reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Fanta nie muszę teraz porządek trzymać żeby jak najmniej kurzu było bo Bartek ma alergie więc trzeba ciągle sprzątać...Ale się narobiłam bo szmata na kolanach zasuwałam... a potem mnie kręgosłup boli:-D:sorry2:
Ale teraz jeszcze zjem ciacha wypiję kawke i odpoczne troche:tak:
tajemnica Twoich bolących pleców została rozwiązana :-D:-D. A tak na serio przeszło Ci już w miarę Auguś?
Renata, no to Twój Ł ma wielkie szczęście :tak:. 3mam &&&&&&&& za tv ;-):-)
Krolcia, co robisz na drutach?
Wpadam na chwilkę, podłogi odkurzone i wymyte, kurze wytarte, młody stempelkami się bawi więc mam czas dla siebie, Zdjęcia kombinezonów porobiłam i wystawie na sprzedaż. Bo muszę młodemu szalik, czapkę i rękawice zimowe kupić no i jakieś autko na jego urodzinki też by się przydało. Bo już jeden prezent zaklepany mam u koleżanki co mi sweterek dzierga ;-):-D:-D
 
reklama
Fanta plecy w miarę w ciągu dnia nie bola na noc najbardziej
No Kuba 27 listopada ma urodzinki nie?kurcze ale to leci już duży facet normalnie 3 latka aż skończy...
Bo na noc się rozluźniasz. Może nadwyrężyłaś sobie coś w plecach? Albo tak jak gdybałyśmy przewiało Cię. Smarujesz je czymś, rozgrzewasz? No tak już 3 lata będzie miał. Zleciało jak nic. Potem zleci i przedszkole, szkoła, matura, żona, dzieci :-p:-D
 
tak smaruje altacetem i rozgrzewam ciepłym okładem na noc ale jak zasnę i chce się przekręcić to dopiero czuje okropny ból.Zobaczymy jak dziś może będzie lepiej:tak:
Ale ponuro sie zrobiło i zimno
 
nadal tv niemam !!!!!!!! azymutu na tej mojej wsi nie mozna zlapac. nosz k...a!!!! jestem tak zla ze moge zatluc !
Jutro kupuje dekoder taki jak mają moi rodzice. Tylko wkurza mnie to ze abonament bede musiala zaplacić za ten polsat.
 
Tak wpadam zobaczyć co tam u Was ;-). Nudzi mi się z deczka :-D:-D ;-)
Aguska,
jak nie przejdzie w ciągu kilku dni, to nie pozostaje Ci nic innego jak wizyta u lekarza :tak:. Próbowałaś termoforem sobie nagrzać? Oby przeszło jak najszybciej. Człowiek jest całkiem do dup* jak pogoda brzydka i na dodatek coś go boli.
U mnie też zimno, byłam z psiakiem, to mi buty przemokły... poszłam w adidasach, żeby botków nie zniszczyć i nigdzie w to błoto orła nie wywinąć no i mam :dry:. Nie na widzę zgnilizny :no:.
Renata, uuu współczuję. Polsat dobra sprawa, cyfry + nie polecam <banda złodziei>, osobiście mam upsa ;-)
 
Hej
Padam na pysk.
Dopiero wrocilam z cmentarza,przemoklam,przemarzlam,mam dosc.
Wszyscy zostali zwiezieni o
16 a ja o 19.30,bo moj tata komus pozyczyl auto i nie mial jak po mnie przyjechac.
Masakra-jaki mam nerw na niego.
Ciemno jak w dupie-rama tam stalam-szkoda gadac.

Sory ze tylko o mnie,ale padam.pa
 
reklama
Oj i ja się oczytałam o tym całym zamachu. Spać nie będę mogła. :-p

My chyba jutro po południu pojedziemy na cmentarze ,na te najdalej od nas oddalone , bo 1 listopada to w korkach się wystoimy. A tak we Wszystkich Świętych na spokojnie przejdziemy się na te blisko nas cmentarze. :tak: Musze rozplanować tak, bo mąż do pracy mi jedzie na 12 h.

Karolcia
to ja cię podziwiam za sokoli wzrok. :tak: Jak tam synuś po wycieczce? Jak wrażenia?
Koralikowa nie pozazdraszczam czekania w takim zimnie.:sorry2:
Renatka uuuu , nie fajnie. :no:
Buziaki dziewczyny, nie mam weny.
 
Do góry