reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej

krolcia tez kiedys to zastosowalam i to w niejednych warunkach,ze odmowa na pismie...hee,nawet w urzedach tez...
amalie aguska dzieks..dziergam na kiermasze..na sprzedaz i do domu tez na swieta.....

renia narzeaj,mozna...ale u mnie dziisaj fajnie,cieplo i bez piżdziwki;;;

atfk wspolczuje....ja je mam ale jakbym nie miala:-D...

fancia jaki dostalas anty??
 
reklama
Boziuuuuuuuuuu jakmi chłopaki dająpopalić...Pogoda nie na wybieganie i sału w domu dostają jak Lolo wraca..Mam nadzieje, że szybko padną bomniemama o kota poprosiła, i musze mu uszy i skrzydła doszyć.
A takiego Renia uszyłam
DSC00020.JPG
 
Witajcie
Ł w pracy chyba do 13
Jak pogoda pozwoli to pójdziemy sobie po obiedzie na długi spacer:tak:jakoś tak mnie naszło a mały sie wyszaleje
U nas katar zanika jestem szczęśliwa że leki pomagaja i mój maluszek wreszcie będzie zdrowy
 
Hej
A co takie pustki?

Ja bylam na szkoleniu,wiecie co,prowadzila je moja dyrekcja,ech.

A potem na lotnisku bylam w gdansku,zawiezc meza znajomej i wracalam ja autem bo. Kumpela swiezy kierowca.dopiero weszlam do domu.

Moje gwiazdki czerwone


Zobacz załącznik 514352
 
Ostatnia edycja:
Karol obudził mnie o 5...Fifi zdążył sobie zalepić zęby plasteliną...Mam nadzieje, że eks ich weżmiena spacerdzisiaj bo pogoda piękna a ja ledwo żyje....Miałam robic placki ziemniaczane ale nie chce mi się..Będzie makaron z sosem...
 
hej

My juz po kosciele...kawusie druga pije,miesko rozmrazam,bedzie gulasz z warzywkami,ziemniaczkami:)

Pustki nie ma co?/
Amalie no widzisz,moze wczoraj nie mial na nic ochoty..

Bodzia zeby plastelina,,a to dobre heee

A do mnie siora z mala wpadnie...poplotkujemy...
 
witam sie niedzielnie!!

moje magiczne 8:wściekła/y: daja znac raz na jakis czas..ehh tez nie maja co robic tylko mnie gnębic:szok:!
zabieg pierwszy umówiony na 4 grudnia..ehhh zawału ze strachu dostane!
jutro rtg lece robic!


poza tym oki,pada,siedzimy w domku!
kaja farbami maluje, Filip lekcje odrabia, małżonek w pracy na popołudniowej służbie!
wczoraj urodziny u teściów mieliśmy a w piątek byliśmy cala paczką na kabarecie Neo Nówka:tak::-D:tak:...kapitalni sa!!!
weekend zleciał a człowiek zamiast wypoczęty to ściosany...jakoś:happy2:!

pojawie sie najpewniej we wtorek!

pozdrawiam!!
 
reklama
heja :)

kawa druga pita wlasnie :) dzieci oddelegowane na autokar a ja sie bycze :)
wczoraj sąsiad u nas byl "na chwile " :) ok 22 wyszedł a przyszedł jeszcze widno bylo :D kobiety szukal na moim kompie :)
 
Do góry