reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

RenataT przerąbane z tą satelitą.:no: Nie możesz kogoś poprosić o pomoc?

a no mozna. zawsze mozna., ale Ł czasu niema, jemu tv niepotrzebne. a to ze ja juz mam ochote chlopców wystrzelic w kosmos to jego malo interesuje. on cale dnie w pracy, wiec nie slyszy, " maaaaaaamo kiedy bede mogł bajke obejrzec" < mamooooo napraw telewizor itd..

dziś zadzwonil do kolegi ktory ustawia anteny. ma jakis tam urządzonek do tego :)


i zeby nie bylo ze Ł tak sam z siebie zadzwonił. bniedny juz ok 10 dni posci :D hahahahaha cisnienie mu w glowach wzrasta i chlopak potulniejszy sie robi :) aaa i zapowiedzialam ze nie zaplace abonamentu. a ze to na niego, to on bedzie kare placił. ze swoich pieniedzy!! ( bedzie musial dodatkowo zarobić bo wyplate zonie oddaje :D ). Nie oglądam, nie place.. a nie oglądam bo pan mąż przez tydzien niema czasu zeby antene ustawić.
a niech mnie wkurzy!! to bedzie posicił do wigilii!

zimno jak ch..j.

Oskar chcial zebym na autokar go sankami zawiozla ;/ oszalał.
 
reklama
Witam się w ten mroźny dzionek.
M.już w pracy po tygodniowym urlopie,ale mu się iść nie chciało.
Maciek w szkole,w domu na razie tylko ja z młodym,który jeszcze śpi.
Do szkoły ma dziś na 9.45 ,to może jeszcze pokimać troszkę.
Ja też mam wolne od czwartku,bo pracy nie ma,jeszcze dziś wolne,
a od jutra do pracy.

Zaprowadzę młodego do szkoły,i na 10 idę do fryzjera,
bo już zarosłam jak dzika,i strasznie wyglądam.

Z góry przepraszam że nie zagladam.
U mnie wszystko ok.chłopaszki zdrowi,
do szkoły chodzą chętnie.
Maciek jak na razie radzi sobie bardzo dobrze,panie go chwalą,
Emil jak to Emil,już od samego rana pyta kiedy idziemy do szkoły.

W pracy kicha,moja umowa nadal stoi pod DUŻYM znakiem zapytania,
ale raczej nie dostaniemy normalnych umów,
chcą nas zatrudniać,przez agencję pracy tymczasowej,także kicha na maxa.

U nas jak u większości chyba,zima zawitała,śnieg prószył całą niedziele,dobrze że kupiłam Emilkowi buciki w czwartek,
bo by został w adidaskach.

Ceny butów zimowych
815317.gif
,powaliły mnie,zapłaciłam 99zł dla Emila.
Dobrze że ja z m.,i Maćkiem mamy buty to mi odchodzi ten wydatek chociaż.

Wczoraj wstałam ,i zapomniałam że zmiana czasu jest,wstałam niby przed 8 ,a była 7:-)



Miłego dnia kochane,i wybaczcie że mnie tak malutko.

Na termometrze u nas -6.brrr
jeju jak ja nie lubię zimy.

Miłego dnia kobietki.
 
Hej ja na chwile
Justa wielkie gratki!!!
Fancia Bartek cały czas chodzi do przedszkola:tak:bo przez alergie ma ten kaszel i katar więc zostawianie go w domu byłoby bezsensu a tak chociaż sie wybawi
Krolcia oby mati sie nie zaziębił ale jak go ciepło ubrałaś to będzie ok;-)
Bodzia to pogadaj z nim abyś wiedziała czy maluchy zabiera czy nie a nie na ostatnią chwile;-)
Asiulka aby umowy było wobec was w porządku i żeby najważniejsze je przedłużyli:tak:
ja uciekam bo dziś Ł w domu to załatwiamy parę spraw na mieście
 
witam sie i ja...
na chwilke bo musze zmykać znicze pokupować i jakieś zakupy bo jutro wyjeżdżamy...do moich ukochanych tzn do mojego rodzeństwa które zostawiałam wyprowadzając sie po ślubie w strony męża ...ojj takie tam 430km;-)!!
nie moge sie doczekać bo uwielbiamy tam jeździć!!
poczytałam pobieżnie bo nieźle naprodukowałyście...:-D

chorowitkom zdrowia!!
do zobaczenia za tydzien-jak mi sie uda to wpadne!!
 
Aguśka ależ ja z nim gadam...Z niektórymi się po prostu nie da niczego ustalić."Ja nie planuje bo jutro moge wpaść pod samochód" i taka gadka z nim.I zawsze tak było...Albo"Nie miałemczasu pomyśleć":baffled:
 
a no mozna. zawsze mozna., ale Ł czasu niema, jemu tv niepotrzebne. a to ze ja juz mam ochote chlopców wystrzelic w kosmos to jego malo interesuje. on cale dnie w pracy, wiec nie slyszy, " maaaaaaamo kiedy bede mogł bajke obejrzec" < mamooooo napraw telewizor itd..

dziś zadzwonil do kolegi ktory ustawia anteny. ma jakis tam urządzonek do tego :)


i zeby nie bylo ze Ł tak sam z siebie zadzwonił. bniedny juz ok 10 dni posci :D hahahahaha cisnienie mu w glowach wzrasta i chlopak potulniejszy sie robi :) aaa i zapowiedzialam ze nie zaplace abonamentu. a ze to na niego, to on bedzie kare placił. ze swoich pieniedzy!! ( bedzie musial dodatkowo zarobić bo wyplate zonie oddaje :D ). Nie oglądam, nie place.. a nie oglądam bo pan mąż przez tydzien niema czasu zeby antene ustawić.
a niech mnie wkurzy!! to bedzie posicił do wigilii!
A może jakaś gałąź zakłóca Ci odbiór? :confused:
My tak mieliśmy w lato, jak drzewo ostro zapuściło liście. Jeden badylek, nieduży wystawał i akurat zakłócał sygnał. :dry:


Aguśka ależ ja z nim gadam...Z niektórymi się po prostu nie da niczego ustalić."Ja nie planuje bo jutro moge wpaść pod samochód" i taka gadka z nim.I zawsze tak było...Albo"Nie miałemczasu pomyśleć":baffled:
Bodzia :no:. Umiesz liczyć? Licz na siebie!:dry:
 
reklama
Aga a swoje badania odebrałaś już?:confused:
atfk to szerokiej drogi i udanego spotkania.:-)

Moi frytkami się zajadają. :tak: W szkole luzik mają. Jeszcze tylko jutro i długi weekend.
 
Do góry