reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Luna, As w końcu się na piątek zdecydowała :tak: bo w piatek bedzie jej lekarz.

A co do testu, to po 2 tyg to i wieczorem powinien wyjść :-p



Edit:

Bosz, jakiego ja mam dzisiaj lenia !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dowikla u mnie też dzisiaj ciemno było :dry: i cały czas padało :sorry2:
Luna to rób teścik i dawaj znać co i jak :-) no to Twój M będzie miał dzisiaj :-D

Witam wieczorem :tak: jakaś nie do życia jestem :dry: coś źle się czuję tylko jeszcze nie wiem co mnie boli :sorry2: M poszedł się wykąpać a Kuba bajkę ogląda :-) zaraz muszę iść sobie kolację zrobić bo głodna jestem jak nie wiem co :-) chyba znowu sobie zrobię na deser owocki z lodami :-p oj i bita śmietana by mi się przydała :tak: Ach no i zakupy zrobione :tak: no prawie jeszcze po jednej rzeczy muszę dokupić i będzie koniec :tak: no i chrześniakowi coś wymyśleć muszę a nie mam pomysłu :dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka, jestem


Z pracy poleciałąm od przedszkola po młodą, później obiad,depilacja, prysznic i maszynka posżła w ruch,nałożyłam maseczkę, wykąpałam młodą, położyłam ( i właśnie przylazło to to mało śpiące, hehe) męzowemu szwoniłąm, ze ma sę dziś w pracy oszczędzać, bo ja go wymęcze jak tylko wróci, hihi.
Znów zapomniałam obejrzeć pierwszą miłośc-zaraz isę pogubię. MOże usta usta dziś choć zobaczę-tylko musze wycyrklowac seksik przed lub po, nie pamiętam o któej się zaczyna film:-D:-D:-D:-D


Agnes współczuję, wściec się można...

A przypomniało mi się-okres spóźnia mi się 2 tygodnie, żebym pamiętała to w drodze z pracy kupiłąbym test ale jakoś zawsze mia ie na wieczór przypomni:baffled:

As juz po? Bo to miało być dziś, tak?


no troszku ciemniejszy jest



hihihihi

Mnie też kiedys korciło zeby isa ckolorem, ale odpuściłam sobie, bo jakbyśmy tak wszystkie zaczęły to dopiero by pizza wyszła:-D
pizza nie moge:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
- dzięki
- tak tak, tylko kto po niego pójdzie, hehe

No i gangrena mała sac nie chce, skacze, śpiewa, tylko nie ziewa:baffled:
a slubnego bym posłała w końcu potencjalny tatuś;-):tak:

witajcie wieczornie
mlodzi juz spią zaraz zdjecia powklejam
teraz juz na pewno obiecuje;-)

buciki :-) miały byc na płaskim ale;-):-p
fav8ns.jpg

9fs2s5.jpg

kurteczka
2816ey0.jpg

oir615.jpg

i ta bluzka w którą sie wreszcie jakimś cudem mieszczę:-D
8zml2b.jpg
 
Ostatnia edycja:
witam

ja do południa bylam na zakupach cieplutko u nas było ze hej 17 stopni u mnie bylo ja w bluzeczce a lenka w dresiku tylko :-):-)no i tak latalam po sklepach bo chcialam maksowi do pokoju kupic brakujace rzeczy :tak::tak: no i kupilam super to tylko wziasc sie za malowanie pewnie w sobote zaczne robote i troche mi zejdzie :-p pewnie ze trzy dni bede malowac i szpachlowac bo gdzieniegdzie dziurki sa wiec trza je szpachla troszke podrównac:tak::tak::tak:bylam tez lóżko upolowac ale jakos mnie ceny przerazily 855zl i to bez materaca a najtanszy materac 220zl :baffled::baffled::baffled:

widze ze siostra sie pokazalas na bb i jak tam lali na fotkach grzeczna byla???

natali widze ze i ty poszalalas na zakupach superrrrrrrrr my chyba wszystkie kobitki lubimy zakupyyyyyyyyyy:-):-)

luna w takiej niepewnosci zyc :-pniech tatus leci do apteki:-p:-p:-pi bedzie mala kinder niespodzianka:-):-):-)
 
Witam i ja wieczorkiem
Mlodzi juz spia a ja mam chwilke dla siebie:tak::tak::tak:Troszke posiedze na necie a pozniej musze wszytsko poszykowac na jutro:-)Dominik ma jutro pasowanie na pierwszoklasiste o 8;45 i mamusie sa zaproszone:tak:wiec do dziewczynek przyjezdza siora i chyba Ona bedzie Je zaprowadzala do przedszkola bo nie wiem o ktorej to sie skonczy:tak::tak::tak:

NATALI
No niezle zaszalalas na zakupkach:tak::tak::tak:Super sie obkupilas:tak:
Ja tez planowalam kupic butki na plaskim i za kolana ale wyszlo jak wyszlo;-):-)
No i musze Wam powiedziec ze te moje kozaczki sa mega wygodne,dzisiaj nawet sie w nich scigalam z mlodym hehe:-);-)
No ale chodzilam w nich caly dzien i troszke bola mnie te poduszeczki pod stopami
 
witam

Ledwo weszlam do przedszkola pani mi mowi ze Laura nie chciala dac sie sfotografowac i buzie zaslaniala rekami:baffled::baffled:
Mowila ze pozniej jak troche czasu minelo jakos udalo sie cos pstryknac.Zobaczymy jak wyjda zdjecia:-D:-D

Wieczorem walnelismy wspolna rodzinna kapiel po czym corka z tata poslzi spac a mamausi na kompa:-D:-D

Luna daj znac jak juz zrobisz ten test:-):tak:
Kokusia zycze zdrowka
Iwcik szalejesz z tym pokojem A co kupilas?
Natali nie ma jak zakupy na poprawe nastroju:tak:
Dowikla ja dzis to sie zmusilam do tych cwiczen wiec nie wiem ile pociagne:-D
Patrysia oby kaszel szybko puscil. A jak Sewi reagowal na ospe? drapal sie?
 
A co czarnego zabrakło :confused:;-)
Jak widzisz wszystkie piszemy na czarno i wszystkie czytamy swoje posty. A różne kolory są albo słabo widoczne albo przyprawiają o ból głowy, więc nie kazdy czyta takie posty :sorry2:

Polecam czarny :tak:
Nie wiedziałam ze aż tak przeszkadza komuś ze mam inny kolor...
wkońcu jest możliwość wyboru koloru i czcionki chyba po to że można z tego korzystać....

 
ANKA no fajnie ze zajrzalas:tak::tak::tak:Jak bedziesz juz miala te fotki z przedszkola to sie koniecznie pochwal:tak::tak::tak:
Moje dziewczynki maja miec jutro robione zdjecia i jestem ciekawa czy dadza sie sfotografowac,bo One raczej z tych co lubia miec robione zdjecia ale przez mnie hehe;-):-)

LUNKA
No wlasnie daj znac jak zrobisz tescior:tak::tak::tak:

A mi tam nie przeszkadza jak KAMCIA pisze na fioletowo:tak::tak::tak:

Zrobilam co mialam to teraz bede sobie ogladala Wojewodzkiego bo nic inego nie ma w tv
 
reklama
Drogie koleżanki.:-)
Czy to różowym, czy żółtym , czy czarnym ...chcecie czytajcie, nie chcecie omińcie posta .;-)
Można by się czepić tych, co pisząc pogrubiają czcionkę.
Złej baletnicy , to i kiecka przeszkadza.;-)
Ale fakt faktem, że gdybyśmy wszystkie tak zaczęły...:baffled: nieco wiosennie, tęczowo by się zrobiło.:-D;-)
To w jakich odcieniach widzimy kolorowo napisane posty zależy od ustawionego kontrastu monitora.;-)
Pozdrawiam, i miłego dnia życzę.;-):-)
 
Do góry