reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam! U mnie dzis slonce swieci od rana ale i chmury tez sa i wieje ale dobrzer bo mam pranie do powieszenia na dworzu to szybko wyschnie,Moze zdazyprzed deszczem.
Pycha Super ze Majcia juz doszla do siebie i juz daje czadu:-D:-D:-D:-D:-D
Novaczka kredki od miesiaca gdzies moje dziecko widzi na oczy.Z poczatku tez probowala je ugryzc ale jak wszystko z reszta,normalne.Juz coraz lepiej jej wychodzi rysowanie i probuje koleczka na rysowac a poza tym pisze jej Cyferki i sie uczymy liczyc:tak::tak::tak:
Wlosy juz umylam,do sklepu powinnam ruszyc aqle nie wiem jak to sie po toczy:baffled::baffled::baffled:Uprzatne domek do konca (wczoraj za lazienke sie wzielam) i bede czekac na Mame:-):-):-)
vici a co tam jest napisane o JP II:confused:
 
reklama
Witam:-)
U nas dzisiaj pogoda nieciekawa i zapowiada się siedzenie w domu. Jutro mój mąż bierze sobie wolne i jedziemy na jakieś zakupy przedświąteczne, głównie chodzi nam o prezenty dla dzieci, bo spożywcze jeszcze zdążymy. Nie wiemy co my im kupimy, ten sam dylemat jest przy okazji każdych świąt:baffled:. Może też w końcu jakiego fryzjera zaliczę:cool2:.
A tak wogóle, to co robicie na święta, tzn. chodzi mi o stronę kulinarną:confused:. Ja z ciast przymierzam się do sernika z brzoskwiniami, a reszta.....jeszcze nie wiem:baffled::confused::eek::baffled::-p.
 
Zuzia ty to kuchara jesteś:tak: Ja zamierzam w końcu nauczyć się coś piec Może jakąś babkę:confused: Podobno najprostsze. Zuzia a może ty byś coś poleciła mamie z dzieckiem w domu która jeszcze się piec nie nauczyła i nie ma za wiele czasu na bawienie się w zbyt pracochłonne ciasta:confused:;-)

Na zajączka Julcia dostanie lalkę ciociobello z wózeczkiem,Muszę przyznać że sama bym się pobawiła taką lalą:tak::-D. Mam nadzieję że Julcia będzie umiała się nią bawić:tak:

Nowaczaka Julcia też już bawi się kredkami. Szczerze mówiąc nawet nie wiem nawet kiedy zaczęła. Któregoś dnia dorwała długopis i zrobiła z niego właściwy urzytek a teraz muszę pilnować by nie przyozdobiła ścian, bo podłoga jest już naznaczona:dry:;-)
 
Witam ponownie,mały poszedł spać o dziwo,nie wiem ale jakiś zmęczony.
Ja już po zakupkach.
Na wp możecie poczytać jak kpią z naszego Papieża szlag mnie trafił.Weszłam też na stronę tej gazety o której piszą właśnie na wp bo tam jeszcze więcej tych głupot.Wejdźcie sobie na główną str wp i tam jest.
 
Witajcie Kobitki;

u nas pogodynka kiepska.Nie wiem czy załapiemy się dzisiaj na spacerek.Ostatnio bardzo długo jesteśmy na podwórku i coraz mniej czasu na BB.Przez ten wyjazd do Karpacza wogóle nie myślę oSwiętach i gotowaniu :tak: :tak: :tak: -ale fajnie.A jak będzie kiepskie żarełko w pensjonacie to przynajmniej d..ka zmaleje:-D :-D :-D .
Szykowania cała masa,zrobiłam listę potrzebnych rzeczy i mój mąż sie załamał,ze mamy za małe auto-ciężarówka nam potrzebna,a to tylko cztery dni.
Pycha-bardzo się cieszę,ze Majeczce już lepiej.Wyobrażam sobie jak musiałas się martwić o małą.Pozdrawiamy.

Nowaczka-Ty i Twój mąż to takie artystyczne dusze jesteście.Super.Martysi blog też fajowy.Chciałabym mojemu Kacperkowi taki załóżyc ale ja debil komputerowy jestem:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ,no i z czasem coś u mnie kiepsko ostatnio.A co do kredek to są ponoć takie które dzieci mogą gryzc.Moje dziecię nie przejawia zainteresowania w tym kierunku,natomiast namietnie przegląda gazety szczególnie program TV.

Iwonka-zdjęcia Vanesski supernackie.Widzę,że kompletujemy podobny zestaw podwórkowy dla naszych pociech.Jeszcze mi brakuje piaskownicy,ale Kacper i tak teraz piasek to pewnie tylko by zajadał.
No i pozdrów Mamę od swoich koleżanek BB.

Cloe-co Ty dziewczyno na stare lata bedziesz się uczyć piec.Lepiej leć do cukierni.I czasu więcej i pewność,że wyjdzie.A że nie smakuje jak domowe,no trudno;-) ;-) ;-) :-D

No to narazisko miłe Mamuśki
 
czesc dziewczyny
ja wczoraj sprztnełam cale mieszkanie:-D :szok:
umylam okna upralam firanki posciel nasza i Lenki odkurzylam podlogi umylam kuchnie lazienke uffff porzadki swiateczne mam z glowy :tak: :tak: :-) :-p :-p

a uwinelam sie z tym przez caly dzien bo mi mama Lenke do siebie zabrala na clutki dzoonek:-p :-p

u nas juz trzydniowka minela tylko Lenka ma jeszcze malutka wysypke na nozkach :confused: :baffled: :confused:
 
reklama
Witam!
Nie miałam wczoraj prądu przez większość dnia... :wściekła/y: więc mam zaległości w wątku, ale nie nadrobię...

Teraz zmykamy na spacerek ;-)
 
Do góry