reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No to kasiulla przyłączaj sie do pogaduszek przy kawie i herbacie,
Moje dziecko coś mi tu nacisnęło, i pol wiadomości na jednym pół na drugim poście,ale doczytacie,
 
No Kasiulla straszne,bo ja bym tak nie chciała miec i się męćzyć.
A szwagrowi szkoda kasy na leczenie,bo ona przed zajściem musi cosik się tam leczyc,także szkoda słów.
Mój mąz chciał im pożyczyć kase na to,a oddanie mu się nie spieszyło,ale szwagier nie chciał.
Także prosić sie id awać to juz chyba tyle wystarczy.
Pijemy ;-)
 
tak ach te dzieci :-D :-D
moja Lenka uwielbia siedziec na stole przy laptopie i klepie w niego ile sil wlezie tez czasem cos mi wcisnie i nie wiem co zrobic:-D :-D
 
bo takie rzeczy nie sa refundowane??
ale wiesz co kolezanka miala niedrozne jajowody i jej normalnie za darmo w szpitalu udrazniali i teraz ma 7 miesiecznego malucha
 
Witaj Kasiulla w klubie,mój tez tak robi.
Tylko ten to mi ikony pzresuwa albo chowa,wyłącza sobie jakies opcje,pisze małpy i worda odpala,a potem nie wiem o co biega w kompie.
 
no tak za darmow tez mojej szwagierce udrażniali,ale jej to nie pomogło,bo i tak wszystko zostało w jajowodzie i nie poszło dalej,no i do usunięcia było w trybie natychmiastowym,bo juz jej pękło tamw środku.ach szkod agadać.
 
Ewcia szkoda ze tak im sie ulozylo,pewnie cierpi twoja kuzynka,no nie stety te zaplodnienia sa tak drogie i nie ma gwarancji ze za pierwszym razem sie uda.W niektorych krajach jest to refundowane tylko u nas takie dziadostwo.A nazekaja ze maly przyrost,jak jednych nie stac na dziecko a drudzy nie moga ich miec.Ale dobrze ze jestescie tam zawsze milo widziani:tak::-)Mam nadzieje ze sie nie gniewasz za moje pytanie:confused:;-)
 
reklama
Co ty iwonka ja gniewac na ciebie,ja sie nigdy nie gniewam,chyba ż ektoś mi podpadnie mocno,ale to mocno.
A takie pytanie o mojej szwagierce(bo to mojego męża siostra) to non stop wszyscy znajomi sie pytają,no to ja odpowiadam za szwagierke.he
 
Do góry