reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

My po obiadku dziś Bartusiowi zrobiłam dorsza z warzywkami :-)A nam kotlety z piersi do tego pieczone ziemniaki i pikle:-)mniam najgorsze tylko że mój m jeszcze nie wrócił do domku i chyba będzie gdzieś na 18 oby:-(
 
reklama
Witam i jestem i ja :-) obiedzona aż mi źle dzieci sie bawią a ja sie chyba pójde położyc


Kerna moja Martynka też mało przybierała na wadze nawet nas do szpitala chcieli wysłać ale później jakos ruszyło u Ciebie też tak bedzie.

Justa ja to cie kochana podziwiam że masz taką siłe walki i tak idziesz z wagą jak burza ja też tak chce :-) a ja leniwa ostatnio jestem
 
Dziewczyny jestem ciekawa jaka jest wg Was różnica między dziecmi poki co nie planuje i nawet nie zamierzam ale pytam z ciekawości:)
 
Dziewczyny jestem ciekawa jaka jest wg Was różnica między dziecmi poki co nie planuje i nawet nie zamierzam ale pytam z ciekawości:)

U nas jest 2 lata różnicy i powiem Ci ze nie żałuje ze taka różnice mamy między dziecmi Kamilek dużo nauczył sie dzięki Martynce co prawda dobych i złych rzeczy no bo ostatnio Martynka postanowiła nauczyc Kamilka przeklinać :/
 
U nas też dwa lata i tydzień. Moim zdaniem jest fajnie:tak::tak::tak:
As dzięki za porady, dziewczyny Poczekam i chyba wezmę się za obiadki:tak:
 
Wiki miło cie tu widziec :tak::tak::tak:

Lena, u mnie jest 2 lata 4 miesiace :tak: dziewczyny juz od jakiegos czasu sie ladnie bawia razem :tak:

Kerana, to juz 4 miesiace ma twoje maleństo, szok :szok::szok::-) Ja juz sowje podkarmiałam w tym wieku :tak:


Ja mam nowego kompa i nowy system, windows 7 troszke jestem zagubiona :eek:
 
Wiki miło cie tu widziec :tak::tak::tak:

Lena, u mnie jest 2 lata 4 miesiace :tak: dziewczyny juz od jakiegos czasu sie ladnie bawia razem :tak:

Kerana, to juz 4 miesiace ma twoje maleństo, szok :szok::szok::-) Ja juz sowje podkarmiałam w tym wieku :tak:


Ja mam nowego kompa i nowy system, windows 7 troszke jestem zagubiona :eek:
No Ciebie też miło tutaj widzieć.:-):tak:

Ja po 10 stycznia musze zanieśc kompa do naprawy bo obudowa mi pękła i na bateri jest też rysa ciekawe ile to potrwa:baffled:..


Dziewczyny powiedzcie mi jak wy sobie radzicie z tym ze dzieci są nie grzeczne bo ja juz nie wiem co mam robic :eek::eek::baffled::baffled:Dzieci mnie wogule nie słuchają już mi ręce opadają.
Jaka wy macie metode zeby dzieci słuchały?
 
aHA;)a ma ktoś przerwę wieksza niż 5 lat??

Tak .
Ja mam 14.5 i 8 lat czyli 6.5 roku różnicy .
W moim przypadku to bardzo dobrze,że taka różnica ,bo Klaudia dużo mi pomaga.
Często gęsto młody bardziej słucha jej niż mnie. :baffled::baffled::-D:-D:-D

No Ciebie też miło tutaj widzieć.:-):tak:

Ja po 10 stycznia musze zanieśc kompa do naprawy bo obudowa mi pękła i na bateri jest też rysa ciekawe ile to potrwa:baffled:..


Dziewczyny powiedzcie mi jak wy sobie radzicie z tym ze dzieci są nie grzeczne bo ja juz nie wiem co mam robic :eek::eek::baffled::baffled:Dzieci mnie wogule nie słuchają już mi ręce opadają.
Jaka wy macie metode zeby dzieci słuchały?
Kochana metoda prób i błędów.
Nie ma złotego środka. :no:
musisz sama zobaczyć na co najbardziej reagują i tyle.

Ja u swoich mocno wzmacniam to co robią dobrze i nie widzę błędów .
Po prostu na nie nie reaguję ,a jak już któreś przegina to robię przekierowania zachowania na coś co jest ogólnie dopuszczalne w społeczeństwie ;-):-D:-D:-D
Trudno się przestawić ,ale można . :tak::-):-)

Właśnie złożyłam kolejne zamówienie na koraliki do biżuterii i znów na kwotę ponad 150 zł. :baffled::baffled::baffled:,ale Daruś powiedział ,że jakoś to zapłaci ;-);-):-):-):-) i do sądu nie pójdziemy :-D:-D:-D:-D:-D więc spoko.:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry