reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ja teraz ubieram Mai spódniczki lub sukienki, ale pod spodnie to bym już chyba nie ubierała rajstop, ewentualnie takie cieniusie

najgorsze jest to że na słonku jest super ciepło, a w cieniu jeszcze zimno :no:
 
Dobra ja tez lece,będe się szykowac do babci,a ciocia nas dzisiaj ciągnie na dwór,bo od jutra ma urlop i chce abyśmy u niej już dzis siedzxieli i potem cały tydzien.:szok: :szok: ;-) :-)
Fajno musimy z mamą pomyśleć nad tm zagadnieniem.buziaki,
Miłego dnia kobitki...
 
witam po przerwie
Pycha to podaje reke bo moje dziecko tez wyłancza mi kompa:-(
kozystam puki spi i nie musze nic robic:tak: bo pozniej obiad i dworek az do wieczora i dlatego nie zagladam tak czesto:zawstydzona/y: o juz wstal:wściekła/y: :wściekła/y:
koniec pisania
 
My już po spacerze, pogoda super:tak:. Teraz mały śpi, bo się wybiegał, a ja gotuję obiadek.
Co do tego naszego domku, to tak szybko się nie wprowadzimy, bo jest w stanie surowym zamkniętym i najpierw musimy go jeszcze wykończyć. Ale na tym nam zależało, żeby nie budować od zera, ale wykończyć tak, jak chcemy. Teraz na szybko musimy założyć bramę garażową, drzwi wejściowe, żeby było bezpieczniej, a potem całą resztę. Tu macie parę fotek, jedna (z nami) jest z wczoraj - dzieci pierwszy raz widziały;-)
 
Witajcie.
A ja dziś w humorze przed@. Wszystko mnie wqrza.:wściekła/y:
Moja Gwiazda na stare lata wymysliła sobie, że usypiać to będzie na kolanach u mamy, pomimo, że zawsze ładnie zasypiała.:wściekła/y: I teraz leżała godzinę w łóżku:szok: zamiast spać. Oczywiście na kolanach zaśnięcie zajęło jej 5 minut.:baffled:

Sewa, moj pani doktor każe wychodzić na spacery z dzieckiem nawet jak ma katar :tak: (oczywiscie jeśli nie towarzyszy mu wysoka gorączka), bo na dworzu lepiej mu się oddycha i obkurcza się śluzówka. A teraz jak jest ciepełko, to nie bój się juz obsolutnie. Ja z Martyną wychodziam i nic gorszego jej się nie działo.

Ewcia, ja rajstopy zakładam, bo Martyna jeszcze nie chodzi. Oczywiscie wystawiam ją z wózka, ale na trochę, a często się zdarza, że wraca z chlodnymi stopami, więc zakładam, tylko teraz juz cienkie i ciepłe skarpety pod buciki.:tak:

A forum działa mi wyjatkowo dobrze, wcześniej bylo gorzej.Moze sie coś poprzestawiało?;-) :-D

Pozdrawiam.
 
reklama
My też jeszcze rajstopy zakładamy, bo mój mały uwielbia w wózku podciągać sobie spodnie do kolan i jechałby z gołymi nogami, gdyby nie rajstopy:baffled:. A dzisiaj miał do tego tylko bluzeczkę i cienką czapeczkę, bo tak fajnie było.
Sewa - dużo zdrówka dla pociechy:-).
Pycha - powodzenia na szczepieniu. Nas też to wkrótce czeka:baffled:.
Novaczka - mój też czasem zamiast spać, to opowiada coś sobie w łóżeczku, ale ja go zostawiam, czasem jak się znudzi, to zaśnie, a jak nie, to cóż.... jego strata:-D. A domek mamy rzeczywiście w spokojnej okolicy, a ulica nazywa się Cicha:cool2:. Wczoraj się śmiałam, że jak się wprowadzimy, to przestanie tam być cicho:-D:-D:-D.
 
Do góry