reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aga nosi butki 18-19, ale mysle ze jak jeszcze nie chodzi to mozna kupic ciut większe i to nie zaszkodzi. Co innego dla tuptusia - wtedy muszą już być dobrze dopasowane.

Co do piosenek z naszej młodości - to my też mamy komputer zawalony Fasolkami. Agnieszka uwielbia "Mydło lubi zabawę":-D . A dodatkowo jeszcze piosenki z Jedyneczki i Domisiów. Moje dziecko jest bardzo muzykalne i woli jak jej włącze VIVE niż jakąś bajkę. Teraz na topie jest Holly Dolly i Bob Sinclar. Jak lecą to jest czyste szaleństwo....
 
reklama
Ano jest jeszcze jakaś. Na przykład ja. Właśnie dopiero weszłam na forum i doczytuje co tam ciekawego piszecie.

Cisza tu jakaś. Chyba wszystkie gniazdka na zimę szykujecie!!!!
Macie coś takiego? Ja jak się robi zimno, to od razu bym kupowała nową pościel, grube skarpety, świeczki, ciepły koc. Mam taką ochotę żeby w domu było ciepło i przytulnie. Już mi pachną Święta, sanki i śnieg...:happy: Ładnie walnięta jestem co?
 
Hej :-). Jeszcze nikogo nie ma? Wstawać śpiochy!;-)
Magda - ja też bardzo lubię święta i cały ten nastrój. Ale zimy nie lubię:no:.
Dzisiaj zaczynamy kolejny etap remontowy (teraz kolej na sypialnię) i mam dużo pracy. Muszę wszystko wynieść, bo będziemy kłaść panele i malować. A jest co wynosić:-p. Ale na razie mały śpi, mąż pojechał do IKEA, no to ja się jeszcze troszkę poobijam;-).
 
dziendoberek
oj tak swieta :-) tez bardzo lubie ten czas
kurcze moje dziecko ma 37.6 temperaturke i teraz nie wiem czy to od zabkow czy chorobsko sie czai:dull:
 

Załączniki

  • dawidek i alanek 019.jpg
    dawidek i alanek 019.jpg
    251,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Do góry