reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

tylko pogoda u nas nie za bardzo, a szkoda bo Maja na dworze czuje sie lepiej, a jest osłabiona, więc trochę boję sie tego wiatru, bo słoneczka nie ma i tylko 10 stopni

U mnie tez bebebb pogoda,i jest 9 stopni i pochmurno,zaraz pewnie sie rozpada,a ja na miasto chcialm isc,achh
 
reklama
U nas jeszcze w miarę ładnie, chociaż chłodniej niż wczoraj. Maks właśnie poszedł na spacerek z nianią, a ja jak zwykle przy kompie.
 
Ewcia, no właśnie stęskniłam się za Wami - mam nadzieję, że teraz będę już częściej się pojawiać. Pozdrawiam :-)
 
Hej

jestem i czytam ,ale jakos nie mam siły na pisanie:baffled: :baffled:

Byłam dzis z Emi u lekarza ,bo doszedł jej kaszel ,:baffled: dostała jakś antybiotyk ,i kropelki żeby w nocy nie kaszlała:tak: :tak: :-)

U nas szpital wszyscy są chorzy i wszyscy bierzemy antybiotyk ,ale ja juz powoli zdrowieje ,wiec jest szansa że święta bedziemy mieć:tak: :tak:

Pycha dobrze ze Majci juz lepiej ,biegunki sa paskudne:-( :-(

Nowaczka
fajnego masz męża :tak: :tak: :tak:
 
reklama
nOelia zdrowiejcie szybciutko,życzę wam tego,abyście jak najszybciej wyzdrowieli.
Novaczka tez sobie zkałądam tego bloga na smykach.
Ale zapewne mi to dlugo zajmie,pozdro
 
Do góry