reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

czesc
aguska nie byl spokojny,wrecz hujowy:((((((((((((

fancia czekam na te wolne,bo mam wduppieeee ta prace.....ale mam nerwa...:wściekła/y:

Justa fajnie ze wyspani...eee no gratki ...

Renia no dobry tekst,nie ma anteny nie ma sexu,,,oby ci ustawili..ja tez tak mialam,i 200zl wywalilam...

Bodzia no wiesz co....duren jakis....

atfk milego wyjazdu i spotkania...

Justa to twoi w srod emaja wolne?? aguska pisala o badaniach juz...ze wsio ok..
 
reklama
ale jestem mega wsciekla na malzona. nooooooooo!! wyjde z siebie i stane obok. !! nadal dekoder nie podlączony, satelita nie zawieszona, znajomy jutro ma przyjechac. rano! a mnie rano jutro w domu nie bedzie. No i Ł sie zafochal.. bo on sie z kims umawia a ja zamierzam wychodzić no i to moja wina ze ja sie z siostra na jutro umowilam ze po zakupy jedziemy. No mam ochote go strzelic w leb.!! ja mam wrazenie ze mąz mi sie cofa.. F powazniej sie zachowuje.
 
reklama
2781649424.gif


Witam wieczorową porą.
W końcu wyglądam jak człowiek,no ale 4 godziny u fryzjera zobowiązuje.
Maciek w szkole na dyskotece jakiejś jest.
M.dusi komara,a Emil urzęduje we wczorajszych prezentach,Lego i Hot wheels-y.
I laba się skończyła jutro do pracy,ale mi się nie chce.
 
Do góry