reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Drogie koleżanki.:-)
Czy to różowym, czy żółtym , czy czarnym ...chcecie czytajcie, nie chcecie omińcie posta .;-)
Można by się czepić tych, co pisząc pogrubiają czcionkę.
Złej baletnicy , to i kiecka przeszkadza.;-)
Ale fakt faktem, że gdybyśmy wszystkie tak zaczęły...:baffled: nieco wiosennie, tęczowo by się zrobiło.:-D;-)
To w jakich odcieniach widzimy kolorowo napisane posty zależy od ustawionego kontrastu monitora.;-)
Pozdrawiam, i miłego dnia życzę.;-):-)
Justa co to?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
To już nie pizza to jajecznica :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Witam się i ja :tak:

Chyba sobie uszkodziłam wczoraj plecy przenosząc śpiąca Helenkę do jej łóżeczka :wściekła/y:

Dzisaj mamy pasowanie na przedszkolaka :tak: już się nie moge doczekac :tak:




Ależ wybieraj kolor jaki chcesz :sorry2: Nie przeszkadza mi, po prostu go nie widzę.
I na tym skończmy tę dyskusję, zadałaś pytanie to dostałaś odpowiedz. Koniec :-D
Zdrówka MH i fotki zrób na pasowaniu.
Podpisuję się pod słowami MH jeśli chodzi o kolory.
U mnie się cięzko takie kolorowanki czyta ,a potem głowa boli...

Hej laseczki w deszczową wietrzną i zimną środę:happy2:
Pogoda taka że nic tylko sobie w łeb strzelić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj byliśmy na zakupach bo mamy z casto bony do realizacji w hurtowni zabawek obwarowane terminem do 27 listopada..nie mogliśmy kupić tego o czym dzieciaki marza najbardziej bo...nie było tego w hurtowni:baffled: no ale jak to mówią darowanemu koniowi.no ale kupiliśmy Antoniemu na mikołajki motorek jeździk taki do odpychania sie nogami:tak: pod choinkę 100 klocków drewnianych bo takowe kocha najbardziej więc powiększyliśmy tym sposobem jego kolekcje :tak: Julce i Gabrysi pet shopy bo Julka nagle wiecznie o nich zaczęła mówić :baffled:mi się to tak średnio podoba no ale "ja sie nie znam"jak mówi Julka :baffled:i maskotki pet shopów spinki do włosów kredki mazaki plasteline Adamowi lego -samolot do tego co by wydać calość bo inaczej przepada :baffled:zapas ołówków zeszytów kleju papieru kolorowego kartki świąteczne jakieś naklejki na okno świąteczne ..baterie no i kasa darowana wydana :-D
Kamcia dla mnie możesz pisać jak piszesz ja ten fiolet widze natomiast żółć Justysi nie bałdzo nie bałdzo :-D:-D:-D
MH Dowikluś powodzenia na pasowaniu waszych maluchów :tak::tak::tak::tak::tak:
Natali butki super :tak::tak::tak::tak::tak::tak: a ty zgrabniutka jesteś i taka dziewczęca :tak::tak::tak::tak:
Anacondzia to ty masz zapał do diet i gimnastyki niczym ja:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Beatko opisy twoich kolacji doprowadzają mnie do ślinotoku a ja tu nic słodkiego w domu nie mam :crazy:
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ps ale mnie łeb napiernicza o mamo :-:)-:)-:)-:)-:)-(
Ależ fajne zakupki zrobiliście.
I już prezenciki macie z głowy. :tak::-):-)
Malina ,a jak Adam?


Malinka to zakupy udane :tak: widać że trochę kasy dali :tak: i dobrze tak powinno być :-) ja obżartuch jestem ostatnio więc jem ile wlezie i co mam w lodówce :-) ale wczoraj byłam tak padnięta że tylko zjadłam kanapkę i poszłam spać :tak:

I znowu zaczęło padać :baffled: Malinka mnie też głowa napiernicza :no: a ja chodzę jak elektrownia jądrowa :wściekła/y: okna mi strasznie parują i już nie wiem co mam robić :no: wzięłam okno w kuchni otworzyłam, w dużym pokoju uchyliłam, powycierałam okna, kalafiory poprzykręcałam i znowu mi parują :wściekła/y: a na dodatek tego w dużym pokoju nad oknami na kasetonach pleśń wychodzi od tego wszystkiego :wściekła/y: jak M wróci z pracy pójdzie do faceta i im powie, przecież ja im mieszkania nie będę robić :no: wszystko mokre i śmierdzi wilgocią :wściekła/y: Kuba pójdzie spać to okno otworzę w dużym pokoju niech się wywietrzy :tak: no i jeszcze jak wczoraj M kaloryfer odpowietrzał w dużym pokoju jest zimniejszy niż był :no: musi chyba być gdzieś rura zapchana :no: no masakra jakaś :wściekła/y: muszę jak najszybciej iść do roboty brać kredyt i coś kupować :tak:
Masz za bardzo szczelne okna jak parują i się wilgoć robi.
Mam ten sam problem ...
Trzeba je na klamkach rozszczelnić na stałe i będzie git.:tak::-):-)

Malina, fajny prezent wam dali :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

No w końcu mam czytnik w domu i moge zaległe fotki wrzucić :-p

Natali, zazdroszczę butów, ja ostatnio nie mogę nic sobie dobrać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Bluzkę sobe kupiłam, ale tez po wielkich bólach bo nic na mnie nie pasuje :baffled:

To dla Helenki :-)

p1160374t.jpg

By lola_lu at 2010-11-17

p1160373.jpg

By lola_lu at 2010-11-17

Nowe kozaki Aniski :tak:

p1160366q.jpg

By lola_lu at 2010-11-17

No i w końcu małe conieco dla mnie :-p

p1160375.jpg

By lola_lu at 2010-11-17

Sliczne ciuszki.


Witam się w środę .

Kuba ma dziś dyskotekę w szkole.
Powiedział przed wyjściem z domu ,że zostanie mistrzem parkietu.:-D:-D:-D
Na 14 do pracy .
Dziś mam zajęcia z 5 dzieciaczków w tym 3 jest ze spectrum autystycznym.
Zapowiada się dość ciężki dzień.:baffled::baffled::baffled::baffled:

Co do zakupów.
Jak wracałam w poniedziałek z kliniki też byłam na zakupkach.
Na poprawę humoru kupiłam sobie kurtkę taką długą i cieplusią ,2 golfiki takie bawełniane zwykłe do tunik czy sukienki na ramiączkach i właśnie tunikę a w zasadzie sukienkę czarną na ramiączkach (wąska,obcisła ,dość długie mini) :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Okno w kuchni to i ja mam prawie na stałe rozszczelnione, bo inaczej nic by nie było widac :sorry2:

Pati, uśmiech proszę :tak::-)

As, długa mini, no nie :-D:-D:-D muszę to zobaczyć, wrzucaj foty :tak:
 
Okno w kuchni to i ja mam prawie na stałe rozszczelnione, bo inaczej nic by nie było widac :sorry2:

Pati, uśmiech proszę :tak::-)

As, długa mini, no nie :-D:-D:-D muszę to zobaczyć, wrzucaj foty :tak:
Ha ha ha ,ale śmieszne .:-D:-D:-D:-D
Ta mini to taka no powiedzmy regulowana jak ją prawidłowo założę z paskiem to jest tuż przed kolano ,a jak lekko podciągnę to spokojnie paski od pończoch widać :-D:-D:-D:-D
Nosić można i tak i tak w zależności od potrzeby i okoliczności w danej sytuacji.
Fotki muszę zrobić ,ale aparatu nie mogę znaleźć ...:baffled::baffled::baffled:
Młoda wzięła i wsionknoł :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:;-);-)
 
witam :-)

wiecie tak sobie poczytałam dzisiaj i pomyślałam..
i właśnie chyba prawda jest taka że nawet jesli pisąłabym jakimś żółtym czy innym jasniutkim kolorkiem , to kto chciałby poczytać co napisałam , to i tak by czytał...:sorry2: bez względu na kolor...
a jeśli ktoś chce pomijać moje posty to pominie nawet pisane na czarno:tak:
będę pisała nieco ciemniejszym , bo faktycznie u niektórych może wyglądac jaśniej niż u mnie , a ten napewno nie..
a jeśli ktoś nie chce czytac to nie musi , a ja się wcale nie obrażę;-)


a więc dzisiaj czuję się o niebo lepiej niż ostatnio...
pogodę mamy ładną... więc wyjdę z małą na dłuższy spacerek:tak: bo w deszczu to nie bardzo wychodzimy , boje się o przeziębienie , a w ciąży to nie na rękę brać jakieś tabletki...
więc jak pada to w sumie nie wychodzimy na dwór:-(
ale jak nie pada to korzystam z kazdej chwili:-)
 
witam i ja

mala spi ojciec też wiec korzystam póki moge bo za chwile po maksia trzeba bedzie jechac :-):-):-) zrobie obiad no i na 16 znów musze maskia na trening zawieź a ja na 17 mam zebranie w szkole i kurcze nie bardzo mam co zrobic z lenka musze zadzwonic do kolezanki moze chwilke sie nia zaopiekuje nim ja wróce z zebrania:rofl2::rofl2::rofl2:

Dowikla daj znac jak tam po pasowaniu:tak::tak:

Anka kupilam mu rolety do okien , firanke w cars , i zamówilam dywanik w cars:-):-):-)a w sobote niore sie za szpachlowanie i przygotowanie scian do malowania:tak::tak:

Vikamcia mi nie przeszkadza twpoj kolor mozesz pisac jak dla mnie:tak::tak:

Justa a ty z tym żółtym to mnie rozwaliłas wali po oczach jak cholera:-D:-D:-D:-D

anakondzia napewno foty beda .czekaj cierpliwie:tak::tak::tak::tak:

Malina ale szal zakupowy mialas suerrrrrrrrrr:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

MH super ciuszki widze ze i ty poszalalas po sklepach:rofl2::rofl2::rofl2:

Mamaola witamy spowrotem:-):-):-)

Natali lał kozaczki eleganckie no i kurteczka niczego sobie:tak::tak::tak:

Pati co to za deprechaaaaaaaa....do ludzi wyjdz:tak::tak::tak:

AS pochwal sie ta mini no i Kuba bedzie dzisiaj rwal laski na dyskotece :-):-):-)

no i chyba tyle bo mala sie obudzila:happy2::happy2::happy2:
 
Witajcie. Pogoda do bani i znowu się muszę posiłkować babcią żeby mi małą ze szkoły odebrała. Jak to dobrze że się chciało kobiecie na starość prawo jazdy zrobić bo inaczej to nie wiem jak bym sobie poradziła. Mam ambitne plany na wiosnę też iść na kurs ale jeszcze nie wiem co mi z tych planów wyjdzie.

Dzięki dziewczynki za życzenia zdrówka dla moich łobuzic. Zamówiłam im w końcu ten inhalator. Mam nadzieję że do piątku przywiozą to moglibyśmy jeszcze przed weekendem ustalić z pediatrą co i jak.

MH fotki zakupowe boskie:tak:. Ja poproszę przepis na "odchudzone" spaghetti:-)

Luna i jak? Wyrobiłaś się przed "Ustami"?;-):-D

Beata[/COLOR ] oj zazdroszczę że możesz sobie pozwolić na takie pyszności i to jeszcze na noc:szok: ja bym się potem bała na wadze z tydzień stanąć:zawstydzona/y::-(

Natali zakupki super. Zwłaszcza buty. A jaka Ty lasencja jesteś:tak: W ogóle nie widać po Tobie 2 dzieci.

Anka trzymam kciuki żeby zdjęcia mimo wszystko wyszły udane.

Malinka no no zakupy udane. Szkoda że u mojego mężowego w pracy zaprzestali dawania bonów. W tym roku to pewnie nawet premii nie będzie bo firma upada.

Beata ja też mam problem z wilgocią. Kurde tak cały czas remontujemy i uszczelniamy ten dom żeby było ciepło i tyle opału nie poszło i chyba przedobrzyliśmy. I kurde w każdym pomieszczeniu kratki wentylacyjne pomontowane więc teoretycznie powinno być oki:baffled:

Patrysia to chyba wszystko przez tą pogodę. Życzę Ci cobyś szybko pogoniła doła:tak:

Kamcia masz rację. Jak ktoś nie zechce czytać to i tak tego nie zrobi:baffled::-( Uroki forum:sorry2:
Pogody zazdroszczę. A co do leków w ciąży to moja gina zawsze mi powtarzała że czasem więcej szkody wyrządza się dziecku nie biorąc leku i męcząc się z bólem. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku.
 
Kokusia, przepis wrzuciłam do ksiazki :tak:

Chciałam dać Niki jabłuszko, a ona wybrała sobie pomidora i zjadła całego :szok::-D

Dobra, spadam bo coś nie mogę pogonić mojego wczorajszego lenia :zawstydzona/y:
 
kokusia tak racja..
jak już bym sie rozchorowała to najpierw jakieś domowe kuracje mleko z miodem czy czosnkiem;-)
a jak nie pomoże to lekarz i leki..
ale dlatrego właśnie wolę unikac chlapy , przemoczenia , itp pogody i nie wychodzić z domu tylko czekać na lepsze dni:tak:
przynajmniej wiem że się nie zaziębię

 
As mam okna uchylone ale i tak mi parują :sorry2: ja już nie wiem co mam zrobić :no: zimno w chałupie mi się zrobiło i muszę zamknąć żeby Kuby nie złapało jakieś choróbsko :tak: a okna nie są aż tak szczelne więc jakiś przewiew powietrza jest :sorry2: no i dawaj fotki siebie w tej sukience :-)
MH zakupki świetne :tak:
Kokusia a kto Ci każe na wieczór to jeść :tak: w dzień nadrabiaj :-D ja tak jem bo muszę sobie żołądek rozepchać żeby przytyć :tak:

Kubek poszedł spać a ja w końcu mogłam usiąść :tak: oczywiście zamiast obiadu znowu owoce z lodami :-) muszę w końcu te lody zjeść z zamrażki :tak: zaraz za obiad się muszę wziąć dzisiaj spaghetti na szybko zrobię :tak: tak się wzięłam za te okna że nawet je umyłam i firanki zmieniłam :-) umówiłam się do gina na środę ale dopiero na 18.00 więc wejdę po 19.00 :sorry2: teraz żałuję bo mogłam się umówić na poniedziałek na 13.00 :tak: ale wtedy bym musiała Kubę wziąć ze sobą :sorry2: no cóż trudno :sorry2: jeszcze do dentysty muszę zadzwonić i będzie git :tak: M mnie zmusza żebym się zapisała do kardiologa w końcu a ja jakoś nie mam ochoty do niego iść :sorry2: jakoś złe przeczucie mam :tak: no i tylko okno zamknęłam i od razu okno zaparowane w dużym pokoju :no:
 
reklama
Malinka fajne takie bony, też by mi się przydały ale tylko pomarzyć mogę :crazy:
Patrysia tulam na doła, jak wyjdzie słonko to może i dół odejdzie :tak::tak:
Beata coś jest nie tak z wentylacja jak ci tak okna parują :sorry2::sorry2:
MH widzę że Twoje zakupy też udane :tak::tak::tak:
A ja wróciłam z zakupów, najadłam się śledzi i zaraz za obieranie ziemniaków się biorę :tak::tak::tak:
 
Do góry