reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Magda nie przejmuj sie z facetami tak jest...moj miał wczoraj pomalowac połki do spizarki i co...deski jak lezały tak leza bo on nie niał czasu, checi...chwilami mam dosc o wszystko trzeba sie prosic i jeszcze powtarza z 15 razy
 
reklama
Kunda a nie mozesz pomalowac sobbie sama tych desek?? bo ja to bym miała juz dawno pomalowane:tak: i bym sie nie prosiła,moze mezowi troche głupio sie zrobi ze sama musiałas je malowac bo on nie ma czasu:-)
 
My rowniez witamy, u nas ladna pogoda, sloneczna, choc pewnie chlodno, bo wiaterek za oknem hula. Moj maz dzieki Bogu, sam sie bierze do roboty, nie musze mu przypominac, bo sam widzi rzeczy, ktore nalezaloby zreperowac:tak: Normalnie jestem z niego dumna:-). Kunda ja to bym mojemu caly czas za uszami gadala, zeby pomalowal deski, bo jakbym sie sama za to wziela, to by sie przyzwyczail, ze ja i tak zrobie, jak on zapomni albo mu sie nie chce. Niech wiedza, ze tez maja jakies obowiazki w domu!
 
Narazie czekam tylko jeden dzien...a pomalowac mogłabym sama tylko ze musze to zrobic jak mały by spał a wtedy nie mam ochoty...ale najprawdopodobniej skonczy sie na tym ze pomaluje mezus:-)
 
hej maminki

własnie z kawusia siedze i czytam a że dużo nie ma to już przeczytałam :tak:
zupka się gotuje Emi chyba spi ,zaraz musze iść sprawdzić ,a wieczorkiem na pulter do brata jadę:dull:
 
Magda może dziś skończą te mebelki składać co?
mój to też taki typ co go trzeba poganiać i przypominac ,czasem oszaleć idzie ,ale coraz rzadziej mu przypominam a jak nie zrobi to konsekwencje spadaja na niego i tyle ,chyba to jest najlepsza kara bo ja w takiej sytuacji gdzie ja cos zaniedbałam czuję sie okropnie:wściekła/y: :sorry2:
 
typowe meskie zajecia zostawiam jemu ,ja ich niegdy przenigdy nie robię ,bo jak bym pokazała że umiem to już po mnie:no:

Iwonka ,fajnie masz z tym malowaniem ,tzn że bedzie tak ładnie odnowione ,ja tez juz w głowie plan mam jak pokój nasz jeden urządzić ale to na wiosne dopiero:tak:
Joanna@ witaj z powrotem ,co u ciebie i dzieciątka słychac:confused:
 
kocia fajny pomysł mi podsunełas na prezent dla dziadków od Emi na gwiazdkę ,zrobię wieksza odbitke jakiegos faknego zdjęcia i w rameczkę i prezent pierwsza klasa:tak: :-D
 
hej hej gdzie wy wszystkie jestescie ?musze rozruszać to forum

nikita000
joaska
kanoot
biedronka
kaderka
kasiula mayula
heksa
syl1982wia
zuzia1
zielona
secesia
co z wami gdzie sie podziewacie ,?jak kogos pominełam to sory:sorry2:

a reszta pisze od czasu do czasu:tak: :tak:
 
reklama
Do góry