reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

JoannaMK Oj z tym karmieniem to nawet nie pytaj:no: Nadal ja karmie a w nocy to nie raz kilkanascie razy sie budzi zeby tylko chwilke po trzymac cycolka:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: A jak z tym szczepieniem dziecka? Bo kolejne szczepienie jest w 13 miesiacu zycia? Bo wlasnie nie wiem czy mam zapisac na wizyte zaraz po urodzinkach czy dopieropo 13 miesiacu zadzwonic?
 
reklama
Joanna ten lek to Meridia, a z tym ogloszeniem ze przyjme 200 zeta na lek to dowcip, bo na forum gazeta.pl non stop sa takie debilne ogloszenia, i widze, ze tu sa normalni ludzie, bo nie biora czegos takiego na powaznie ;)

zobaczymy co bedzie, wiem, ze jest to bardzo skuteczne, zrobie sobie zdjecie przed i po i sie wam pochwale w razie co ;)

co do urodzin Alanka, tort zamowiony, ludziska zaproszeni, musze jeszcze tylko do Miji zadzwonic :)
 
hejka!
Wponiedziałek ścięliśmy Szymonkowi włosy już nie ma tych pięknych loczów:no2: i pewnie nie będzie już miał. To pierwsze cięcie i tak je oddalałam w przyszłość aż wreszcie mąż powiedział że jak będę miała dziewczynkę to będę jej chodowała loki. No i ustąpiłam dziadek strzygł a my wszyscy zagadywaliśmy go : tata karmił płatkami, ja zagadywałam, wujek dawał mu sie ciągać za swoje włosy a Szymonek krecił sie i oglądał Plebanie ale nie płakał tylko co jakiś czas odwracał sie o 180 stopni do dziaka "co też on mu robi"-tak się zastanawiał.
 
aga29 Przeciez mozesz zakupic dekoder POLSATU lub CYFRY(ktorej nie polecam) a nawet teraz juz bedzie nowa firam tVN z dekoderami i ogladac polskie programy i nie tylko gdzie chcesz.Juz mnostwo znajomych i mojej rodziny za granica maja te dekodery i ogladaja.... Ktos kto jest w polsce moze ci kupic i przeslac poczta......

Musze w takim razie "zaprzasc" mojego brata, by sie rozejrzal za jakims dekoderem, mam tylko nadzieje, ze do tego dekodera nie musze miec talerza, bo nie bedzie u nas niestety odbieral, mam okno od zachodu:no:
 
reklama
Witam po przerwie. Komputer był w naprawie i nie miałam możliwości wejścia do netu. Teraz już jestem i od jutra będę codziennie coś pisać do was jak dawniej. Mam nadzieję że mnie nie zapomniałyście.
 
Do góry