reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
heja babeczki :)

my z Ł mamy dziś rocznice. 7lat po slubie. maaaatko ze ja z nim i on za mną tyle wytrzymał ??


Tygrysek helloł. rozgosc sie.

KrolciA ja zakup butów mam teraz z glowy :) F dostal po kuzynie 3 pary adidasów, ma dwie jeszcze z wiosny ( byly za duze teraz są prawie ok ). a OSkar ma spadkowo po Filipie :)
Zimowe tez mam. Jesli dla F noga nie urosnie to super bedzie..

pogoda doopna dziś ;/ niewiem czy sie ogarne.. ;/ deszcz ma padac, mam na wioche jechac, do gminy isc ;/ aj nic mi sie nie chce ;/
 
Renata to wszystkiego naj z okazji rocznicy:-)
U nas pada:dry: zaraz małego muszę obudzić i szykujemy się do przedszkola
Co do bucików to przymierzałam Bartkowi zimowe bo dostał je w lutym od babic i były sporo za duże teraz mierzyłam i były ok ale czy do zimy też będą ok?oj nie wiem:-Dna jesień też musimy buciki kupić...bo adidaski już przy małe się robia
 
Witam;-)
Straszny poranek. Chłodno, deszczowo:-(. Do tego jak jechaliśmy do przedszkola, to było widać straszny wypadek. Samochód rozwalony, zgnieciony, walnięty w słup od sygnalizacji a obok tir z draśniętą tylko kabiną. Brr życie jest tak ulotne a człowiek się duperelami przejmuje...

Kawka mi już pachnie mmmmmmm:tak::happy2:

Tygrysek witaj i rozgość się.:tak:

Renata wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!!!!!!! Rany jak my wytrzymujemy z tymi chłopami tyle lat! :-D
 
Krolcia dzieki. I tez sie dziwie :D

ale kobieta to silne stworzenie.. wiele zniesie. nawet tyle lat z tyloma chłopami w jednym domu.
 
Renata to wszystkiego naj z okazji rocznicy:-)
U nas pada:dry: zaraz małego muszę obudzić i szykujemy się do przedszkola
Co do bucików to przymierzałam Bartkowi zimowe bo dostał je w lutym od babic i były sporo za duże teraz mierzyłam i były ok ale czy do zimy też będą ok?oj nie wiem:-Dna jesień też musimy buciki kupić...bo adidaski już przy małe się robia
Ja tez przymierzałam sie kupic Gai cos na zimę, ale jakos lipa wszedzie póki co a ceny z kosmosu@!
 
Tygrysek - witaj!!! Już niebawem rozwiązanie, ale czas poleciał!
Idę w czwartek na Pchli Targ, wiec zamierzam nieco butków Ksawka sprzedać i choć zarobić na kolejna parę. Muszę przejrzeć swoje ciuchy i też nieco fajniejszych posprzedawac sprzed ciąży. Mam kilka worów z wiekszymi ciuchami, wiec przejrze, co juz nadaje sie do ubrania.
Małż od juterka ma chyba urlop, a ja jutro na Foto Mamy, na wakacyjne wspominki.
 
reklama
Bry:)
Wpadam na chwilke sie przywitac i spadam do obowiazkow. Wczoraj była imprezka urodzinowa Olka:-) Udana:-D bardzo!
Ale moje dziecie cos wstało dzis niewyrazne.... niby goraczki niema,ale ciepły jest, oczy szkliste, policzki czerwone, katar w nocy przeszkadzał teraz nie ma- nie wrozy to nic dobrego....
Musze poleciec do apteki po jakies witaminiki wzmacniajace.

W tym tyg kompletuje wyprawke do przedszkola- szczoteczka, kubeczek, recznik ciapki itd
I musze jeszcze koniecznie pozałatiac papiery do rodzinnego i wychowawczego bo potem nie bede miała kiedy...
A 4 wrzesnia mamy wizyte u kardiolog i echo serca- oby Olo dał je zrobic, :tak:

To tyle:-)
Zajze pozniej do Was:tak:
 
Do góry