reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Ostatnio zabiegana byłam sienie wyrabiałam, ale obiecuje poprawe.
U nas wczoraj lało w nocy sypało a teraz plucha na maksa. Ja robie sobie luzacką niedziele i siedzimy w domu. Jeszcze jak był sniego to byśmy wyszli ale w taką pluche brrrrrrrrrrrrrrrrr.
Lolo ogląda "Pana Kleksa", Fifi wisi mi na plecach, ciasto siępiecze,w piecu huczy...Ach żyć nie umierać ;-)
No i w tym roku chłopaki dostaną na urodziny sanki ode mnie, bo mamy jedna pare moooooooooooooocno zużytych ;-) Mają coś 17 lat...
W niedziele Lolo ma urodziny ale przyjęcie jedno w połowie listopada...Ciekawe czy eks mu kupi te obiecane lego:cool::eek::confused::dry:
 
Ja w tym roku na cmentarz pojade pózniej....Chyba, że eks weżmie Beboki 1 jak nie to z nimi taki kawał drogi jechać nie będe. Bo jakby Babcia żyła i się dowiedziała,że z nimi jade to by mi dała popalić...
 
Bodzia no i zaraz będziesz miała 6 latka w domu!ja też siedzę z małym w domu nie chce mi sie już wychodzić bo ciapa się zrobiło

Dla Bartka już ugotowałam zupkę krem brokułową mam nadzieje że zje bo to same witaminki
a Ł zażyczył sobie na dziś wątróbke ja nie lubie no ale mu zrobie:-Dniech ma:-p
 
Heja.

Bee-Zee czesc :)

Moi chlopcy dziś wstali o 6..starego czasu. myslalam ze ukatrupie. i za kija spac nie chcieli znowu isc. O jak zobaczyl ze ten snieg co wczoraj padal lezy nadal to meczyl od rana zeby isc... sanki dac ;/ no i ok 7-8 wygnalam ;/

ogarnelam sie w domu, probowalam satelite ustwaić i doopa. od tygodnia nie mamy tv ;/ glupieje juz

dobrze ze chociaz neta mam :) i dvd.. ale kurde.. abonament muszer oplacić a tv nie moge obejrzec.
 
reklama
Koralikowa nie dość,że w mieście obok to jeszcze na samym końcu miasta i cmentarza...Jakby eks z nimi został to bym z Dziadkiem pojechała autkiem...
Chłopaki szaleją...Nie wygladają na zmęczonych...W przeciwieństwie do mnie:dry::dry:
 
Do góry