reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Iwonka wowo jakie super zdjątka małej,jak maluje fajnie.
My siedzimy,matus koalcje wsunał,już łózko zrobione,ale za szybko nie uśnie,bo jakoś dzisiajw dzionek się kimnął o 16.
Pzodro
 
Cos malo na klikalyscie:confused:Moje dziecko juz dawno spi.Jutro moja mama przyjezdza z czego bardzo sie ciesze:-):-):-):-):-):-)A w koncu ta pogoda ma nie byc tak zla jak wczesniej zapowiadali i dobrze:tak:
 
Witajcie, ja na chwilkę, bo mężuś niecierpliwie tupie, ze też by chcial usiąść, no to go zaraz puszczę.;-)

Iwonka, tak sobie patrzyłam na Twoje zdjątka i pomyślałam, ze Vaneska wcześnie zaczyna przygodę z kredkami. Z tego co widzę na suwaczku, to ma rok i 5 m-cy, a ja tak przelatuję myślami po dzieciach koleżanek i nie kojarzę, by któreś z nich juz rysowało. Nie chodzi oczywiście o konkretne rysunki, ale o operowanie kredkami jako takie, no chyba, ze po prostu nie próbowały? Ja zresztą też, bo boję się, ze prędzej by ją zjadła niż coś rysowała..

Pycha, fajnie, ze z Majcią lepiej.

Noelia, widzę, ze powoli dochodzisz do formy. Dziękuję za mężowy komplement. Długo go szukałam, ale w końcu znalazłam to co chciałam, a prezecież o to chodzi, prawda?

Pozdrawiam Was i mówie wszystkim DOBRANOC.

Acha, blog Martyni zaktualizowany do dzisiaj. Teraz już powinno być na bieżąco.
 
Witajcie wieczorem.
Moje dziecko już śpi.
Ja zajęłam się tymi blogamiw smykach i normalnie masakra:szok: ,bo tam jest dużo roboty,pracochłonne to wszystko,ale cierpliwie kiedyś skończe to robić.
masakra z tym blogiem,albo ja taka jakaś tępa możę jestem.

Ja posiedze na blgasku i spadam spać,bo jutro w traske na miasto ruszamy w ta brzydką pogodę.
Dobranoc
 
Dzien dobry, ja wlasnie wybieram sie do pracy, nie ma to jak ranne wstawanie:baffled: :baffled: :baffled:
U nas wczoraj byl taki wiatr, ze malo glowy nie urwal, zobaczymy jak bedzie dzisiaj, Maz z Erikiem wybieraja sie dzis do wodnego raju, fajnie im:tak: :tak: Poplywaja ze trzy godziny to pewnie padna jak kafki:laugh2: :laugh2:
Ja jeszcze dzis i jutro do pracy a potem 4 dni wolnego:tak: :-)
 
Witam z rana.
Wieczorem wysypka zbladła choć jeszcze była no i trzydniówka minęła uffffffffffffffffffff.Victor już apetyt miał normalny,chciał chodzić nie marudził i nie płakał jak na weeckend.
Vanesska ślicznie wygląda,taka duża pannica z kredkami:-D
Dzięki za linka o trzydniówce:yes:wczoraj cały internet chyba przeszukałam:-D
Aga ty lepiej wejdź na stronkę "die Welt" i skomentuj po niemiecku bo mnie krew zalała jak przeczytałam co piszą o Janie Pawle II.Cholercia po Polsku nie chcę im pisać a w niemieckiej pisowni słaba jestem:-(
 
reklama
Do góry