reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A moja cos spac nie może ,a tez całe rano na dworku siedział ,dwie godziny juz leży ,teraz to powinna wstawac ,a ona nawet nie zasneła,szkoda tej pogody ,zaraz ja biore i może nad jeziorko pojedziemy łabedzie karmić:tak: :tak: :-) :-)
 
Noelia koleżanka nie z tych co to się wściekają na takie rzeczy.
Najgorsze jest to, że Jędrek rozmawiał dziś z moją mamą i na swój sposób powiedział jej, że był na spacerze z Jolą (moją kumpelą) i Kupą :szok: :szok: :szok: No tragedia. Mam nadzieję, że to chwilowe :baffled: :confused:
Idę teraz na spacer. Papatki!
 
Coś Wam napiszę. Syn mojej koleżanki ma na imię KUBA a mój Jęrek cały czas w parku wydzierał się na niego "Kupa chodź" no myślałam, że padnę.
Ale obciach:szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
:-D:-D:-D;-);-);-):laugh2::laugh2::laugh2::cool2::cool2::cool2: dobre:laugh2::laugh2::laugh2:
My już wróciliśmy od dziadków, dzieciaki w łóżkach, mąż w wannie;-). Fajnie było, pogoda super, Kuba wyrywał garściami trawę i próbował jeść:szok::-D:-p. Teraz też bym chętnie jakieś winko wypiła:cool2::cool2::cool2: Iwonka, jak coś wam zostanie to wyślij mi:tak::cool2::laugh2:;-);-);-).
 
hej

ufff wykonczona jestem

dopiero przyszliśmy do domku, a tak fajnie ze nie chciało sie wracac

zaliczyliśmy dziś wycieczkę do lasu i duzo spacerowalismy i na placu zabaw bylismy, więc mam nadzieje że moja niuńka szybko zasnie, bo teraz dopiero sie kąpie

a z tym "Kupą" to dobre :-D:-D:-D
 
heja...
My tez niedawno wrócilismy z dworu,bo zimno i ciemno.Matu własnie usypia.
Mielismy grilka,a raczej mamy jeszcze,ale wszystko juz w domu,całe jedzenie i picie.
OOO mój syn
 
cos mi ucieklo z tamtym
no to ciag dalszy
moj syn padl mi na kolanach,juz spi,szybki jest...

Acha zapomniałam pochwalic się że mój mąż dzisiaj wraca do domu na tydzien,bo dostał urlop hurrra huurrraa wraca własne jedzie z przyczepą kempingowa superowatooo:-D :-D :-) :-) ;-) ;-)

Pozdroooowionkaaa

 
A słuchajcie co do pokzau to jutro wstawie zdjęcie oki,bo dzisiaj mam lenia,to moze szybciej bedzie chodzic,dzisiaj nie mam sily,hehhe]]

Pycha no to zaszalałas na dworzu,no i dobrze,,,
Sewa niezłego mam synka,ale super smiechu było,hehe
Iwonka ale szalejesz,my też hehhe, pijemy coś mocniejszego...
zdasz nam relacje jak tam głowa rano,albo jak imprezka,buziaki,baw sie dobrze..
Pycha spoko,ja sie nie obrazam,jutro to zrobie,bo dziś łykam i nie widz eliter,hehhe:-) :-) :-)

Dobra juz wiecej nie pize,bo literki mi się pierdacza,buziole
do juterka,papappaap
Zdrówko wasze w gardło nasze...:-) :-D :-D :laugh2: :laugh2:
 
reklama
Ewcia ale Ci fajnie!!!!! Ja też tak chcę buuuuuu:-( :-( :-( :-(

Po południu byłam z Jędrkiem na dłuuuuugim spacerze. Nie wzięłam wózka i to był mój błąd :no: :no: :no: W pewnym momencie mały uparł się, że dalej nie idzie i musiałam go dźwigać :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Rety jak ja się zmachałam. Teraz śpi jak zabity, a ja też zaraz wskakuję do wyreczka i jeszcze coś poczytam, bo ostatnio jestem strasznie do tyłu z lekturą. Chodzę po księgarniach kupuję książki, a potem nie mam kiedy ich czytać:no: :no: :no:

Zuzia zacznij karmić dziecko! Bidulek z głodu już za trawę się bierze;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D A tak na serio. Moja siostrzenica też tak miała. Małe trawojady!

Dobra dziewczynki uciekam! Śpijcie smacznie, śnijcie kolorowo.

Dobranoc!
 
Do góry