reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wiecie co chyba się już położe paćki lulki do wyrka,bo już mnie tyłek boli od siedzenia,gdybym miałą laptopa to chyba bym na śpiąca przez sen pisała,heheh

No to kobitki ja was opuszcze sobie,do juterka na kawie,jeśli ktoś bedzie wogóle koło 8-9,bo ja tak wstaje.
IDE FILMA JAKIEGOŚ OGLĄDNE SOBIE.

Dobranoc dziubaski,papa

Iwonka dobre dobre z tym grilem...:-D :-D
 
Ja nie mogę!!!!! Jutro jest piątek 13 :szok: :szok: :szok: :szok: jeszcze czarnego kota potrzeba;-) ;-) :-D :-D :-D ;-) ;-)

Rety dwa razy mnie wywaliło z forum! Chyba to znak, że powinnam już iść spać!
Dobranoc. Życzę kolorowych snów. Spotykamy się jutro rano na kawce. Papatki!
 
A ja nie moglam tak dlugo wejsc na nasz watek:no::no::wściekła/y::wściekła/y:A pamietacie ten film piatek trzynastego:confused::confused::confused:To kiedys byl horror bo teraz to juz slaby thiller :tak::tak::tak:Tez juz zmykam spac bo pobudke mam jak co dzien kolo 7:baffled::baffled::baffled: tylko w swieta dalo mi dziecko pospac bo dwa dni pod rzad do 8:30:tak:
Dobranoc
 
hEJ

Wstawac leniuszki ,mnie dzis dziecko tak wcześnie wywaliło ,:baffled: :baffled: ,a wczoraj miałam taka nadzieje że się wyśpię a tu nici ze spania ,emilka woła mnie z łóżeczka "mamo ":tak: :tak: :-) :-) fajnie się to słyszy :laugh2:

Iwonka gratki dla Vaneski za zjedzenie serka ,to naprawde wielka sztuka dla takiej małej dziewczynki ,musiał jej bardzo smakowac ,bo nie chciała żeby jej coś umkneło;-) :-D :-D :-D :-D

Sewa jak katarek u Jędrka ,mam nadzieje że skończył sie za nim sie na dobre zaczoł ,moja Emi tez pierwszy raz rozchorowała sie ok 13 miesiąca drugi raz chora była teraz :eek: :happy:

póżniej napisze bo Emi mnie woła ,
 
Witam:-)
Już jestem, jak miło, że się martwiłyście;-). Ja też jestem uzależniona, ale przez ostatnie dni musiałam się powstrzymać z wchodzeniem na forum, bo nie miałam czasu. Wczoraj KUPILIŚMY DOMEK:tak::tak::tak::-):-):-):happy::happy::happy:. W końcu jest nasz i bardzo się cieszymy. Załatwiania było strasznie dużo, najpierw bank, potem notariusz, biuro, znowu bank:baffled:. Dzisiaj resztę rzeczy załatwia mój mąż, bo to już może sam zrobić, a ja mogę do was zaglądnąć:happy:.
Po południu co prawda znowu znikam, bo maja mama ma dzisiaj urodziny (tak, tak 13 w piątek, ale nigdy nie miała pecha z tego powodu;-):-D).
Pewnie nie dam rady wszystkiego ponadrabiać, ale postaram się być już na bierząco i może potem zdążę wkleić jakieś fotki domku.
 
hej
jak tu pisac jak dziecko co chwilke wyłacza kompa :confused: :no::baffled::no::baffled:

u nas pogoda super,
a my dziś na szczepienie :baffled::baffled::baffled: ale mam problem, bo zabrakło kartek w książeczce RUM Mai, a nowe mam do odbioru dopiero w poniedziałek, licze na to że moze juz dziś będa

zuzia no to super gratuluje domu :-):-):-)
 
reklama
Dzień dobereczek.

Zuzia super,że kupiliscie domek,ja o tym marze,mąż w sumie też,ale czas pokaże.
Noelka fajnie usłyszeć te magivzne słowa,gratki dla małej.
Pycha not o trzymamy kciukasy za szczepienie no i za książeczke:tak:

A u nas dzisiaj znowu śliczna pogoda,teraz zabieram się za śniadnaie i kawusie robie,może ktosik chce tez kawe.??

My wybieramy się dzisiaj do babci,bo chce iść z dzieckiem do parku,bo koło babci jest ogromny park z fontannami,super plac zabaw i tam ide.
 
Do góry