reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aguśka z tą mową nie masz na razie co się przejmować. Rówieśnik Julii, syn brata Ł. jest tylko o 10 dni od Amelki młodszy , mało co mówi. :tak:Więcej pokazuje.:tak: Każde dziecko rozwija się na swój sposób. :tak:

Witajcie mamuśki. :-)

Zasypało nas .:baffled: Chciałam śniegu , to go mam. :tak: Zaraz z łopatą na dwór wyskakuję , bo uwielbiam odśnieżać. :tak:

Dziękuje ślicznie za pochwały i gratulacje. :tak:

Asieńka poszło. ;-)
Bea a co z tą Twoją pracą?

Ja też śledzę bacznie losy tej małej dziewczynki .:tak:
 
reklama
a wczoraj dzwoniłam i sie pytałam jaka dzisiaj przyjmuje czy na pewno ta moja a tu zonk była inna i teraz nie wiem czy pielęgniarka z recepcji kłamała czy doktórki sie zamieniły bo coś wypadło tamtej.m powiedział żebym na wiosne sie z małym przeszła do tej naszej i na spokojnie z tamta pogadała:tak: i tak zrobie
 
Aguska nie przejmuj się lekarką, widać zły dzień ma :dry: mową Bartka też się nie przejmuj, mój ma już ponad 3 lata a też bardzo mało mówi :sorry2: zacznie w swoim czasie :tak: jakby mi tak lekarka powiedziała że to przeze syn nie mówi to bym jej powiedziała że ja jej nie mówię jak dzieci leczyć :dry:
Justa moja praca w lesie :dry: dawaj trochę śniegu, bo u mnie mroźno a śnieg nie pada :tak:

Ależ ja mam lenia jak nie wiem :-p jak usiadłam tak siedzę :tak: obejrzałam pamiętnik do końca bo wczoraj mi nie było dane i trzeba tyłek ruszyć ;-) muszę ciuchy wystawić na allegro ale też mi się nie chce :baffled: M załatwił wczasy wojskowe i jedziemy na dwa tygodnie nad morze :-) ale dopiero w połowie sierpnia :tak: no ale zawsze to coś jak tylko 500zł zapłacę za wszystko hehe super :-D a za dwa lata chyba się w góry wybierzemy nad Solinę :tak:
 
Witam się!
Położyłam młodego mojego spać i mam nadzieję, że uśnie :tak:
Tak w skrócie odpisuję.
Justa, GRATULACJE! W ogóle super! :-). Dlaczemu forum nie będzie dostępne? wiesz cosik? :-p
Asienka, głosik na Ksawerego oddany i meil potwierdzony :tak:. Nawet mi podziękowali za to, że głos oddałam :-p:laugh2::laugh2::laugh2:.
Aguska, nie masz się czym przejmować, za pół roku pójdziecie i będzie git :tak:. Swoją drogą ciekawa jestem jak by to wyszło jak by mój mały dał się lekarce zbadać, po za tym żadna piguła nie przeprowadzała ze mną wywiadu :confused::-D.
Beata, widzę, że Ciebie to leń jak dopada to taki na maxa :-D:-D:-D;-).
 
Witajcie!
aguska - mi o gadulenie sie nie pytala, ale maly malo mowi w porownaniu do córki kolezanki.
Dzisiaj zakupki. Pranka zrobione, obiad rowniez. Tylko poprasowac i wyprostowc me piorka!
beata - super wakacje sie szykują!My zazwyczaj jezdzimy na poczatek wakacji lub pod koniec. taniej i zazwyczaj pogoda popisuje.
Fotokonkurs - MiniMini+
Poprosimy o głosiki na nasza latorośl. Mozna ksiazeczke wygrac, wiec szczytny cel!
 
A co najlepsze ona powinna zbadać Bartka wzrok a tego nie zrobiła a ja całkiem zapomniałam bo kiedyś jedno oczko mu schodziło i teraz niby już nie ale czasem tak mi sie wydaje że jednak minimalnie schodzi.następnym razem o tym pogadam
mój pewnie zaraz wstanie:tak: akurat na obiad:-D jak on dawno już o tej porze nie spał aż dziwnie:-D
 
reklama
U was też dzi tak zimno?bo u mnie na minusie od rana było a teraz mimo że słoneczkow yszło to 0 stopni:baffled: a jak wracaliśmy od lekarza to śnieg padał ale tak lekko chyba zima sobie przypomniała o nas:-D
jak dla mnie to może już sobie darować ten rok:-D
 
Do góry