reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No nikogo dalej nie ma:-(Zaraz szykuje kapiel dla dziecka i spanko,choc i tak pewnie pojdzie spac kolo 21 jak ostatnio jej sie zdaza:baffled:
 
reklama
Witam wieczorkiem u mnie Victor już śpi bo gorączki dostał-teraz chyba nasza kolej:-(
Witam nową mamusię:yes:
Noelia kuruj się kochaniutka kuruj.
 
Moje tez spi.Slyszalyscie cos na temat szczepionki Prenevar ze juz tez zabraklo?Musze jutro zadzwonic do sanepidu i sie dowiedziec?
vici mam nadzieje ze juz jutro bedzie dobrze z Victorkiem
 
Ewcia ogladalam zdjecia w galeri,:tak:musze ci powiedziec ze nie poznalam cie na tym zdjeciu z Mateuszkiem:no:;-):-)Jak sie patrzylam zawsze na twoj avatar to jakos inaczej sobie ciebie wyobrazalam:tak:Fajne zdjatka:-):-):-):-)
Ja sie ide myc i klade sie do lozeczka zaraz,moj mnie namawia na amory:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-):-)
 
hejka wieczorem późno.
Iwonka,będe bogata,że mnie nie poznałaś niby na zdjeciu,ale też się liczy chyba co??
Vici zdróweczka dla Victorka dużo dużo,aby nic nie miał.
Boże to chyba taka pogoda,że wszyscy chorują,przeziębniają się i gorączkują.
Ach a niby tak pieknie ciepło.
U mnie wszyscy spią,ciocia wujo i Matuś,no to ja też zmykam,dobranoc,papa
BUziaczki do juterka.

dobranoc papappapaa
 
Dzien dobry, widze ze jestem pierwsza:tak: Nic dziwnego, do pracy tez musze wczesnie wstawac nie to co WY spiochy:tak: ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

U nas juz od tygodnia a moze i dluzej piekna pogoda, Erik siedzi prawie calymi dniami na dworze i bawi sie w piaskownicy:tak: :szok: :szok: kupilismy mu wiaderko z asortymentem i jest zachwycony jak na razie:tak: :-)
Na Swieta mielismy wyjechac, ale poniewaz nie mam urlopy wiec wyjazd odpada, ale moze w maju pojedziemy w przdluzony weekend zielonoswiatkowy do Danii. Zobaczymy. Erik juz lata jak oszalaly, jest nie do okielznania:szok:
u mnie niezmiennie waga wskazuje -17kg, ale troche podjadalam ostatnio, wiec pewnie dlatego:tak: Chce jeszcze 10kg zrzucic i bedzie spoko. Dzis idziemy na grilla do znajomych, wiec pewnie znow sie bede obrzearc;-) ;-)

Wszystkim chorowitkom zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!!
 
hej
ja na chwilkę, bo mam masę roboty, przyjeżdżają dziś do nas kuzynki z Warszawy, z jedną to się od mojego slubu nie widziałam, musze więc jakiś obiadek upichcić, bo około 12 mają byc, a wyjechały o 4

a z Majcią lepiej :happy: dzis pierwszy raz od 2 dni zjadła, mam nadzieję ze juz po wszystkim

na razie spadam i nei wiem kiedy sie pojawie
miłego weekendu :-):-):-)
 
reklama
U nas tez lepiej od wieczora pojawiala sie nismiala wysypka ktora dzis jest juz doslownie wszedzie a najwieksza na twarzy za uszami a nawet we wlosach (mam nadzieje ze tak to wyglada po trzydniowce a nie po wczorajszych golabkach :-p :confused: )

ciekawe czy moge wyjsc z nia dzis na dwor??

pozostalym chorowitka zyczymy zdroka i dziekujemy ze wszystkie dobre rady :tak: :-)

a no dzieki emu ze temp jak na razie nie ma mozemy wieczorkiem wysjc na imprezke :tak: :-D
 
Do góry