reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mąż pojechał i znowu sami. Tym razem na dwa tygodnie sami.

Ech, i we wszystkich świętych też z dzieciakami na cmentarz będę się pakować.

Mati jutro na pierwszą wycieczkę jedzie. Do jakiegoś gospodarstwa agro. Będą obcować ze zwierzątkami i zrobią sobie święto ziemniaka i inne atrakcje!:tak:
 
reklama
Hej!
Witam się porannie z kubkiem kawy. Chop w pracy, młody wstał mi o 6 :dry: i teraz snuje się po domu.
Nie wyspana jestem z deczka :baffled:. Na dworze -6 więc farelkę włączyłam. Wczoraj uruchomili ogrzewanie :-) ale póki co nie włączaliśmy bo trzeba sprawdzić czy nie są zapowietrzone. Dziś sobie wszystko posprawdzam na spokojnie, bo jak chłopa w domu nie ma to chociaż nie marudzi. Jakoś ostatnio nic mu nie pasuje :dry:.
Lecę poczytać co tam u Was ;-)
 
Dobry

Bodzia zadzw do ex i mu powiedz.
Renia pochulaliscie na dworku?
Krolcia dwa tyg szybko mina zobaczysz.

Ja zaraz do pracki,nie cierpie pon.
Dobrze ze to tylko trzy dni.

Miłego dnia.
 
fanta aż sie zdziwiłam że ty tak rano posta piszesz:-D
koralikowa spokojnego dnia w szkole;-)
Małemu mleczko robię bo już wstał i zaraz szykuje ubrania:-)choć ja wiecznie nie wiem w co sie ubrać:-D
 
O dżisas jaki ziąb.:no:
Ale przynajmniej wyspałam się.:-D
Julia obudziła się o 6.20 , jak mąż szykował się do pracy i książkę czytała do 7.20. :-D
Fanta dopiero włączyli u was ogrzewanie? :szok: Oszczędni są, nie ma co. :no:
krolcia fajowa wycieczka. I pewnie pieczenie kartofelków w ognisku będzie. :-) Tylko żeby dzieciaki się nie poprzeziębiały. :baffled:
Bee-Zee tak wpadłaś , skrobnęłaś posta i uciekłaś. Napisz nam coś więcej o synku, o sobie.;-)
Bodzia pewnie, dzwoń do exa.:tak:
RenataT przerąbane z tą satelitą.:no: Nie możesz kogoś poprosić o pomoc?
Aguś przepisik na te smakowitości, które wrzuciłaś na FB poproszę. Zagniatasz ciasto kruche, czy jak?


Wpadam się pochwalić artykułem: www.papierowawiklina.pl - www.papierowawiklina.pl i uciekam Amelce śniadanie zrobić.
 
Witam
I u nas z rana -6. Rajstopki poszły w ruch i krem na buzię.

Justa gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Mam również obawy, żeby Mati się na tej wycieczce nie załatwił... Będzie sporo chodzenia na dworzu a dziś tak zimno:baffled:. Wcześniej jednak miarkowali te spacery a teraz tak na dłuższy czas. No zobaczymy. Nawet jakby coś załapał to i tak długo się trzymaliśmy trzeba przyznać. Od marca zero chorób:tak:
 
Justa, no oni tak mają. Raczyli włączyć, jak to ładnie stwierdzili "mają poślizg" :dry:. Do tej pory podzielniki nie spisane... paranoja :no:. Gratuluję artykułu! :-):tak:
Krolcia, może nie zachoruje, od razu masz jakieś czarne myśli ;-). Raczej nie zmarznie, bo wiadomo jak to dzieci, na dworze w ciągłym ruchu są ;-)
 
reklama
Dobry
Krolcia może nie będzie tak zle.
Swoją drogą póżno ta wycieczka. Lolkowe przedszkole miało taką we wrześniu:gospodartwo, kopanie kartofelków. Co roku mają werześniu na Święto Ziemniaka.
A ja dzwonie i siepróbuje umawiać..Ale to za wcześnie:confused:On nie wie co będzie robił!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nawet nie wiem czy ich bierze w ten weekend czy w nastepny...:no::no:
 
Do góry