reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

asiulka sto lat dla syna:)))) jacie spoznione,,skleroza.....

aguska dziekssssssss

Ja jutro na 7 do pracki,a popracy od 12 do 16 stoje na cmentarzu z chryzantemami,,tata poprosil cyz moge jutro tez..bo stoi tylko 1wszego,,no ale dobra jutro tez stane...
wlasnie sie spakowalam..ciuchy,,bluzy,,czapka,szal,,itp itd..
 
reklama
Witam porannie
mam -1 i prószy śnieg
kurczę jakoś tak zimowo się zrobiło:eek:jak dla mnie może prószyć ale lepiej niech nie pada za dużo:-Dzima długa to się jeszcze nią nacieszymy aż znienawidzimy:-p
 
678240.png



Witam zimowo.
U nas nasypało w nocy nieźle śniegu.
A ja już dziś do pracy,ale mi się nie chce,masakra.
Mam nadzieję że piątek wolny jednak będzie.

Buziaki miłego dnia.
 
Witam i ja w kiepskim nastroju.
Znowu gazownia podniosła mi ciśnienie, jak co roku!
Asiulka
się nie pokazywałaś to i suwaczka człowiek Twojego nie widział:zawstydzona/y:! Spóźnione życzonka dla Twojego smyka!!!!!!!!!!!:tak:
 
Hejka!
Wpadam się przywitać :tak:
Asiulka, u mnie też śniegiem sypie :-p. Spokojnego dnia w pracy ;-).
Aguska, zimowe porządki robisz? :-D
Krolcia, pocieszyć Cię nie tylko Ty masz dziś kiepski nastrój ;-). Mnie wczoraj T wkurzył :dry:.
Koralikowa, spokojnego dnia :tak:
Mili, ale Ci się po farciło z tym urzędem ;-).
Renata, ah Ci faceci, czasem nie myślą... :dry:. Mój też się cofać zaczął więc spoko :-D:-D. Faceci w okolicach 30 r.ż jacyś dziwni się robią :sorry2:
 
Fanta nie muszę teraz porządek trzymać żeby jak najmniej kurzu było bo Bartek ma alergie więc trzeba ciągle sprzątać...Ale się narobiłam bo szmata na kolanach zasuwałam... a potem mnie kręgosłup boli:-D:sorry2:
Ale teraz jeszcze zjem ciacha wypiję kawke i odpoczne troche:tak:
 
heja :) U nas nadal snieznie. w nocy i rano dopadalo :)


przyjechal znajomy ktory ma satelite nam mobtowac. Ł ma wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie szczescie.
ja mam nadzieje ze zlapią azymut, bo jak zmuszona bede nie miec tv to oj bedzie zle..
 
reklama
Do góry