reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam :-D

Niki zajela moje miesce w wyrku :baffled: wstala o 6, ona spi dalej ze mna gorzej :sorry2::-D a dzsiaj mamy zaplanowane wieczorne wyjscie ze znajomymi, bede nieprzytomna :baffled:



Lena, a rozmiar? :-D

Malina, kupowalismy bez obudowy, cd romow, dyskow, monitora, za to mamy oryginalnego windowsa 7 professional:tak: teraz jesten na mac`u mojego m, wiec nic wiecej nie powiem, ale napisze ci potem :tak:


Wiki, ile to juz po slubie ?? Wszystkiego dobrego, oby tak dalej :tak:
 
reklama
Witam z ranca
M jeszcze spi a dzieci juz sie ubieraja:szok:Po sniadanku jedziemy zobaczyc moja siostrzenice a pozniej na jakies szybkie zakupki:tak::tak::tak:
Dzieciaki juz sie nie moga doczekac malae Majki;-):-)

LENKA
ZA ile pojda za tyle sprzedam:-p

LIDUS
Zdrowka dla dzieciakow:tak::tak::tak:

IWCIK
Bo ja ciuchy z h&m wyczuwam na kilometry hehe:-D:-D:-D
A tak serio to czesto tam bywam i znam chyba wszystkie;-):-)

WIKI
Wszystkiego naj,naj z okazji rocznicy:tak::tak::tak:

Zmykam sie umyc i zrobic jakies sniadanko
 
No tak dowikla jak ty stały bywalec no to nic sie nie ukryje przed toba:-D:-D:-D

Ja czekam na mojego chopa ale doczekac sie nie moge jeszcze z roboty nie wrócił mial kupic kuchenke gazowo elektryczna ale jakos mu to ociazale idzie i non stop tylko dzwoni i pyta czy taka moze byc a ja na tym znam sie jak nie wiem co hooooo bierz pierwsza z brzegu:-D zeby tylko dzialała:-D:-D:-D:-Dciekawa jestem czy kupi albo wróci i powie ze mam sama sobie jechac znajac mojego chłopa:-):-):-)

Lenka spi maks sie bawi a ja za obied sie biore bedzie rosół i nalesniki z dzemem i serem bo cos mnie naszlo na nie juz dawno nie jadlam:-):-):-)

milego weekendu zycze laseczki:-):-):-) siostra jutro wraca na niemcy:tak::tak::tak:
 
Witam się i ja właśnie wróciliśmy ze sklepu byłam z Bartusiem i moim tata bo oczywiście mój m w pracy:dry:
Bartuś był nawet grzeczny tylko że chciał po sklepie pobiegać a przecież on jeszcze nie umie tak super chodzić w dodatku w kozaczkach więc mała afera byla:-)Ale i tak był grzeczny
U nas pogoda do bani wymodelowałam sobie włosy przed wyjściem a wrciłam jak mokra kura bo zaczęło padać ale chociaż ciepło jest.
Wiki wszystkiego naj naj
To pózniej się odezwe ide coś zjeść bo nie długo całkiem zniknę
 
witam :-D

Niki zajela moje miesce w wyrku :baffled: wstala o 6, ona spi dalej ze mna gorzej :sorry2::-D a dzsiaj mamy zaplanowane wieczorne wyjscie ze znajomymi, bede nieprzytomna :baffled:
Wiki, ile to juz po slubie ?? Wszystkiego dobrego, oby tak dalej :tak:
No to udanego wyjscia życze :-)
a ja juz 5 lat po ślubie:tak:

Witam i na chwile sie ulatniam ale mam włączone jak by co
 
reklama
witam dzeiwcynki
pamietacie mnie jeszcze??
ja znalazłam prace i niestety mam o wiele wiele wiele mniej czasu na necika
o czytaniu moge juz zapomniec
nie nadrobie niestety
i bede bardzo rzadko wpadac
ale mam nadzieje ze nie znikne na wieki wieków ;-)
czasem wpadnę;-)
 
Do góry