reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hej!
jestem po Foto mamach, teraz obiad i małe przemeblowanie u Ksawika!
Własnie czytam i tak mało nadrukowałyście.
Wczoraj byłam na Zakochanych w Rzymie. Fantastyczny film!
Pokazujacy piekno Rzymu, zakrecone relacje miedzyludzkie i uczucia, piekne uczucia w cudownej scenerii.
Bardzo pozytywny obraz!
 
Ostatnia edycja:
Różyczka ja chętna:-D

ja małego odebrałam dziś znów spał!!!!!!!ale przed zaśnięciem płakał:dry:no ale zasnał:-) od jutra ponoć będzie już w swojej grupie albo od poniedziałku...
U nas ciepło się zrobiło i zaraz idziemy z Bartkiem na plac zabaw:-)
 
Lena a co Cię naszło?


Któraś z Was pisała, że ma słabość do bluzeczek Endo...Różyczko nie Ty? A może Asiulka to była...?:confused:

W każdym bądź razie, jest teraz przecena na bluzki z długim rękawem. Ileś tam wzorów po 19,90. Jak ktoś lubi takie coś, to sie opłaca. Mnie one się nie podobają.
 
aguska to łap:-) podziele sie boe jest pyyyyyyyyyyyyycha!

krolcia ja nie:no:, mam tyle ze nie potrzebuje nic kupowac, jeszcze Olek dostał od kuzynko P. duza pake ubranek w tym dwa komplety kurtka spodnie na zime! Tego nam brakowało i jestem przeszczesliwa z tego prezentu!!!!!!:-D

I u nas ładnie wiec zmykam na spacer!
 
lena a ty się o pracę starasz w Straży Miejskiej,? byłaś na grzybach
karolcia szczerze powiem nie znam tej firmy bluzeczek Endo, fajnie są gatunkowo? dostępne są tylko na allegro czy w jakimś sklepie też sprzedają ?
rożyczka to się masz fajnie że dostałaś ubranka i nie musisz nic kupować ja to wszystko muszę kupić mało co dostaję teraz rozglądam się za kurteczka, bucikami na zimę
Aguska fajnie że tak mały sobie śpi w przedszkolu

może mamusie doradzicie bo jak pisałam przymierzam się do kupienia kurteczki na zimę i nie wiem co lepiej kupić kurteczkę czy kombinezon co się bardziej sprawdziło u Was a może kupić kurtkę i kombinezon:tak:
dzięki na jakiekolwiek info :tak:;-)

Miłego popołudnia
idę obiadek szykować m już z pracy jedzie;-)
 
reklama
Do góry