reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hellou!
witam się pośniadaniowo, ale chyba jeszcze jedną kawę chcę :dry: a nie mam słodkiej buły, ktoś rzuci we mnie ciastem?
albo coś muszę wykombinować i ze składników co mam w domu upiec jakiegoś zakalca:happy:
różyczka ale fajny prezent dla Babci, jak wnuczek powie już sam Babcia!!! u nas do takiego gadania jeszcze trochę:happy:

Lenka fajna ta piosnka taka lekka wpadająca w ucho, dawaj tu do mnie z tym sernikiem :D
 
Ostatnia edycja:
hellou!
witam się pośniadaniowo, ale chyba jeszcze jedną kawę chcę :dry: a nie mam słodkiej buły, ktoś rzuci we mnie ciastem?
albo coś muszę wykombinować i ze składników co mam w domu upiec jakiegoś zakalca:happy:
różyczka ale fajny prezent dla Babci, jak wnuczek powie już sam Babcia!!! u nas do takiego gadania jeszcze trochę:happy:

Lenka fajna ta piosnka taka lekka wpadająca w ucho, dawaj tu do mnie z tym sernikiem :D

otwieraj drzwi lecę;)



Fanta odbierz wiadomosc na gg:)
 
Witam się .
Od rana mi się nudziło.
Powstała więc taka oto opaska na główkę dla Karolinki .
A butki prezentują się tak :tak::-):-)
 
Lena to nie źle mała Ci waży :-) mi Kuba prawie o 2kg mniej :sorry2: ale on to po rodzicach ma, widelec :-D
As widzę że Ci się nudzi Kochana :-) super butki i opaska :-)
Krolcia zdrówka dla chłopaków :tak:

Witam, pogoda okropna, rano ładnie śnieg padał i już myślałam że będzie ładnie biało ale za ciepło i nie ma śniegu :sorry2: nawet sanek nie zdążyłam wyciągnąć z piwnicy :dry: M na służbie będzie jutro, Kuba się kręci coś z kredkami a ja siedzę :tak: katar wzięłam od Kuby i mnie mega męczy do tego głowa boli :baffled: ostatnio głupoty mi się śnią i nie chce mi się spać, wczoraj poszłam spać po 2.00 i się obudziłam po 6.00 i tak potem drzemałam aż Kuba wstał :sorry2: rosołek nastawiłam mam nadzieję że mnie trochę na nogi postawi, jeszcze @ dostałam dzisiaj no masakra :baffled: obiecałam Kubie że ciastka będziemy dzisiaj robić ale zobaczę czy będę w stanie bo dzisiaj padam :dry: idę po Kuba mnie ciągnie za rękę zajrzę później :tak:
 
Witam się .
Od rana mi się nudziło.
Powstała więc taka oto opaska na główkę dla Karolinki .
A butki prezentują się tak :tak::-):-)
super jak Ty to robisz??
ja bym Gai zrobiła!
Lena to nie źle mała Ci waży :-) mi Kuba prawie o 2kg mniej :sorry2: ale on to po rodzicach ma, widelec :-D
As widzę że Ci się nudzi Kochana :-) super butki i opaska :-)
Krolcia zdrówka dla chłopaków :tak:

Witam, pogoda okropna, rano ładnie śnieg padał i już myślałam że będzie ładnie biało ale za ciepło i nie ma śniegu :sorry2: nawet sanek nie zdążyłam wyciągnąć z piwnicy :dry: M na służbie będzie jutro, Kuba się kręci coś z kredkami a ja siedzę :tak: katar wzięłam od Kuby i mnie mega męczy do tego głowa boli :baffled: ostatnio głupoty mi się śnią i nie chce mi się spać, wczoraj poszłam spać po 2.00 i się obudziłam po 6.00 i tak potem drzemałam aż Kuba wstał :sorry2: rosołek nastawiłam mam nadzieję że mnie trochę na nogi postawi, jeszcze @ dostałam dzisiaj no masakra :baffled: obiecałam Kubie że ciastka będziemy dzisiaj robić ale zobaczę czy będę w stanie bo dzisiaj padam :dry: idę po Kuba mnie ciągnie za rękę zajrzę później :tak:
hehe aleś mi pojechała:)waże tylko 55 kg hehehe więc nie wiem ile TY hehe
zreszta mój mąż wazy teraz 105 hehe schudł kg:)
TYlko u nas to pewnie genetycznie coś jest bo jak byłam mała to byłam pampucha i mąż tez:)
 
reklama
Do góry