reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień dobry wszystkim.
My właśnie jemy sniadanko,a dalej jeste smy oczywiście u cioci na wsi.
Dzisiaj przyjeżdżają znajomi i robimy wielkiego grilka,mniam.
A robiony gril ma okazje,cioci imieniny ,bo jutro ma.
Idę robić kawusie,ktos [pije,bo wstawiam wode...
 
reklama
Boże wiecie co ja nie wiedziałam o co wam chodzi z ta 2000 strona.
Ale już wiem dlaczego,u mnie było 667 stron,a wy mówiliście o 2000,ja zielona byłam.
Ale ja w opcjach miałam nastawione 30 postów na stronie,a teraz zrobiłam 10 no i wszytsko oki,jest 1997 stron,he już wiem o co biega.
Do kawy siadać!!!:-)
 
Aga ooo ile tu zrzuciałaś,aż -17kg, ja bym chciała chociaż 5kg,ale zawsze wszystko wraca o tygodniu lub dwóch,jak ty to robisz kobieto??
Ile ty chcesz schudną,będziesz szkapa,he
Pycha dobrze,że z Majką juz lepiej,niechz drowieje szybciutko.
Kasiulla no to nieźle,wysypka,ciekawe po czym i na co ona,ale daj wapna i zlezie jej,będzie dobrze.
 
Witam!
Kasiulla Mozesz wyjsc na dwor.Moja pediatra mi pozwolila normalnie wyjsc na spacer jak juz jest wysypka przy trzydniowce:tak:Tak wiec spoko.:-)
Moje dziecko spalo dzis do 8:30:tak::-)Chciaz w sobote dala mamie pospac:tak:
Koce sie piora,jeszcze musze wyprac taka narzute z Ikea biala z dluuugim wlosiem,nie wiecie jak mam to zrobic?Do pralki to chyba mi to nie wejdzie a z reszta bedzie za ciezkie :baffled:Milego weekendu:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Ewcia a szwagierka ma dzieci?Nic nie mowi ze tak dlugo siedzicie u nich?Bo wiesz jak to jest.....Ja to akurat lubie miec gosci i mi nie przeszkadzaja ale wiem ze nie ktorzy to tak nie za bardzo...
 
Iwonka moja szwagierka ma problemy z zajściemw ciąże,już dwa razy miała pozamaciczna i operacyjnie usuwane,wiec ona się boi.
Bo ona ma niedrozne jajowody i jej się zagnieżdża wszytsko w jajowodach,a jej powiedzieli,że jak jej się tearz zagnieżdzi to jej usuną jajowód.I ona się boi.
Podejmie się tylko zapłodnienia invitro,które koło 10 tysięcy,a szwagier jej mąz nie chce dac na to pieniędzy.takż eich problem.
A że ja u nich siedze to oni nic nie mówia,zawsze u nich tak siedze.
Ja im gotuje obiady,sprza
 
reklama
Ja im gotuje obiady,sprzatam,bo co ja mam całymi dniami tu robic sama z Matetkiem.Oni chca żebym było im to nie przeszkadza,bo szwagierka siedzi zawsze i tak sama po pracy,bo szwgaier w pracy,a ze szwagrem prawie i tak się nie widze.
Ja u nichz awsze całe lato spędzam,hehe

A wogóle to oni powiedzieli,że dziecka teraz nie chcą ,bo mają Matetka.
No ale wiek goni,szwagier ma 37 lat.
Ale się rozpisałam.
 
Do góry