reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aguska zawsze rzuca bardziej w bok tak ze spada obok jakos prosto nad glowe rzucic nie umie, tyle dobrze;-)wlasnie stawal na jezdzik trzymal sie lozeczka i jezdzil stojac, dobrze ze Ł go pilnowal, oszalec z nim idzie:sorry:
Amelie, nie ma co sluchac ojca, to wasza decyzja:tak::tak:
 
reklama
Z kubkiem kawy zasiadam. Normalnie spać mi się chce... :dry:. Chata już ogarnięta, królicza chatka też. Porobiłam co musiałam, zaraz jakiś obiad wyczaruję. Dziś zakupy trzeba zrobić, bo przez weekend nie było kiedy, w sobotę zajęcia, potem u teściów posiadówa, pół rodziny się zjechało i to 20 u nich siedzieliśmy, niedziela znów zajęcia, potem w ramach relax'u do koleżanki skoczyłam z moimi chłopakami, Dudek z kolegą się pobawił i znów o 20 do domu. Dziś miałam pomieszkać ale też mnóstwo rzeczy do zrobienia, potem z psem do weta, zakupy i znów wieczorem w domu będę....:dry:
Koralikowa,
świetne gwiazdki :-).
Justa, chłop w pracy, wolne ma dopiero 6 grudnia bo musi z młodym zostać. Chciała bym mieć taką wenę do sprzątania jak Ty. Ja niestety to z musu muszę zrobić :dry:. Zawsze te kilka groszy do przodu. Na czekoladę dla dzieciaków będzie na mikołaja ;-).
As, miejmy nadzieję, że Karolinka nie załapała tego dziadostwa. Zdrówka dla rodzinki. Oby z tego cało wyszli :tak:.
Anula, niedługo Bartkowi się to znudzi i znajdzie inny pomysł :-D.
Aguska, fajnie, że Bartek zdrowy w końcu :tak:.
Renata, dobry sąsiad :-D:-D. A Ty się nie lituj, bo piszesz tak jak byś go miała przygarnąć albo reklamę mu tu robisz :-D:-D:-D.
Ameliee, dla pocieszenia napiszę Ci, że nie nie tylko Wy macie kredyt na mieszkanie, wydatki i chłopa który Cię utrzymuję, mops większość ludzi olewa i pomaga patologii, bo alkoholizm to choroba <nie obrażając ludzi którym oni pomagają i patologią nie są :tak:>. Nie masz wyjścia jak tylko dać sobie radę ;-). Masz kochającego faceta i dziecko. Tatę olej, a chłopa takiego jak Ty masz to ze świecą szukać. Piękny gest z jego strony :tak:.
 
Dobry dzionek!!!
Amaliee a jesteś pewna, że Ci przepadna alimenty???? Mój ojczym mnie przysposobił i nazwisko swoje dał a ojciec alimenty płacił na mnie do 21 roku życia.I jak na tamte czasy to spore bo 10 lat temu 350 zł.
Justa a to Ty nie wiedziałaś, że takie podwyżki??? Ja już we wrześniu wiedziałam, że takie podwyżki są ;-) Zabójcze :-p
Afera była przez to w sejmie;-) Ja decyzji nie mam,boskładałam 1 pażdziernika a oni rozpatruja jeszcze wrześniowe...Zresztą u nas często kasa na koncie a decyzji brak. A ja potrzebuje, decyzje, że nie mam rodzinnego bo wtedy większy zasiłek stały bym miała.I tak sobie czekam...
 
Maly w koncu zasnal;-)
Fanta, wlanie boje sie co pozniej wymsyli:tak:kiedys mialam swinke morska sprzatanie klatki doprowadzalo mnie do szalu co 2 dni musialam
Bodzia jesli sie nie myle kiedy ojciec nadal placil, teraz po przyposobieniu role ojca przejmuje ojczym i on ponosi wydatki, tak samo placi w razie rozejscia, chyba ze sie myle:sorry:
 
Bodzia no wiedziałam, ale łudziłam się jeszcze, że może jednak ciut więcej podwyższą.:-D
Amalie :-D no widziałam, widziałam Twoje wyznanie.:tak: Ale nie odpisywałam, bo mąż mi za plecami siedzi. :-D Se by pomyślał.:-D Zaraz by były dopytywania, a z kim, a po co i dlaczego.:-D
Fanta miło spędziłaś weekend.;-)
Co do sprzątania, to nie mam weny. :no: Ja po prostu muszę czymś myśli zająć.:sorry2:
Aaaa karolcia i Asieńka jakoś dziś mi się nie rzuciły w oczy. Meldowały się?:confused:

Nooo nie! Znowu któreś coś chce.:wściekła/y:Wiecznie "Mamo to, mamo tamto.." :wściekła/y: Ale mnie nosi.:no:

Mąż dostał 4 bilety darmowe z pracy na dowolnie wybrany seans. I postanowiłam, że dziś je wykorzystamy. Chłop pójdzie na trening a my na "Hotel Transylwania 3D". Ciekawe czy młoda nie będzie się bała, bo to jej pierwsze wejście do kina.:sorry2:
 
Amalie widziałam twoje wyznania wobec nas i miło miło dzięki za kwiatki:-D;-)
Justa no ciekawe czy Amelcia nie będzie się bała ale pewnie nie chociaż na początku za pewne wtuli się w ciebie:-D;-)ale wam dobrze z tym kinem....

My w domku ja zaraz nastawiam ziemniaki bo Ł niebawem powinien wrócić do domu
 
hej
J
a po pracy,po szkoleniu w pracy...

As no prosze cie,,ale macie przejscia,a dzieci brata no niezle,,zdrowka dla nich...a dla was abyscie sie nie zarazili..
justa no prosze,chodz do mnie posprzataj w szafkach....ale masz wene,.ty a na waciki starczy z tych mopsowych:)
anula fajne zajecie ma maly:)
aguska ty mu nie dawaj,skoro uczulony..przeciez moze spuchnac i wogole....moejje siostry maly ma na wszystkie cytrusy.....i niby zjadl troszke,jeden kawalek,a za dwa dni ledwo na oczy patrzyl tak spuchl...
amalie no trudna sytuacja i sprawa..jedna pensj,,jakos dacie rade.musicie...a skoro twoj A zarabia wiecej to na pewno zdolacie sie utrzymac:)
amalie nie olowniek a klawiatura:)))):-pwyznanie wow....po to jestesmy,nawet wirtualnie:0
Justa no to idzta na filma....ja dobrze ze moge w prayc odliczac bilety....
 
Koralikowa ja chciałam mu dać jedną cząstkę nawet nie całą tak aby tylko odrobine spróbował bo jemu to od razu czerwone plamy wychodza koło ust ale nie chciał:no:
M dopiero wraca do domu:dry: a Bartuś już jakiś zmęczony leży i ogląda Kubusia Puchatka
 
reklama
Do góry