
Macie juz projekt,bo nie doczytałam...Życze udanych tych transakcji itp abyście szybciutko rozpoczęli budowe hehe i na wakcje skoczyli...
 
reklama
No i ja sobie tez projekty domków pooglądam,chociaż oko naciesze...:-D
U nas koszt domu tzn robocizny samej 60tys zł + cała reszta
 
Do góry