reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Asienka już!


Mirelka ja Ci powiem, że przy takim maluchu jak Ty masz to kombinezon miałam. Przy starszym dziecku tak jak Daniel w tą zimę będzie, to już kurtka i spodnie, bo można kupić większą kurteczkę i starczy na dwa sezony. Ja tak mam teraz po starszym. Kurtka z możliwością podwinięcia rękawka i będzie dobra tej zimy i następnej. Spodni za dużych to już za bardzo nie można.
No ale kolejnej zimy czeka Cię wtedy zakup tylko spodni a nie całości.:tak:

Pamiętam, ze ktoś pisał, ze ma do bluzek firmy Endo słabość.
Jeszcze raz linkuję
Ubranka dziecięce - T-SHIRTY ZA 19,90 ZŁ
 
reklama
Asienka na fb widziałam i zagłosowałam bo tak poznałam że to twoje zdjęcie:tak:
mirelka też mi się wydaje że całościowy kombinezon bardziej się sprawdzi a najlepiej mieć jedno i drugie:-Dja też miałam spodnie i kurtkę z czego Bartek nosił kurtkę dwa sezony:tak:

My byliśmy na spacerku:-)ale fajnie cieplutko się zrobiło a jutra 27 stopni zapowiadaja:-)
 
Lena a co Cię naszło?


Któraś z Was pisała, że ma słabość do bluzeczek Endo...Różyczko nie Ty? A może Asiulka to była...?:confused:

W każdym bądź razie, jest teraz przecena na bluzki z długim rękawem. Ileś tam wzorów po 19,90. Jak ktoś lubi takie coś, to sie opłaca. Mnie one się nie podobają.
A jakoś wszystko zmierza do tego, ze jednak mundurówka to jest to w czym sie spelniam:)

lena a ty się o pracę starasz w Straży Miejskiej,? byłaś na grzybach
karolcia szczerze powiem nie znam tej firmy bluzeczek Endo, fajnie są gatunkowo? dostępne są tylko na allegro czy w jakimś sklepie też sprzedają ?
rożyczka to się masz fajnie że dostałaś ubranka i nie musisz nic kupować ja to wszystko muszę kupić mało co dostaję teraz rozglądam się za kurteczka, bucikami na zimę
Aguska fajnie że tak mały sobie śpi w przedszkolu

może mamusie doradzicie bo jak pisałam przymierzam się do kupienia kurteczki na zimę i nie wiem co lepiej kupić kurteczkę czy kombinezon co się bardziej sprawdziło u Was a może kupić kurtkę i kombinezon:tak:
dzięki na jakiekolwiek info :tak:;-)

Miłego popołudnia
idę obiadek szykować m już z pracy jedzie;-)
No stram się ale zobaczymy co wyjdzie z tego!
Byłam na grzybkach z teściówką i Gaja oraz Gai kuzynami i ani jedneg nie znależlismy nawet trujaków nie ma:szok:


Asienka zagłosowane;)
 
Ostatnia edycja:

Byłam na grzybkach z teściówką i Gaja oraz Gai kuzynami i ani jedneg nie znależlismy nawet trujaków nie ma:szok:

A nie mówiłam? :-D Nawet psiaków ni hu hu. :no::-D

Dopiero co żem wróciła od siostry ciotecznej.Wypiłyśmy słoik nalewki wiśniowej na spirycie zagryzając wisienkami. Pyszne było, szkoda , że tak szybko skończyło się.:-D
Bodzia tulaski, głowa do góry!
z/w lecę mlodą położyć spać.
 
Lenka - super plany tylko zyczyć powodzenia!

My też dwuczęsciowy kombinezon nosilismy 2 latka. Teraz pewno trza kupić coś. Chciałabym cosik używanego, bo szkoda kasy. Zobaczymy!

Narazie butki jesienne czekaja do zakupu.
Jutro ide na 17 na zumbę, a czwartek pelen wrazen bo i zakupy i ten pchli targ.
 
reklama
Lenka - super plany tylko zyczyć powodzenia!

My też dwuczęsciowy kombinezon nosilismy 2 latka. Teraz pewno trza kupić coś. Chciałabym cosik używanego, bo szkoda kasy. Zobaczymy!

Narazie butki jesienne czekaja do zakupu.
Jutro ide na 17 na zumbę, a czwartek pelen wrazen bo i zakupy i ten pchli targ.
Tylko ciekawe czy sie uda??
 
Do góry