reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam,

bylam dzisiaj z dzieciakami na slai zabaw :tak: wyszlałay sie :tak: Helna byczy się na kanapie, a niki spi :-p


Dobranoc

A nie wiem czy mi sie wydaje czy mniej osób tu zagląda??

No mniej...

cześć dziewczyny:-)
U mnie od rana tak sobie odwilż za oknem i pada deszcz więc super pogoda:-(
Do tego od rana jestem na ścieżce wojennej z moja mama wrrrr... do szału mnie doprowadza i teraz jest etap ciszy wogóle się do mnie nie odzywa i ja robię dokładnie to samo_Ogólnie mam dobry kontakt z mama zreszta od zawsze taki byl ale wymiana poglądów czasem jest potrzebna a jak chodzi o mojego synka to nie odpuszczę!!!!

U mnie to samo, dlatego wylądowałyśmy w centrum handlowym :-p Bo maja tam sale zabaw.

...

Idę na kawkę, michał porowalał wsio w szafkach a małą leży i rozmawia z karuzelą:-D Wyszłabym na spacer........Wiosne chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przyłaczam sie do wolania :tak::-D

...
MH jak dziewczynki??jakiego masz nowego kompa??chwal się to ten co małż ci tak ostatnio o nim głowę suszył ?:-D
...

No mam, ale co ja mam ci powiedziec to nie wiem :-D:-D:-D:-D

5 dni pierwszwj potem 5 dni drugiej i tak w kolo, az zrzucisz ile chcesz, potem utrwalanie :) Mi ta dieta nie służy niestety :/

...
a mi sie dzieci pochorowaly:-( alan z mikołajem maja taki katar ze normalnie leci im z noska caly czas i z oczek łzy i cos kaszlec zaczynają-no masakra jak mi sie rozchorują na dobre.
...

zdrówka dla maluchów :tak:

hej laski

Maksiu no mial w nocy tez gorączke 39 mimo iz wieczorem dalam mu panadol na spanie ale i tak w nocy goraczkowal rano było troche mniej a teraz nie ma ma normalna 37 wiec jest oki zobaczymy co bedzie wieczorem bo nic go nie boli ani nie kaszle tyle co nie wiem skad ta goraczka

...

Biedny Maks, duuuuzo zdrówka :tak::tak:


No i Niki juz wstała :baffled: chyba sie za mało zmęczyła ;-):-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
jednego póki co nie kumam proszę o wyjaśnienie dukaczki:-D:-D faza uderzeniowa to faza czystych protein??tzn faza 1?/ bo ją trzeba stosować do utraty zamierzonej ilości kg...i nie kumam więc jeżeli ja mam zamiar zgubić np 30 kg to mam stosować faze 1 aż do tego czasu czy naprzemięnnie faze 1 np 5 dni i faze 2 5dni???? bo ja tak to zrozumiałam :confused: no ale coraz bardziej mi się ta dieta a właściwie ten styl życia podoba :tak:

Faza uderzeniowa , to faza czystych protein.

1) Faza uderzeniowa (do 10 dni)
W tym okresie je się czyste proteiny: chude mięso (np. kurczak, wołowina), wszystkie ryby i owoce morza, jajka, chudy nabiał oraz w małych ilościach produkty tolerowane, np. korniszony , cebula , liczne przyprawy i woda, woda, woda.

Każdego dnia obowiązkowe są 2 łyżki otrąb owsianych.

Zabroniony jest olej .
Nie należy ograniczać ilości spożywanych produktów
wyszczególninych w liście/inne są zabronione/.
Nie należy się głodzić.

Pierwsza faza powinna trwać odpowiednio do ilości zrzucanych kilogramów.
20kg.-od siedmiu do dziesięciu dni.
10-20kg.-pięć dni
10 i poniżej-trzy dni

Na uderzeniówce najwięcej się traci, spada woda zatrzymana.

Potem wkraczasz w II fazę i sama wybierasz dogodny dla siebie tryb :
1/1 ( najmniej przynoszący efekty, dla tych którym trudno wytrwać), 3/3 lub 5/5 , który najbardziej jest wskazany.
Po uderzeniówce dołączasz warzywka do protein i ciągniesz tak naprzemienną fazę 5/5 : 5 dni P+W naprzemiennie z 5 dniami czystych P , aż do osiągnięcia celu.

Potem III faza...Dołącza się owoce, chleb pełnoziarnisty, ser żółty, produkty skrobiowe ( ryż, makaron, kasze, ziemniaki) , obowiązkowo raz w tygodniu dzień czystych P , 2 uczty ( na obiad co chcesz)...
 
Witam i ja :-) ja dopiero teraz byłam rano u dentysty,później z Martynką na zakupy kupiłam jej kurteczke podoba mi sie bo bedzie ją mogła na wiosne nosic bo nie jest taka gruba :tak::tak:.

Malinka no ja mało zaglądałam a b tak jakoś weny brak było a później mąz był to czasu też nie miałam a teraz jestem :-D:-D:-D
 
Dom wysprzatany na zicher obiadek zrobiony siedze i się bycze a Gaja jak nigdy spi juz od 14,30;)dziewczynki jak wystawiacie cos z ciuszków na allegro to podeslijcie linka;)
 
Cześć Dziewczyny!!! Na początek życzenia noworoczne :-)
Niech ten rok będzie radosny, niech się zacznie mile, i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech moje życzenia, spełnią się co do joty. Niech ominą Was wszelkie kłopoty:tak: Pociechy z dzieciaczków, spełnienia marzeń i wszystkiego naj!!!
Witam nowe forumowiczki :tak:. Mam teraz chwilkę dla siebie więc zajrzałam do Was. Widzę, ża postanowienia noworoczne dotyczą diety. Mam nadzieję, że uda Wam się zrzucić te upragnione kilogramy;-). Mi by się przydało trochę przytyć:-D. Tak do 50 kg:-D. Czasem wydaje mi się, że manekiny na wystawie są grubsze odemnie;-). Mężuś mój pojechał do chirurga umówić się na zdjęcie gipsu. Czekać go będzie jeszcze tylko rechabilitacja i suma sumarum mam go w domu do 24 stycznia. Już nie mogę się doczekać kiedy pójdzie do pracy... Mając go w domu 5 tygodni mam dość jego marudzenia :-( i dezorganizacji. Poprostu psuje mi mój harmonogram dnia:-D. Jak narazie czekam z utęsknieniem na wiosnę i pozbycie się męża z domu:-)
 
Cześć Dziewczyny!!! Na początek życzenia noworoczne :-)
Niech ten rok będzie radosny, niech się zacznie mile, i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech moje życzenia, spełnią się co do joty. Niech ominą Was wszelkie kłopoty:tak: Pociechy z dzieciaczków, spełnienia marzeń i wszystkiego naj!!!
Witam nowe forumowiczki :tak:. Mam teraz chwilkę dla siebie więc zajrzałam do Was. Widzę, ża postanowienia noworoczne dotyczą diety. Mam nadzieję, że uda Wam się zrzucić te upragnione kilogramy;-). Mi by się przydało trochę przytyć:-D. Tak do 50 kg:-D. Czasem wydaje mi się, że manekiny na wystawie są grubsze odemnie;-). Mężuś mój pojechał do chirurga umówić się na zdjęcie gipsu. Czekać go będzie jeszcze tylko rechabilitacja i suma sumarum mam go w domu do 24 stycznia. Już nie mogę się doczekać kiedy pójdzie do pracy... Mając go w domu 5 tygodni mam dość jego marudzenia :-( i dezorganizacji. Poprostu psuje mi mój harmonogram dnia:-D. Jak narazie czekam z utęsknieniem na wiosnę i pozbycie się męża z domu:-)

Dziekujemy za zyczenia Tobie też niech sie spełnią postanowienia Noworoczne :-)
I witam bo my sie jeszcze nie znamy i tak wogule witam nowe mamusie bo zdaje sie ze ich nie przywitałam
 
Justa ale elegancko strescilas diete dukana :-D:-D:-D

Tak tez poczytalam troche twojego bloga i nawet dobrze zrozumialam ta dietke wiec chyba napewno od lutego startuje:-):-):-):-)

A to moja princessa w srebnej sukience z Hello Kity :-):-):-)

princes.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja
Melduje ze zyjemy:tak:Jakos tak czasu na wszystko brak:szok::szok::szok:
M wylatuje we wtorek rano,wiec jak doprowadze chatke do ladu to postaram sie zagladac czesciej:tak::tak::tak:
Nie poczytalam nic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Widzialam tylko zdjecie IWCIK coreczki w sukience hello kitty:tak::tak::tak:Cudna fotka,a Lenka jak rosnie:szok::szok::szok:
Ja wlasnie dzisiaj tez bylam na zakupkach i kupilam cos dzieciaczkom w h&m:tak::tak::tak:I upatrzylam dla siebie dwie fajowe kurtki w new yorker ale kupie je sobie jak M wyleci;-):-)

LENA
A czego poszukujesz?bo ja wlasnie wzielam sie za drobne porzadki u dziewczynek i powoli wystawiam na allegro:tak::tak::tak:
tu jest link jakby co;-)
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


 
Do góry