reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej
od 5 znowu buszujemy...
chcialam sie pochwalic ze Oskarek raczkuje i staje przy meblach :):):)
co do tv to wykupilismy 15 programow a mammy wszystkie- nie mam zamiaru zglaszac :-) hehehe
milego dnia!!!
 
Witam
U mnie znowu Kubuś całą nockę się kręcił i coś gadał po swojemu. A mnie to nie daje spać:wściekła/y:. Teraz też zamiast odsypiać, to siedzi mi na kolanach.
Izabelka - ale wcześnie się dziś zameldowałaś ;-)
Magda, Shady - ja osobiście wiadomości wolę nie oglądać, bo musiałabym brać coś na uspokojenie:errr:. Zresztą o naszym kraju to chyba większość ma takie zdanie. Ciekawe, kto zgasi światło ???
Aga - szykuj dla nas miejsce, bo pewnie kiedyś do ciebie dołączymy:tak::-D.
 
Pycha jak tam babska impreza:-D

Ja telewizji mało co ogladam, no chyba ze z Maciem bo bardzo ładnie zasypia na Plebani czy Jako to melodia...A tak wogóle to przez wakacje nie małam polsatu i TVN i jakos sie odzwyczaiłam
 
WITAM tylko 2 stronki do nadrobienia to nie tak zle
AGA a kumpela tesciowej tu zakupiła cyfre i w niemczech jej odbiera
tak tez widziałam dzieci opatulone juz jak by były super mrozy:no: moj ma jesienna kurteczke a bardziej wiosenna;-)
 
a to moj synus z super pieskami:happy2:
 

Załączniki

  • dawidek i alanek 009.jpg
    dawidek i alanek 009.jpg
    463,5 KB · Wyświetleń: 14
A juz nie bede eksperymentowac, bo znowu wydam kase a z ogladania nici. Jak kiedys zakupimy domek, to wtedy zaszaleje z satelitarna:tak: :-D A mnie zalezy moze nie tylko na ogladaniu polskiej tv dla siebie samej, tylko dla mojego dzidziuska chcialam, zeby sobie polskie bajeczki mogl ogladac a tu du...a z krola!
Ach tam, nie tylko w Polsce taki polityczny burdel u nas jest tak samo:szok:

Zamierzam dzisiaj zakupic malemu butki, coby mu nozki nie zmarzly, bo strasznie zimno sie zrobilo. Zmierzylam i ma rozmiar 17, nie orientuje sie czy to duzo czy malo.;-)
 
reklama
Aga - możesz przecież puszczać mu bajeczki po polsku na dvd (z internetu mażesz pościągać bardzo dużo starszych i nowych bajek).
Brenda - też mamy takiego pieska:-). To ulubieniec Karolinki:tak:. Ale ta ostatnia zabawka to mi się nie podoba:no:.
 
Do góry