reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A propos diet, to mi jeszcze 6 kg po ciąży zostało. Ale jestem ciągle głodna (na szczęście nie tyję, waga stoi w miejscu) i trochę się boję, że jak będę sobie odmawiać to to źle wpłynie na laktację.
Więc chyba sobie diety odpuszczę do końca karmienia.

dobranoc!
 
reklama
Witam!!!
Dzis kolejny dzionek ladnie sie zapowiada:-) wstalismy o 7;30 a w nocy obowiazkowo pobudki:wściekła/y: na cycolenie:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
dzis jest swieto mojej coreczki gdyz konczy 1 rok swojego zycia!!!:tak: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)Zapraszam wszystkie bb ciotki na internetowy tort!!!!;-) :-D
 
hej laseczki

Magda a wiesz,ze u mnie bylo tak: jak karmilam Alanka moim mlekiem (specjalnie tak pisze, bo piers to moze ze dwa razy mial w dziobie hihi) i ograniczalam jedzenie to chudlam ladnie, Alan sie najadal i bylo ok. Wage z ciazy zgubilam praktycznie w dniu porodu, co nie zmienia faktu , ze waze 79 kilo a chce wazyc 57 wiec ponad 20 kilo musze zrzucic. Poki co, daje sobie czas na zgubienie tych 10 kilo, zeby 6-tka byla z przodu :-D :-D :-D dzis ide na basen, i jak tyllko wykupie ten cudowny lek, zaczynam go lykac, chodzic na silownie, jesc bardziej tresciwie.

Iwonka mam na zbyciu 20 kilo. Chcesz??? oddam za darmo :-D :-D

Joanna zgadza sie, ostatnio bylo takie ogloszenie, ze przyjme 200 zl, jak kto ma nazbyciu to niech sie podzieli, to byla typowa podpucha, ale jak laski sie bulwersowaly :-D :-D Tort juz zamowiony, goscie sproszeni, zobaczymy co bedzie dalej, mam nadzieje, ze imprezka sie uda
 
Idzie misio...Idzie słonik...idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami...z najlepszymi życzonkami... bo to dzień radosny wielce... Vanessko Masz już jeden roczek więcej...

Wszystkiego co Najlepsze dla nszej roczkowej Vanesski od Juleczkowej rodzinki:-)
 
Shady jakja Ci zazdroszcze zaparcia na zrzucenie tych kg.Kurcze ja to sie przymierzalam ale tylko na checiach sie skonczylo_Owszem w wakacje o wiele mniej wazylam niz teraz.A mowia ze karmienie odchudza a ja karmie juz przeszlo rok i nadal nie wrocilam do swojej wagi z przed ciazy.Zostalo mi jakies 3kg ale chcialabym z rzucic jakies 5 lub 6kg.Od stycznia kolezanka zmienia prace wiec bedziemy mialy mnostwo czasu zeby razem pojsc na jakis aerobik i basen tak systematycznie.Wiec na przyszle wakacje bede laska pierwsza klasa..hehehehe...Juz wiele razy mialam pojsc na jakis aerobik lub basen a i nic z tego nie wyszlo.Wieczorakami jak malzonek wraca to ja marze o kapieli i spanku a nie o wysliku.
 
Shady jak schudniesz to moze ja tez sobie kupie ten lek bo tez wypada zgubic kilka kilogramków a zwłaszcza cm w pasie:-) :-) :-)

My Mamy sztuczna choinke zywej nie bedziemy kupowac, zreszta ja wole zeby zywa została w lesie czy w ogrodku:-) , choc w tym roku musze kupic plastikowe bobki na dół aby Maciejka zabardzo nie rozbijała tycz szklanych:-D
 
Witam Ja też z chęcią zrzuciłabym jakieś 5-6 kg, ale wcale mi to nie wychodzi, niby odchudzałam się dwa tyg, ale ubył mi tylko km więc znowu zaczęłam jeśc więcej, może jakoś tak samo się zmniejszy. Nie tyle mi chodzi o zbyt dużą wagę co o ten ch.............. brzuch, który mi pozostał, przez niego to nie mam w co się ubrać
 
Wszystkiego najlepszego dla Vaneski, duzo prezentow i pociechy z rodziców:-)

g050.gif
 
Ile gwiazdek na niebie,
ile listków na drzewie,
ile ryba ma ości,
a serduszko miłości,
tyle szczęścia i słodyczy
w dniu urodzin VANESCE
-DAWIDEK ZYCZY
 

Załączniki

  • kubusz1swieczka5rb[1].gif
    kubusz1swieczka5rb[1].gif
    2,8 KB · Wyświetleń: 54
reklama
ACHA Shady moja kumpela tez zakupiła sobie Meridie i bedzie ja łykac ,,,juz raz ja stosowała i dosc ładnie schudła--tylko wiesz jakie sa skutki uboczne(cisnienie itp)
ja chetnie przyjme z 10kilosow
 
Do góry