reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wrublik dzięki! Uwielbiam Cejrowskiego, jego bezpośredniość.:tak:

Ciekawa jestem strasznie co z tym wyjdzie. Wszędzie są teraz różne akcje przeciw. Ja codziennie klikam w "pustą miskę"(taka akcja dokarmiania piesków) I dziś po napełnieniu miski włączył mi sie ten ludź w masce:-D sprzeciwiający się Accie. Nawet pieski protestują he he:-D:tak:

Ja podałam pierwsze jabłko chłopakom. Mateuszowi jak miał 2,5 m-ca. Danielowi później bo był piersiowy. Wszystkie początkowe owoce czy warzywa podawałam swoje(w sensie nie słoikowe) Potem wprowadzałam słoiczki.
 
reklama
Wita się z Wami świeżo upieczona ciocia;)
Malutka Lenka jest cudownaaaaaaaaaa:)
ja piekę jabłecznik:)a Gaja zaraz ją ubje sciagneła mi całe mokre pranie z suszarki!!
 
Justa super! Ja również gratuluje! :-)


Powiem wam, że duża zmiana jest w małym po dokarmianiu butelką. Jest pogodniejszy, więcej się uśmiecha, a jak się rozgada to nie da się go przegadać. Z zasypianiem też lepiej, sam w dzień zasypia, także nie muszę go bujać.
 
Witajcie!
zarówno Foto mamusie, jak i spotkanie coachem byli inspirujace.
Jutro zakupki.
Wpadne to Was przedpoludniem!
Lece kapać się i poczytać!
Dobranoc Kobitki!
 
reklama
Wstawać nie ma spania:)
jejku ja ciągle myślę o tej 6-miesięcznej Madzi:(
Boszeeeeeeee oby się odnalazła a to nie był pedofil!!!
 
Do góry