reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja się witam słonecznie. Piękne słońce u nas, młódź śpi, ja jeszcze chyba się zlegnę.

A to na miły początek dnia :-)

[video=youtube;KmoDEdDByZk]http://www.youtube.com/watch?v=KmoDEdDByZk&feature=artist[/video]
 
Ostatnia edycja:
Justa gratki Kochana :-)
Lena gratki dla cioci :-) dawaj kawałek jabłecznika ;-) ja też myślę o tej Madzi, oby się odnalazła :-(

Witam, pogoda taka sama, w końcu jakiś mróz przyszedł i niech wymrozi te bakcyle :tak: Kuba w przedszkolu, M w pracy a ja mam chwilę dla siebie :tak: pranie się kręci, garki pozmywane, więc tylko obiad zrobić ale to ziemniaczki mizeria i jajeczko :-) jakoś tak mi się zachciało :-p ooo słoneczko wyszło super, taka pogoda może być :tak: idę zrobić ciepłą herbatkę i wziąć leki bo katar mnie zamęczy :dry:
 
My po bilansie i jestem zła
mad.gif
wczoraj dzwoniłam z zapytaniem jaka doktor przyjmuje i powiedziano mi że ta do której najczęściej chodzimy i zna Bartka.okazało sie że była inna
baffled5wh.gif
Bartek najpierw nie chciał dać sie zważyć po namowach i przekupstwie samochodzikiem wkońcu sie zważył i tak jego wymiary:12,700kg i 89cm
Pani pielęgniarka przeprowadziła ze mna króciutki wywiad typu czy układa klocki czy próbuje sam jeść itp.wszystko było dobrze oprócz oczywiście mowy
dry.gif
bo nie mowi dwóch słow typu mama daj bo mówi tylko albo mama albo da
laugh.gif

potem rozmowa z doktórka to sie wkurzyłam.bo nie dość że małemu od razu sie niespodobała w ogóle podejścia do niego nie miała i Bartek ryczał nie chciał dać sie osłuchać.siusiaka musimy naciągać bo mowiła że ma zwężenie i że jak my to nie zrobimy to chirurg
baffled5wh.gif
a i powiedziała mi tak że Bartek jest bardziej dziecinny od innych dwulatków
baffled5wh.gif
i zasegurowala mi że to możliwe jest przez to jak ja go traktuje
shocked.gif
to ja sie zaczęłam śmiać i powiedziałam że go normalnie traktuje .wyszłam zła jak osa bo niby jest ok ale za pół roku mamy przyjść zobaczyć co z ta jego mowa
 
My po bilansie i jestem zła
mad.gif
wczoraj dzwoniłam z zapytaniem jaka doktor przyjmuje i powiedziano mi że ta do której najczęściej chodzimy i zna Bartka.okazało sie że była inna
baffled5wh.gif
Bartek najpierw nie chciał dać sie zważyć po namowach i przekupstwie samochodzikiem wkońcu sie zważył i tak jego wymiary:12,700kg i 89cm
Pani pielęgniarka przeprowadziła ze mna króciutki wywiad typu czy układa klocki czy próbuje sam jeść itp.wszystko było dobrze oprócz oczywiście mowy
dry.gif
bo nie mowi dwóch słow typu mama daj bo mówi tylko albo mama albo da
laugh.gif

potem rozmowa z doktórka to sie wkurzyłam.bo nie dość że małemu od razu sie niespodobała w ogóle podejścia do niego nie miała i Bartek ryczał nie chciał dać sie osłuchać.siusiaka musimy naciągać bo mowiła że ma zwężenie i że jak my to nie zrobimy to chirurg
baffled5wh.gif
a i powiedziała mi tak że Bartek jest bardziej dziecinny od innych dwulatków
baffled5wh.gif
i zasegurowala mi że to możliwe jest przez to jak ja go traktuje
shocked.gif
to ja sie zaczęłam śmiać i powiedziałam że go normalnie traktuje .wyszłam zła jak osa bo niby jest ok ale za pół roku mamy przyjść zobaczyć co z ta jego mowa

ŻE CO?! ŻE JAK?!:errr::errr::errr: Dziecinny?! A jaki ma być!!!!!!!!!!Przecież ma dwa lata!!!!!??!!!
 
reklama
krolcia no właśnie ale mi sie wydaje że chciała powiedzieć opóźniony z mowa ale wiadomo nie może więc powiedziała dziecinny i że na ręce do nas chciał nie chciał jej sie dać dotknąć bo jej nie znał to co będzie dawać sie dotykać obcej babie:baffled: a przecież na codzień jest inny
ale sie chłopak zestresował bo mi teraz śpi!gdzie już dawno o tej porze nie sypiał!
 
Do góry