reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej
melduje sie i ja

Piszcie jakim kolorem chcecie jak nie widze posta to nawet nie staram sie go czytac:-D Od zoltego dostalam oczoplasu:-D:-D:-D Fiolet ciemniejszy fajniejszy bo oczy nie bola;-)

Laura dzis obudzila mnie do przedszkola jak na poczatku byl placz tak teraz biegnie :-D:tak: Sama jesten ciekawa tych zdjec bo podobno gosciu byl extra i dzieci fajnie wychodza na jego fotkach. Zobaczymy:-D trzymam kciuki za nie:-D

Iwcik no to zaszalalas z tymi zakupami, a fotki po koniecznie musisz wkleic:tak:
Udanego pasowania i swietnej zabawy
 
reklama
A ja znowu tutaj, tylko na chwilke kompa włączyłam :-p

Beata, Anaconda może mieć rację z tą wentylacją :tak: kominiarz musi przyjść :tak:
A szyby można posmarować szamponem bambino, to wtedy nie parują :-p nie pytajcie skąd znam takie mądrości :-D:-D:-D:-D

Anka, zazroszcze tych fotek, bo do nas do przedszkola przychodzi jakaś oferma a nie fotograf :baffled: Muszę swojego w końcu zgwałcic, żeby zrobił nam fotki. ale jak wiadomo szewc bez butów chodzi :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Anaconda MH z wentylacją wszystko ok bo chodził ostatnio i sprawdzał :tak: ja już nie wiem :no:

Czasami kna paruja bo sa nieodpowiednie. Tzn ze moga byc zle zamontowane i wtedy ta roznica temperatur powoduje parowanei. MNowiac o roznicy temoeratur mam na mysli temperature w domu i na zewnatrz. Bo latem raczej nic nie paruje. Zle zaizolowane okno moze byc powodem parowania szyb

A okno paruje od zewnatrz czy wewnatrz?
Jak czesto wietrzysz mieszkanie?Mozliwe jest ze masz bardzo szczelne okna z swietnym wspolczynnikiem przenikalnosci ciepla i duza wilgotnosc ktora panuje w domu poprostu skrapla sie na szybach.Jesli parowanie jest od zewnatrz to mozesz byc pewna ze masz boskie okna, swietnej jakosci. I na to raczejj nie ma lekarstwa.
 
Ostatnia edycja:
Kokusia, przepis wrzuciłam do ksiazki :tak:

Chciałam dać Niki jabłuszko, a ona wybrała sobie pomidora i zjadła całego :szok::-D

Dobra, spadam bo coś nie mogę pogonić mojego wczorajszego lenia :zawstydzona/y:

Moje też uwielbiają jeść pomidory tak jak jabłka. I nawet "ogryzek" potrafią zostawić:sorry2:
A teraz na topie jest surowa papryka co bardzo mnie cieszy bo podobno ma mnóstwo witaminy C

kokusia tak racja..
jak już bym sie rozchorowała to najpierw jakieś domowe kuracje mleko z miodem czy czosnkiem;-)
a jak nie pomoże to lekarz i leki..
ale dlatrego właśnie wolę unikac chlapy , przemoczenia , itp pogody i nie wychodzić z domu tylko czekać na lepsze dni:tak:
przynajmniej wiem że się nie zaziębię


Trzymam kciuki żeby zarazki omijały Cię jak najdłużej:tak:

Kokusia a kto Ci każe na wieczór to jeść :tak: w dzień nadrabiaj :-D ja tak jem bo muszę sobie żołądek rozepchać żeby przytyć :tak:

Kubek poszedł spać a ja w końcu mogłam usiąść :tak: oczywiście zamiast obiadu znowu owoce z lodami :-) muszę w końcu te lody zjeść z zamrażki :tak: zaraz za obiad się muszę wziąć dzisiaj spaghetti na szybko zrobię :tak: tak się wzięłam za te okna że nawet je umyłam i firanki zmieniłam :-) umówiłam się do gina na środę ale dopiero na 18.00 więc wejdę po 19.00 :sorry2: teraz żałuję bo mogłam się umówić na poniedziałek na 13.00 :tak: ale wtedy bym musiała Kubę wziąć ze sobą :sorry2: no cóż trudno :sorry2: jeszcze do dentysty muszę zadzwonić i będzie git :tak: M mnie zmusza żebym się zapisała do kardiologa w końcu a ja jakoś nie mam ochoty do niego iść :sorry2: jakoś złe przeczucie mam :tak: no i tylko okno zamknęłam i od razu okno zaparowane w dużym pokoju :no:

Oj ja i w dzień to muszę uważać co wcinam bo zaraz waga w górę leci:sorry2: Takie to już niesprawiedliwe życie jedni walczą ciągle z nadwagą a inni mimo wszelkich przytyć nie dają rady.

A z tym kardiologiem to lepiej nie odkładaj

hej
melduje sie i ja

Piszcie jakim kolorem chcecie jak nie widze posta to nawet nie staram sie go czytac:-D Od zoltego dostalam oczoplasu:-D:-D:-D Fiolet ciemniejszy fajniejszy bo oczy nie bola;-)

Laura dzis obudzila mnie do przedszkola jak na poczatku byl placz tak teraz biegnie :-D:tak: Sama jesten ciekawa tych zdjec bo podobno gosciu byl extra i dzieci fajnie wychodza na jego fotkach. Zobaczymy:-D trzymam kciuki za nie:-D

Iwcik no to zaszalalas z tymi zakupami, a fotki po koniecznie musisz wkleic:tak:
Udanego pasowania i swietnej zabawy

Super że Laura polubiła przedszkole:tak:
Oj z fotografem i dziećmi to tak jest że musi być niezły czarodziej czasami. Z naszą szkołą też taki "magik" współpracuje i mimo że Natalka strasznie się bała zdjęcia to portrecik zrobił jej przepiękny. Każdy kto go zobaczy (a wisi w honorowym miejscu na ścianie) to nie może wyjść z podziwu.

My już po obiadku. Martynka dzisiaj miała w przedszkolu teatrzyk kukiełkowy i cały czas się nim zachwyca i opowiada przedstawienie
 
Drogie koleżanki.:-)
Czy to różowym, czy żółtym , czy czarnym ...chcecie czytajcie, nie chcecie omińcie posta .;-)
Można by się czepić tych, co pisząc pogrubiają czcionkę.
Złej baletnicy , to i kiecka przeszkadza.;-)
Ale fakt faktem, że gdybyśmy wszystkie tak zaczęły...:baffled: nieco wiosennie, tęczowo by się zrobiło.:-D;-)
To w jakich odcieniach widzimy kolorowo napisane posty zależy od ustawionego kontrastu monitora.;-)
Pozdrawiam, i miłego dnia życzę.;-):-)
nie no teraz dowaliłas:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale wesoło sie od tego żółtego zrobiło tak słonecznie:-D:tak:
To jeszcze coś na dobry humorek :tak: Z przymrużeniem oka ;-)

Instrukcja obsługi dziecka - KCIUK
dobre:-D:-D
Hej laseczki w deszczową wietrzną i zimną środę:happy2:
Pogoda taka że nic tylko sobie w łeb strzelić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj byliśmy na zakupach bo mamy z casto bony do realizacji w hurtowni zabawek obwarowane terminem do 27 listopada..nie mogliśmy kupić tego o czym dzieciaki marza najbardziej bo...nie było tego w hurtowni:baffled: no ale jak to mówią darowanemu koniowi.no ale kupiliśmy Antoniemu na mikołajki motorek jeździk taki do odpychania sie nogami:tak: pod choinkę 100 klocków drewnianych bo takowe kocha najbardziej więc powiększyliśmy tym sposobem jego kolekcje :tak: Julce i Gabrysi pet shopy bo Julka nagle wiecznie o nich zaczęła mówić :baffled:mi się to tak średnio podoba no ale "ja sie nie znam"jak mówi Julka :baffled:i maskotki pet shopów spinki do włosów kredki mazaki plasteline Adamowi lego -samolot do tego co by wydać calość bo inaczej przepada :baffled:zapas ołówków zeszytów kleju papieru kolorowego kartki świąteczne jakieś naklejki na okno świąteczne ..baterie no i kasa darowana wydana :-D
Kamcia dla mnie możesz pisać jak piszesz ja ten fiolet widze natomiast żółć Justysi nie bałdzo nie bałdzo :-D:-D:-D
MH Dowikluś powodzenia na pasowaniu waszych maluchów :tak::tak::tak::tak::tak:
Natali butki super :tak::tak::tak::tak::tak::tak: a ty zgrabniutka jesteś i taka dziewczęca :tak::tak::tak::tak:
Anacondzia to ty masz zapał do diet i gimnastyki niczym ja:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Beatko opisy twoich kolacji doprowadzają mnie do ślinotoku a ja tu nic słodkiego w domu nie mam :crazy:
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ps ale mnie łeb napiernicza o mamo :-:)-:)-:)-:)-:)-(
no to niezłe bony dostawaliscie:szok::tak::tak:
super:tak:

mh sliczne te zakupki:tak:
najfajniejsza tuniczka;-):tak:

hej
nie bylo mnie strrrrraaaaasznie długo i pewnie zapomnialyscie ze taka jedna przez chwilkie tu pisala......przepraszam bardzo ale mialam na głowie przeprowadzke,dzieci,szkołe.....i wiele innych spraw i na bb czasu brakło......oczywiscie wieczorkiem delikatnie podczytywalam ale zeby odpisac brakło siły w palcach.....u mnie ok....Julek gigant rosnie jak na drożdżach jutro idziemy na kontrol to sie dowiem ile to dziecie moje wazy,obstawiam ze ponad 8 kilo.......przekręca sie juz z pleców na boczek.....Starszy nabrał pędu w mowie i nie idzie go przegadac......
widze ze zimowy szał zakupowy nastał.....ja tez kilka zeczy musze kupic mi sie marza butki Emu i juz mężowi delikatnie sugeruje co żoneczka chce w prezencie ....za dwa tyg mamy rocznice slubu i kurde nie wiem co mężowi sprawc cos ostatnio przebąkuje o zmianie tel na jakis lepszy ale ten co mu sie podoba to 2,5 tys koszuje a ja taką gotówka nie operuje:)....więc chyba dam siebie:)))))))

Natalia-super zakupy ...butki i kurteczka super....a ty laska jestes kochana ze hoho.....

Malinka-jeju ale urzadziliscie szał zakupowy.....widze ze Twój Antos klockowy chlopak...jak mój tylko moje dziecie z tych klocków wiecznie garaże buduje dla autek...

Lunka-cos doczytalam ze okres sie spóżnia....bedzie rodzenstwo dla córci???

Beata-oj prawda jak czytam twoje pościki o kolacjach to sama mam ochote cos wszamac....ale musze sie pilnowac bo ja to od patrzenia juz tyje.....

MH-śliczna ta twoja bluzeczka...w moim stylu:)ubranka dla Helenki tez ładniusie....ja mam zawsze problem z kupnem cos dla młodego bo ogolnie dla chłopców ubranka są brzydkie.....

wiecej nie pamietam:(.....a cos o cwiczeniach czytalam.....ja tez cwicze ale narazie tylko siłą woli.......na wiecej mnie stac:)
no i musze konczyc bo młodsze dziecie żada jeść.....
witaj spowrotem;-):-D

ty daj znac jak zrobisz tescik :)

zakupy swietne a buciki super :)

drapal tylko z poczatku a potem zapomnial o tym :)

dostalam oczoplasu hahaha :D


no rewelka zakupy
laski bedziecie


ja witam
nie mam humoru
deprecha? nie wiem
ale zycze milego dnia :)
depreche kochana do kieszeni i zaszyj ją tam na stałe:tak::tak:
Justa co to?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
To już nie pizza to jajecznica :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Zdrówka MH i fotki zrób na pasowaniu.
Podpisuję się pod słowami MH jeśli chodzi o kolory.
U mnie się cięzko takie kolorowanki czyta ,a potem głowa boli...


Ależ fajne zakupki zrobiliście.
I już prezenciki macie z głowy. :tak::-):-)
Malina ,a jak Adam?



Masz za bardzo szczelne okna jak parują i się wilgoć robi.
Mam ten sam problem ...
Trzeba je na klamkach rozszczelnić na stałe i będzie git.:tak::-):-)



Sliczne ciuszki.


Witam się w środę .

Kuba ma dziś dyskotekę w szkole.
Powiedział przed wyjściem z domu ,że zostanie mistrzem parkietu.:-D:-D:-D
Na 14 do pracy .
Dziś mam zajęcia z 5 dzieciaczków w tym 3 jest ze spectrum autystycznym.
Zapowiada się dość ciężki dzień.:baffled::baffled::baffled::baffled:

Co do zakupów.
Jak wracałam w poniedziałek z kliniki też byłam na zakupkach.
Na poprawę humoru kupiłam sobie kurtkę taką długą i cieplusią ,2 golfiki takie bawełniane zwykłe do tunik czy sukienki na ramiączkach i właśnie tunikę a w zasadzie sukienkę czarną na ramiączkach (wąska,obcisła ,dość długie mini) :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
dawaj fotki i nie marudź;-):-D
a Kuba no genialny:-D:-D:-D
normalnie Travolta Ci w domu rośnie:-D:-D:-D
kokusia tak racja..
jak już bym sie rozchorowała to najpierw jakieś domowe kuracje mleko z miodem czy czosnkiem;-)
a jak nie pomoże to lekarz i leki..
ale dlatrego właśnie wolę unikac chlapy , przemoczenia , itp pogody i nie wychodzić z domu tylko czekać na lepsze dni:tak:
przynajmniej wiem że się nie zaziębię

w domku też mozna zachorowac :tak:
a do zdrowia świeże powietrze i ruch wskazany:tak:;-)
As mam okna uchylone ale i tak mi parują :sorry2: ja już nie wiem co mam zrobić :no: zimno w chałupie mi się zrobiło i muszę zamknąć żeby Kuby nie złapało jakieś choróbsko :tak: a okna nie są aż tak szczelne więc jakiś przewiew powietrza jest :sorry2: no i dawaj fotki siebie w tej sukience :-)
MH zakupki świetne :tak:
Kokusia a kto Ci każe na wieczór to jeść :tak: w dzień nadrabiaj :-D ja tak jem bo muszę sobie żołądek rozepchać żeby przytyć :tak:

Kubek poszedł spać a ja w końcu mogłam usiąść :tak: oczywiście zamiast obiadu znowu owoce z lodami :-) muszę w końcu te lody zjeść z zamrażki :tak: zaraz za obiad się muszę wziąć dzisiaj spaghetti na szybko zrobię :tak: tak się wzięłam za te okna że nawet je umyłam i firanki zmieniłam :-) umówiłam się do gina na środę ale dopiero na 18.00 więc wejdę po 19.00 :sorry2: teraz żałuję bo mogłam się umówić na poniedziałek na 13.00 :tak: ale wtedy bym musiała Kubę wziąć ze sobą :sorry2: no cóż trudno :sorry2: jeszcze do dentysty muszę zadzwonić i będzie git :tak: M mnie zmusza żebym się zapisała do kardiologa w końcu a ja jakoś nie mam ochoty do niego iść :sorry2: jakoś złe przeczucie mam :tak: no i tylko okno zamknęłam i od razu okno zaparowane w dużym pokoju :no:
do kardiologa marsz:crazy::tak::tak::tak::tak::tak:


no i estem w kncu
chalupa posprzatana
obiadek juz dochodzi zaraz trza mlodego budzic to jeszcze na jakis spacer mze pojdziem:tak:
u nas mleko na dworze i czytałam że wilgotność powietrza 99% wiec jet mega:sorry2::-D
no ale dzieciaczki potrzebuja spacerku, mloda wczoraj nie byla wiec dzis nadrobim:tak:
m w sobote zjeźdxa mieli zostac do 26 ale teraz zjezdzja bo do niemiec maja jechac wiec beda eurusie na świeta:tak:
super
a ja tak sie balam ze kasy nie bedzie ze z becikowych pooplacalam wszystkie rachunki do konca roku:-D
wyszło prawie 1700:sorry2:
ino za prad nam na grudzien zostalo:tak:
no ale wiem przynajmniej ze na swieta nam nic nie odłączą:-D:-D:-D:-D
 
Cieszę się, że ciut poprawiłam wam humorki ;)
Jednak zostanę przy swoim czarnym , hehe.

Net nadal mi zamula ( czyt. od soboty po doładowaniu transfera będzie śmigał z prędkością światła ) ;D Dzwoniliśmy już do operatora Pley'a i chyba zrezygnujemy z przedłużenia umowy, która kończy się w styczniu ;) Lepsze warunki dają nie tym, którzy przedłużają, stałym klientom ,a tym nowo podpisującym umowę.

Nawet fotek nie pooglądam ;(, ale za to czytam :D pod warunkiem, że stronka się załaduje ;/

Malinuś dobre i takie bony. Dzieci mają radość ;D . U Ł. w zakładzie coś na razie cicho -sza na temat talonów ;/ . I tak już wiele dodatków pozabierali w tym roku ;/
dowikla Dominiś dopiero teraz ma pasowanie na pierwszaka? Czemu tak późno? U nas zwykle takie imprezy są w październiku ;)
A jak Dominik radzi sobie w szkole?

Wybaczcie moje roztrzepanie- robię kilka rzeczy na raz ;p
Przepytuję Julkę, piszę z wami i Amelce rysuję mysi ( myszy).Ale gaduła z niej rośnie ;D

oooo i anakonda będzie w Radomiu ;D ;) Jak znajdziesz czas, to co ? Spotkanko?
 
Ostatnia edycja:
My po pasowaniu na przedszkolaka :tak: Dzieci pięknie śpiewały i tańczyły :-D

Harmider i hałas były straszne :szok::-D Dziewczyny odpoczywają, ja gotuję kalafiorka :-p
Fotki, będe miała pewnie jutro :tak: Aczkolwiek Helena strasznie potargana :sorry2::-D
 
reklama
hej mamuski!!!
witam sie i ja wieczorkiem.mam teraz chwilke wolnego bo m sie z dziecmi bawi to ja korzystam i pisze do was.:tak:
pogoda u nas dzis też nie najlepsza 10C na plusie ale mglisto,szaro i ponuro przez cały dzien bylo.:wściekła/y::wściekła/y:
moj krystian byl dzis w teatrze ze swoja klasą i strasznie mu sie podobało przedstawiene.całą droge do domu mi opowiadał jak bylo.:tak::-D
popołudnie spedzilam fajnie bo byla u mnie kerna w odwiedzinach.laura jej rośnie ładnie i jest kochana.:tak:
dobra, uciekam prasować.:baffled:

luna-jak test??zrobilaś???

natalineczka-widze ze zakupy udane.
a ty tak chudziutka jesteś-zazdroszcze.:tak:

mh-ciuszki super!!!
czekamy na fotki.

as-koniecznie wklej fotke tej sukienki.
a kubusia teksty sa świetne.:-D:-D:-D

justa-no twój post żółty ładnie mi dał po oczach.:szok::-D:-D:-D:-D:-D
ja tez mam neta z playa i na 100%nie :no:przedłuze z nimi umowy.:wściekła/y:

malinka-super takie bony,dzieciaczki na pewno sie uciesza z prezetów.:tak:

beatka-kochana szybciutko do kardiologa sie zapisz z serduchem nie:no: ma żartów.:-(
bedzie wszystko dobrze-zobaczysz.

dowikla-jak tam po pasowaniu dominika????

mamola-witaj ponownie.:-)

ania-nie martw sie,zdiecia na pewno wyjdą super bo lali jest urodzoną modelką.:tak::tak:

iwicik-ale mxsiu bedzie zadowolony z pokoiku.pewnie już nie moze sie go doczekac?
 
Do góry