reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ech no to wklejam Wam moją księżniczkę 1.
ładnie pozuję dla mamusi.
2.Nie będę pozować -ja się wstydzę :-D:-D:-D

Śliczniutka mała księżniczka, pięknie się pokazała rodzicom:-):-):-)

Dzięki Asieńko. Zaopatrzę się w to cudo. Ja nawet wyjść nie mogę z pokoju bo ryk jest. No i trzymam kciuki &&& by szybko się wam udało :-D
Ale powiem wam też bym chciała kolejne dziecko, ale po cc i tak muszę poczekać. Obawiam się tylko, że następna ciąża będzie przebiegała tak samo jak następna a tego nie chcę...


Ja miałam podobnie i żeby zuzi nie zostawiać samej to wszędzie się przemieszczałam z leżaczkiem bujaczkiem nawet zęby myłyśmy razem, a że zawsze to zmiana otoczenia kuchnia czy łazienka to dziecko się interesowało. Żeby nie było całkiem nudno to w kuchni wkładałam Zuzię na kilka minut do fotelika samochodowego też była to jakaś odmiana dla niej. Chusty to mi się wydaje ogólnie fajna sprawa ale Zuzia już za duża;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
aguska - chustowane dzieki sa dosc szybko samodzielne i tak nie marudza. Znam duzo matek ktore motaja sie i sa zadowolone z tego. ja nic o tym blizej nie powiem, jak sama doswiadcze to bede opowiadac. Ogolnie te babki to nawet wozkow nie maja itd. Aguska jak wiadomo każdy robi co chce, bo to ich dziecko. Ja napewno zakupie chuste, ale jak czesto bede ja uzywala to czas pokaze. :-)
Aureolcia - Witaj ! :-DCzyli już tak zostanie! Ok? Mam nadzieje, ze sie nie gniewasz!:-D
As - cudna okruszyna! Juz sie doczekac nie moge pierwszych prawdziwych zdjec dwoch coreczek i synka AS!:-D
 
hej;)
W koncu jestem, biore sie za nadrabianie nie bylo mnie bo ciagle ktos nas odwiedzal, z Ł jestem na wojenniej sciezce i maly znowu ma alergie a nasza lekara za przeproszeniem to d...a,jutro idziemy prywatnie do lekarza a pozniej nasza zmieniamy
 
asienka ja nie jestem przeciwniczka chustowanie ;-)tylko napisałam że nie do końca mnie to przekonuje noworodka spoko ale później hmm... nie wiem ale jak któraś będzie używała to ja z chęcia poczytam o doświadczeniach;-)Bartek majac 6 msc ważył 8 kg i przy mojej budowie ciała chyba ta chusta wraz z nim by mnie przeciążyła:-D ale przy drugim być może spróbuje;-)
 
Aguska ja tez nie mialam chusty ale moj juz ma 8,5 kg wiec nie wiem czy bym nosila;-)
Ktoras pytala o mate my mielsimy od 2 mies teraz maly juz za dlugo nie lezy woli szalec na lozku z zabawkami;-)
 
reklama
Mnie też nie przekonywało chustowanie przy wadze moich dzieci:happy2:. Przy pierwszym nie miałam pojęcia o takim cudzie a przy drugim sugerując się wagą:-D pierwszego zrezygnowałam.

Sporo dziewczyn z mojej grupy(grudniówek) mówiło, że można długo nosić, że potem na plecach itd. Próbowały mnie przekonać. Ja swoje, że 10-13 kg dziecka nie będę nosić w chuście:no: bo za ciężki, od tego jest wózek. No i wychodzi, że miałam chyba w tej kwestii rację, bo chyba już żadna nie nosi dziecka w chuście:no:.
 
Do góry