reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Lena pójdziesz i zobaczysz czy dostaniesz tę pracę ale będzie dobrze;-)
Asienka ja też bym chciała używany kombinezon albo kurtkę chociaż bo ceny to mnie powalają!ale zobaczymy

Ja się witam porannie dziś już cieplej:-) bo 13 stopni tylko póki co słonka brak
Ja popijam już kawke i jak zawsze mam dylemat w co się ubrać:dry:jak ja tego nie lubię !!!
 
reklama
Witam, ja korzystam z chwili póki Kuba jeszcze śpi :-) nie zaglądam ostatnio bo jak wróciłam w pn do domu tak co chwilę coś robię :sorry2: bałagan mam w domu że szok :szok: a jeszcze czekam na telefon kiedy przyjadą mi szafę montować i do tego czasu chce sobie przedpokój przemalować :tak: a muszę ściany umyć z farby, meble poprzestawiać, potem szafkę i lustro odkręcić (jakoś) :baffled: no i tak latam :sorry2: dzisiaj muszę pojechać do Bolesławca ale mi się to nie uśmiecha bo nie lubię tam jakoś jeździć, może dlatego że zawsze M prowadzi a teraz ja muszę :dry: uciekam coś zjeść i Kubę budzić bo do przedszkola ma iść :tak:
 
Krolcia a co robi?
Beata udanego malowania i przestawiania;-)

Bartek dziś jeszcze jest w starej grupie z 3 latkami i chyba do końca tygodnia tam będzie a o 10,30 będą go zabierać do jego sali do nowych dzieci które będą przychodzić na zajęcia adaptacyjne.Jego grupa nazywa się ZOO:-D zobaczymy jak mu się będzie podobać z nowymi dziećmi i wreszcie będzie miał swoje panie z którymi ja będę mogła konkretnie pogadać:tak:
Mały dziś nie płakał chyba już mu przeszło tylko płacze przed leżakowaniem ale pewnie i to mu przejdzie
Ja muszę w domku ogarnąć jakąś zupkę sklecić i do tego kotlety sojowe zrobie bo mam:-)
U nas miało być tak ciepło a mimo słonko chłodnawo:sorry2:
 
bry:)
Wpadam sie przywtac i zaraz zmykam do mamy.
Mam zaltwienia w osrodku pomocy i do przedszkola z Olkiem ide:-)
Pogoda taka se... wczesniej było słonko teraz sa chmury ale 20 stopni
 
hej dziewczynki;)jA ZYJE CHYBA JESZCZE WAKACJAMI:)byc moze jeszcze w tym roku jak finanse pozwola odwiedzimy naszych przyjaciół!
Co do SM to wiem ze ciezko się dostac ale ja mam szanse bo i wykszt. wyzsze i kursy porobione i licencje II stopnia pracownika ochrony, takze widze światełko w tunelu!A do tego trzeba przejsc testy!
 
Mały już śpi.
Chwila ciszy i spokoju. Chłop wybył do mechanika. Chyba sobie drugą kawunię strzelę.:-D

Zaczęłam dziś pakowanie:tak:. Jeszcze trzeba doładować to co poprasowane, ale to na ostatnią chwilę i jesteśmy gotowi do wyjazdu.

Jeeeeesssu! Żeby tylko pogoda dopisała!:rolleyes:
 
Mały już śpi.
Chwila ciszy i spokoju. Chłop wybył do mechanika. Chyba sobie drugą kawunię strzelę.:-D

Zaczęłam dziś pakowanie:tak:. Jeszcze trzeba doładować to co poprasowane, ale to na ostatnią chwilę i jesteśmy gotowi do wyjazdu.

Jeeeeesssu! Żeby tylko pogoda dopisała!:rolleyes:
a gdzie wyjeżdzacie??
 
reklama
Do góry