reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witajcie!:-)
Aerelcia - kup, kup chustę i poszukaj w necie czy masz w okolicy Klub kangura. Ja przy K nie wiedziala o tym wynalazku. Nos, nos i nos! Ja przy drugim na pewno będę się motać i spac z dzieckiem. Planujemy jeszcze w tym roku zaciazyc! Wiec trzymajcie kciuki. Musze tylko gina zmienić, bo raczej nas nie będzie stać na prywatnego. Koleżanka mi jednego polecala, wiec chyba skorzystam. Co do maty to rowniez polecam. Ja mam taka z Canpola. :-)
As - no co ja moge jeszcze powiedziec! WIELKIE GRATULACJE! :-D Co do imion to mi sie ostatnio podoba Zoja i Kajetan!
 
reklama
Dzięki Asieńko. Zaopatrzę się w to cudo. Ja nawet wyjść nie mogę z pokoju bo ryk jest. No i trzymam kciuki &&& by szybko się wam udało :-D
Ale powiem wam też bym chciała kolejne dziecko, ale po cc i tak muszę poczekać. Obawiam się tylko, że następna ciąża będzie przebiegała tak samo jak następna a tego nie chcę...
 
Asienka no to kciuki za zaciążenie!:tak:
Aelreda w tej sytuacji to Ci chyba mogę poradzić chustę. Znajome, które miały problem taki jak Ty(uwiązanie dziecka:happy2:) bardzo sobie chwaliły ten sposób noszenia malucha. Miały obie ręce wolne i mogły zrobić coś więcej w domu.:tak:

Tak z innej beczki, zna się ktoś na przepisach odnośnie ulg od za internet? Mam zagwozdkę taką chyba bardziej zagmatwaną:baffled:. Do urzędu będę mogła dopiero pod koniec tygodnia pojechać a strasznie mnie to nurtuje...
 
Zastanawiam się, czy w związku ze zmianą przepisów na ten rok mogłabym odpisać internet bezprzewodowy dodatkowo. Mamy połączenie z kablówki na duże pudło i z blueconecta jeszcze ma m na swoim notebooku.
 
Zastanawiam się, czy w związku ze zmianą przepisów na ten rok mogłabym odpisać internet bezprzewodowy dodatkowo. Mamy połączenie z kablówki na duże pudło i z blueconecta jeszcze ma m na swoim notebooku.

Wydaje mi się, że internet liczy się jako całość czyli i stałe łącze i bezprzewodowy. Dodajesz tylko abonamenty i od tego powinnaś ulgę odliczyć.

Aurealcia - bedziesz miala Kochana rece wolne i dziecko szczesliwe! Polecam!

Ale Ty Asiu fajnie przekręcasz mój nick :-D, a jeszcze co lepsze mam tak samo na imię jak Ty :-D
 
reklama
as extra
aerleda wiesz ja też słyszałam o tych chustach tylko jak dla mnie to najlesze jest w okresie wiosenno letnim no i po domku.jednak ja osobiście widzę też negatywy typu co będzie jak mały wyrośnie z tej chusty i nadal będzie chciał przy mamusi?
ja jak bartuś był maleńki też ciągle go nosiłam i był głównie ze mna ale z czasem przestał mnie wołać i być taka przylepa;-)on jest jeszcze maleńki dlatego potrzebuje bliskości ale nie bawem co innego zacznie być ciekawsze niż mama;-)
asienka &&&&&&&&&&&&;-)
krolcia nie pomoge bo nie wiem co sie odpisuje a co nie:zawstydzona/y:
 
Do góry