reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Rożyczka fajnie że imprezka udana:-)To Olo jutro ma urodzinki?Niech wyzdrowieje przed pójściem do przedszkola;-)zdrówka

Ja już ogarnęłam:-)zaraz coś zjem i chyba ciuchy poskładam i do końca pozmywam i będzie wsio zrobione:-)
 
reklama
aguska Olo ma urodzinki w srode:tak: Mam nadzieje ze jednak chory nie bedzie... Połoze go spac i pojde do apteki:tak:

Ja ogarnełam mieszkanko, nastawiłam zupke i mnie len dopadł:sorry: i kompletnie nie mam pomysłu na obiad:sorry:

I jesze kurcze zasiłek wychowawczy nie przyszedł:confused: a jestem spłukana... jak nie przyjdzie to nie wiem za co kupie wyprawke Olkowi do przedszkola:-(

Olek lezy koło mnie i czyta ksiazeczke "Jas i Małgosia" jak smiesznie `:-D hehe
 
Różyczka dziś poniedziałek to zasiłek pewnie przyjdzie w tygodniu;-)Mói uwielbia przed snem jak mu czytam wilk i siedem koźlątek:-Dto teraz u nas na topie:-D

Ja już na zakupach byłam wszystko zrobione ...chyba
Zaraz kawke wypije i jade po małego
 
Lena u nas to samo...Ale ja się jeszcze łudzę że będzie parę ciepłych dni:tak:;-)
Kochana i jak wyslesz mi przepis na ciasto z jabłkami??

2012-08-18 14.49.30.jpg2012-08-19 11.55.34.jpg2012-08-17 13.54.46.jpg2012-08-19 12.01.32.jpg

wspomnienia z tegorocznych wakacji:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się :-)

Tygrysek witamy śmiało możesz się przyłączyć, pisz co u ciebie
AnienkaPl to u ciebie w mieście jest ten Plchi Targ, można tam sprzedać/kupić tylko ubrania czy meble, duperele stare też
Różyczka zdrówka dla małego
Lena piękne wspomnienia
aguska też mam nadzieję że będzie jeszcze ciepło zapowiadają piękną złotą polską jesień oby

My po krótkim spacerku ale zimo bryyy trochę za lekko się ubrałam wszystko na krótki rękaw, spodnie, sweterek, :szok:
mnie też coś łapie jakiś wstrętny wirus z nosa leci i gardło lekko boli oj jak ja rzadko choruję więc tym bardziej mnie ten katar męczy i wkurza:wściekła/y:


Miłego dnia mamusie
 
Ostatnia edycja:
Lena ja to takie podobne ciacho robiłam Ciasto kruche z jabłkami - przepisy.net tylko ja tarkuje ciasto na wierzch i jest kruszonka :-) zdjecia śliczne:-)
Mirelka zdróweczka
A ja dziś poszłam do przedszkola po Bartka wchodzę na sale a on śpi!!!!!!!!:-DLeżakował z innymi dziećmi super bo na prawdę rzadko mu się to zdarza:-D
Teraz bawił się z koleżaneczka o rok młodsza is ię popisywał:-D
 
Rozyczka - w Stowarzyszeniu dla rodziców organizują Pchli targ, wiec warto przejsc sie. Zwłaszcza, iż towarzystwo znane i jest darmowe wejscie!

Dziewczynki spokojnego wieczorku!

lece z malzem do kina i na kolacje!
 
reklama
Witajcie, ja tylko się zameldować że nie dawno wróciłam od rodziców :tak: za tydzień znowu jadę bo mam do dentysty :tak: głowa mnie dzisiaj boli więc długo nie posiedzę :dry: idę zjeść kolację bo kiszki marsza grają ;-) spokojnej nocki życzę :-)
 
Do góry