reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej Mamuśki:)
Ja jestem po rozmowie ale darłam z nich łacha wcale się nie zdiwie gdy mnie nie zatrudnią;)hehe normalnie to jakas porazka;)

od dzisiaj mam długi weekend...jutro wolneeeeeeeee a w piatek w nocy przyjezdza męzus i sobote mamy zarezerwowana na aua park chyba ze kasa nie wpłynie to pupa!!więc UWAGA moja becnosc może byś słaba:(ale nie martwcie się w niedziele Was nawiedze:)

wstawiłam pranie lane kluseczki zrobiłam, teraz myślę co upiec na przyjazd męża???

No to opowiadaj jak przebiegła rozmowa?

A co dla męża? Może ciasto na zimno z budyniem o smaku soku Kubusiowego?

Obiecałam zdjęcia tortu pieluchowego. Bez maskotki bo jeszcze czekam ale na górze będzie pluszowa małpka

Zobacz załącznik 427553Zobacz załącznik 427554Zobacz załącznik 427552
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry.
wink2.gif

Mały jakiś niespokojny dziś w nocy, pojękiwał.
Na szczęście ten koszmarny tydzień się kończy.

Mateusz dla odmiany wczoraj zaczął kaszleć, a jeszcze na antybie
dry.gif
. Grrr. Dostał syrop i w sumie mu przeszło. No zobaczymy.


Lena
to sporo! To wcale nie mała z niej kruszynka:-D

Miłego dnia
 
reklama
Bry:)
Widze ze niewiele sie tu dzieje ostatnio......
Ja wczoraj byłam u dentysty ale zabek jeszce nie zatruty i czekamy.... wieczirkiem nie zajzałambo jak mi go babka rozgrzebała to znowu bolal i poszłam spac razem Z olkiem.

Moj synek wczoraj nauczył sie nowego słowa:-D babcia:-) i teraz chodzi i od rana powtarza babcia a czasem to tak mu smiesznie wyjdzie "dopcia" :-D hehehe
Zmykam robic laurki.
 
Do góry