reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień doberek .:-D
mały na orliku ,Klaudia w szkole ,mąż do pracy pojechał ,a ja sama z Karolcią w domu .
Ale cisza.....:-D:-D:-D:-D
Zapomniałam Wam napisać .
D w niedzielę pojechał grać w piłkę nożną.
Stał na brance ,co by się nie zmęczyć :szok::-D:-D:-D:-D
W ostatniej akcji D.rzucił się na piłkę .
Efekt:
wybite 2 palce u rąk (2 różnych rąk:szok::-D)i uraz stawu skokowego.
Wczoraj wieczorem był w Medicoverze u lekarza i chcieli mu tę nogę na 4 tygodnie w gips włożyć :sorry:
Nie zgodził się !!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Powiedział ,że musi do pracy jeździć autem ,a z gipsem to on tego nie widzi.
Założyłam mu swój stabilizator do lekarza ,więc lekarz nakazał mu noszenie go przez 4 tygodnie zamiast gipsu bez zdejmowania .:szok::-D:-D:-D
No to ma wielką różnice :-D:-D:-D:-D
 
reklama
As u was to wiecznie coś zdrówka dla meża

U nas cieplutko się robi Bartuś w przedszkolu.A i ja miałam wam coś napisać Bartek od msc mówi kiedy możemy iść przez ulice:-DUczyłam go kolorów i kiedy można przechodzić a kiedy nie i teraz jak jest czerwone to krzyczy Tój!:-D(stój) a jak zielone ić(idź):-Dzaczął więcej gadać:tak:codziennie nowe słówka i jestem z niego bardzo dumna bo już świrowałam że coś z tą mowa nie tak a widocznie jego czas dopiero nadszedł:-D acha i wiecznie mówi MOJA MAMA:-D
 
Aguśka ja tak miałam rok temu ;-) ale tez nie do końca bo jeszcze Fifi jest. ale ja chyba zła matka jestem :-( tak się ciesze, że mam te 5 h, zeby od niego dychnać....w wakacje chodziłam prawie 70% czasu wkurzona :-( A przeciez tak mocno go kocham...
 
Justa pewnie kaca męczy:-D:-D:-D
Yhyyyym :rofl2: Aguś buziaczki, miło ,że się o mnie martwisz. :*

Fanta spóźnione , ale szczere 100 LAT kochana! :*

Wesele baaardzo udane, poprawiny jeszcze bardziej, poniedziałek również. :-D Wróciliśmy wczoraj bardzo późno. Browarka wypiłam , bo kierowcą byłam i moment mnie spanie zmogło.
Dzieci nie mam , więc luzik. :cool2:
Wałówki dostaliśmy tyle, że na miesiąc jedzenia mamy w razie wojny. :-D
Ogarniam teraz cały ten bajzer, odpoczywamy. :tak:
 
A dziewczyny Fanty nie będzie na razie bo kompa nie ma
Justa super że weselicho udane:-D:tak:
Bodzia ty się cieszysz bo jednego masz przy sobie:-D a jak dwójka Ci pójdzie jeden do szkoły drugi do przedszkola to nie będziesz wiedziała co z sobą zrobić na początku:-D:tak:;-)
 
Witajcie!

aguska - zdolny chłopczyk!

No i dzisiaj fajnie bylo.
Najpierw, przedszkole jutro ide go zapisac, bo tworza nowa grupe. Podobno 2 latkow przyjmują.
Super, mam nadzieje ze bedzie nalezal do przedszkolagow.
Zajecia 5 godzin i co wazne place 10 zl ubezpieczenia plus 5 zl skladki.
reszta za free!
Ubrania fajnie kupilam!
Koloszki, kombinezon, spodnie na zime takie nieco wieksze, kurtke przejsciowke i ciepla puchowa kurtke z 5 10 15. Za wsio dalam 130 zl.
 
Asienka to młody obkupiony;-) ale fajnie z tym przedszkolem:tak: ale to bez wyżywienia?dobre i 5 godzin:tak:
Mój synek rozgaduje sie na dobre:-Dczekam aż zacznie mi już zdaniami nawijać:-Dmówi jeszcze nie które słowa nie wyraźnie albo skraca ale rozwija się i to zmiana dzień:tak:dziś zaczął mowić wyraźnie mysz miś pasy (na jezdni i nie tylko hehe) i pies jeszcze mu tak troche nie wyraźnie wychodzi ale do tej pory mówił łała(czyli hau hau:-D)
Właśnie mały zasnał ja zaraz Na Wspólnej będę oglądać i lulu
 
reklama
Jedzenie z domu sie przynosi.
Nawet zajecia dodatkowe są darmowe!
Jutro zdam relacje, ale chyba wieczorem, bo jeszcze na Mamy na Obcasach ide o raz male zakupki.


hehe moj identyczne na psa mowi!
A na mnie mama Ciacia
 
Do góry