reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Zuzia wiem, ze moge z internetu bajeczki sciagac,ale to takie czasochlonne i troche "sztuczne" i bez klimatu. Ja to bym chciala, by tak jak ja kiedys maly mogl usiasc o 19stej przed telewizorem i obejrzec sobie wieczorynke:tak:
 
reklama
Niby tak, ale lepszy rydz, niż nic:-D. My pościągaliśmy takie fajne stare baje, typu Bolek i Lolek, Reksio, itp., bo tego raczej w TV nie puszczają, a świetne są te stare bajki:-).
 
Moj maluch nosi 19-20 rozmiar...a tak zreszta to jak mierze to te rozmiary sa dziwne.

U nas tez ładna pogoda, słoneczko swieci wiec po obiadku idziemy do ogródka:-)
 
no to butki kupione dla Emi na zimę z futerkiem w środku i sympateksem ,
Ale te babki niemiłe ,bo butki słabo sę zginały więc zaczełam krecic nosem ,a one wkurzon,e ale tyle sie trabi zeby ładnie sie spody zginały tam gdzie palce sie zginają.
No ale wybrałam śliczniutkie ,elegancko się zginają ,bez zbednych ozdóbek
 
to ja kupiłam 22 już bo futro w środku .

my pościagaliśmy sobie pioseneczki z czasów mojego dzieciństwa ,fasolki i takie tam ,są świetne i czesto na głos je sobie spiewam albo jeszcze tańcze i się wydurniam to Emi się śmieje i też próbuje:-D
 
reklama
Do góry