reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

super jak Ty to robisz??
ja bym Gai zrobiła!

hehe aleś mi pojechała:)waże tylko 55 kg hehehe więc nie wiem ile TY hehe
zreszta mój mąż wazy teraz 105 hehe schudł kg:)
TYlko u nas to pewnie genetycznie coś jest bo jak byłam mała to byłam pampucha i mąż tez:)
Chodzi Ci o opaskę ?
To bardzo proste .
Bierzesz szerokość uszka dziecka i na taką szerokość robisz pasek taki jak obwód główki samymi słupkami .Oczywiście na szydełku .
Z zapasem 2-3 cm ,żeby napki można było ewentualnie przeszyć i będzie na dłużej.
Potem tylko doszywasz ozdóbkę na boku i opaska gotowa.;-)
Więcej szczegółów -to pisz .
Pomogę
 
reklama
ufff.... zasiadam z herbatka dla odmiany;-)
Miesko sie piecze...Rosól gotowy... Olo spi... mieszkanie ogarniete wiec mam luz:tak:
Porobilismy obrazki dla dziadkow- odbicia dłoni Alka i stemple w kształcie serca plus gryzmołki :) wieczorkiem pojda jeszcze w ruch kredki:)

fanta ales mi smaka narobiła na te paczki....
lenka ty pieczesz serniczek???? Słodkosci mi sie chce a mam tylko Alkowe zdrowe ciasteczka owsiane (bleeee)..... moze by cos upiekł.... Karmelowej rozkoszy mi sie chce:-D hehe
as cudeńka robisz:tak: a jaka fajna lala:-D
beata zdrówka! współczuje @
aguska jutro wielki dzien:) szykujesz cos szczególnego?
 
Asienka dla was też życzę udanej imprezki;-) i dzisiejszego spotkanka
różyczka nie ja też skromnie tort i jakieś przystawki bo do nas rodzina przyjeżdża z innego miasta i zostaja na noc więc musze mieć jakieś zapasy w lodówce:-D

dobra dopiłam kawke to lece jeszcze na miasto
 
Mam nadzieję, że mi wybaczycie , że opuściłam się w pisaniu tutaj , na ogólnym wątku. :sorry2:
Ostatnio nie wiem w co ręce włożyć.
Cały tydzień nadrabiałam z Kacprem zaległości , kiedy to chorował i nie chodził do szkoły. Sporo tego było.:tak:
Na szczęście wczoraj skończyliśmy już. :tak:

Został nam jeszcze tydzień ferii. Ale ten czas leci. :dry:

Właśnie jestem po wizycie duszpasterskiej. Nareszcie. :tak:
Ksiądz proboszcz wszedł , powiedział " Niech będzie pochwalony..." , na co my " na wieki wieków " a Amelka " ku chwale" .:eek: :-D I ryknęliśmy wszyscy śmiechem. :-D


Teraz zbieramy się na basen a później chyba pojedziemy sobie na weekend do teściów. :tak:

Miłego wieczorku!
 
Justa Amelka nie zła z tekstem hehe :-D

Witam wieczorem :tak: nic mi się nie chce, właśnie Kubę wykąpałam zaraz też idę się wykąpać :tak: wzięłam się za ciastka, teraz ciasto w lodówce więc chwila przerwy :tak: jeszcze trzeba kolację zrobić jakąś, kartki dla babci i dziadka no i ciastka upiec, oj jak mi się nie chce :sorry2: jutro chyba pojedziemy do teściów na obiad, oby w miarę pogoda była :tak: jeny ale mam lenia, trzeba tyłek ruszyć ;-) spokojnej nocki życzę :-)
 
Justa Amelka nie zła z tekstem hehe :-D

Witam wieczorem :tak: nic mi się nie chce, właśnie Kubę wykąpałam zaraz też idę się wykąpać :tak: wzięłam się za ciastka, teraz ciasto w lodówce więc chwila przerwy :tak: jeszcze trzeba kolację zrobić jakąś, kartki dla babci i dziadka no i ciastka upiec, oj jak mi się nie chce :sorry2: jutro chyba pojedziemy do teściów na obiad, oby w miarę pogoda była :tak: jeny ale mam lenia, trzeba tyłek ruszyć ;-) spokojnej nocki życzę :-)

hehe doczytałaś mojego posta czy nie??/ja ide piec serniki:)
 
a ja jeszcze troche i ide robić torta dla Bartka;-)
ale nic mi sie nie chce
ciapa na dworzu myślaam że chociaż troche zimy będziemy mieli bo wczoraj wieczorem to tak pięknie sypało a rano ciapa:dry:
a co tam u was dziewczyny?
widze że cosik mało was dzisiaj aaaaaaaaa piątek weekend sie zaczął:-D;-)
 
reklama
ale serniczek wyszedł mmmmmmmmmmmmm lepszy niz z cukierni:)jednak modyfikacja się udała;)
Musze poprawic firanki bo za długie
ale to tylko z pół godz i beda gotowe;)
mąż dopiero wyjechał:(bedzie gdzies na 6 rano:(
 
Do góry