reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aguska też bym tak zrobiła na Twoim miejscu i przeszła sie do tej swojej.

Beata
a gdzie jedziecie? My też się wybieramy na te wczasy:tak:. 3 lata temu byliśmy w Unieściu i teraz tam wracamy, bo fajnie jest!:tak:


Asienka
a ja nie dostałam maila potwierdzającego. Jak chciałam kliknąć jeszcze raz to już jest napisane, ze zagłosowałam. To co, głos będzie się liczył?
 
reklama
Aguska też bym tak zrobiła na Twoim miejscu i przeszła sie do tej swojej.

Beata
a gdzie jedziecie? My też się wybieramy na te wczasy:tak:. 3 lata temu byliśmy w Unieściu i teraz tam wracamy, bo fajnie jest!:tak:


Asienka
a ja nie dostałam maila potwierdzającego. Jak chciałam kliknąć jeszcze raz to już jest napisane, ze zagłosowałam. To co, głos będzie się liczył?
Krolcia, podajesz meile jak już klikniesz na głosowanie, a oni Ci na meila piszą coś tam i dają link, a Ty w to klikasz i przekonywujesz się na stronę mini-mini :-).
 
Justa moja praca w lesie :dry: dawaj trochę śniegu, bo u mnie mroźno a śnieg nie pada :tak:
Wystarczy? śnieg.jpg ;-) :-D

Justa, GRATULACJE! W ogóle super! :-). Dlaczemu forum nie będzie dostępne? wiesz cosik? :-p
.
Yyyyyy , nie. :no: Nie wiem o co ci chodzi. :no: Admin nie podawał informacji na ten temat. :confused:

Fotokonkurs - MiniMini+
Poprosimy o głosiki na nasza latorośl. Mozna ksiazeczke wygrac, wiec szczytny cel!
A jak się ma kilka maili to można z kilku wysłać, czy to zależne jest od stałego IP? ;-)

Asienka
a ja nie dostałam maila potwierdzającego. Jak chciałam kliknąć jeszcze raz to już jest napisane, ze zagłosowałam. To co, głos będzie się liczył?
Koniecznie trzeba w link potwierdzający na poczcie kliknąć. :tak:
 
Faktycznie była informacja, że mogą być drobne problemy.

A ja muszę z papierzyskami do Wamu zapierdzielać:crazy::wściekła/y:, bo w wojsku brak faksów, komputerów, internetu i adresów e-mail!!!!!!!!!!!!! Tępaki:angry:
 
Justa dzięki wystarczy śniegu hehe :-D jak mieć lenia to na maxa a co będę się rozdrabniać :-p
Krolcia mnie M namawiał do Unieścia żeby pojechać ale jakoś mnie tam nie ciągnie, my na Międzyzdroje najazd robimy :tak: a kiedy jedziecie?

Kuba już w domu, je sobie lizaka i ogląda bajkę więc mam spokój :tak: zaraz trzeba obiad podszykować ;-) ciastek mi się znowu chce, ale nie chce mi się robić :-p może jutro jak M będzie na służbie to zrobię :tak:
 
reklama
Beata, no tak nie ma to jak morski klimat :tak:. Kiedy się wybieracie? Bo my pod koniec stycznia dopiero :tak:. Wiesz, że ostatnio nie było plaży? Cała została zalana przez ostatni sztorm :szok:, a woda sięgała aż do schodów prowadzących na boczne wejście do molo :tak:
Krolcia, ładne opóźnienie z pocztą :baffled:.
 
Do góry