reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej mamuski w niedziele.
ja tak wieczorowa pora bo dzis od rana nie mialam czasu na nic.
tak jak pisałam wczoraj bylismy na imprezce u znajomych i bylo super,:tak:był grill, piwko i fajn a zabawa.wrucilismy do domu o 3 a dzis juz o 8 bylam na nogach ale nawet jestem wyspana i dobrze sie czuje.:tak:rano pojechalam z moim m na dolowa i kupilam sobie buty,2 pary leginsów,dzieciom bluzki i zakupiłam dywan taki z dlugich wlosów i jest boski:tak: i tani bo dalismy za niego 340 zł :-)a w sklepie taki sam kosztowal 680.:szok:
a po południu bylam z krystianem u fryziera bo już miał taka szope na glowie ze masakra.:sorry2:

dobra,uciekam kapac dzieci.
do jutra laski.:-)

natalineczka-kochana,ty jutro masz isc do szpitala?:confused::confused::confused:

dowikla-no, to z naszymi dziecmi to było chyba chwilowe bo moj krystian juz dzis od samego rana chce isc do szkoły.:szok::tak:;-)

beatka-tak trzymaj.:tak:;-)
 
reklama
Witam wieczorkiem
Dzieciaki zaczynaja sprzatac to ja mam chwilke dla siebie:tak::tak::tak:Jak sie bawili to ja sobie poprasowalam wszytsko co mi wyschło:tak:Ostatnio zadziwiam sama siebie bo prasuje praktycznie na biezaco:szok::szok::szok::-D
Niedlugo szykuje kapiel i niech dzieciaki ida spac bo mam Ich dzisiaj dosyc

LIDUS
Fajnie ze imprezka sie udala:tak::tak::tak:
No i super zakupki porobilas:tak::tak::tak:

Ja zrobilam liste zakupow mojemu M:tak:Oczywiscie jest na niej tylko to co facet jest w stanie sam kupic hehe,czyli nie za duzo;-):-)I nam przywiezie bo 12 pazdziernika przylatuje do PL na tydzien:tak::tak::tak:

KAMCIA
Jasne ze sa rajstopki antyposlizgowe:tak:
 
witam sie i ja
dzionek ogolnie minal pod nzkaiem lenistwa
wstalam o 9,zjadlysmy sniadanie,wyszyskowalsymy sie i poszlysmy do kosciola bo p po dyzurze,z kosciola do tesciowej na obadek bo sie wprosilysmy i sie okazalo ze jako jedyna(prcz jej matki) pamietalam o tesciowej urodzinach:szok::szok::szok::szok:
ja wyrodna synowa:-p ale co ja zrobie jak mam pamieac do takich dat i roznych dziwnych rzeczy:sorry2:
no i wrocilysmy ok17 a ze moj mnie na wejsciu wurzyl to sie zawinelam i poszlam do sasiadki pogadac a jego z dziewczynami zostawilam:tak::tak::tak::tak:
chyba mnie @ dogania bo jakbym mogla to bym kazdego utlukla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no i dziewczyny juz spia,p wlasnei wygonlam zeby odespla troche bo rano do roboty jedzie
mnie tez cos sen muli idzis chyba przed polnoca spac pojde:-)

no i pocieszenie-ogadalama ogode i na ten tydzien piekna zlota jesien ma byc:tak::tak::tak::tak::tak: i ciepla wiec cieszmy sie nia:tak::tak::tak::tak:

pewnie mnie koszenie trawy czeka:baffled::baffled::baffled:



wogóle moja mała dzisiaj weszła sobie do kuchni a po kucni mało chodzi bo są płytki , więc jej nie puszczam...
a ona sobie chciała pójść do szafki i jak ruszyła od drzwi do tej szafki i na samym końcu się poślizgnęła na tych płytkach w skarpetuszkach i poleciała do przodu to uderzyła główką w szafkę:-(

na szczęście nie w kant i nie ma dużego guza tylko lekko czerwone:sorry2:
poza tym jeśli o mnie chodzi to cały czas chora... dzisiaj strasznie ze mnie leciało , aż się przebierałam... mam nadzieję że wyzdrowieję jak najszybciej

koniecznie skarpetki z antyposlizgiem lub kapciuchy:tak::tak::tak:

Wysprzątaliśy wczoraj całą chatę, mój dzielnie pomagał, choć nie powiem, mógłby się bardziej przyłożyć. No ale dobra, niech mu juz będzie policzone, hehehe.
Byliuśy w Biedronce na zakupach. Która mówiła, że sa husteczki w promocji??? j anic nie znalazłam:-(. Wieczorkiem na MAm talent wypiliśmy po 2 drineczki, jak zwykle zamówiliśmy pizze ( jakaż ja jestem slaba ) późńiej zapasy i spać, hehe. A dziś jeszcze nic nie wiem, albo my pódziemy do tesciowej, albo ona wpadnie, wiec chyb ato pierwsze, a później, leniuchy chyba...

Młodej musze zanieść laptopa póścić Klub Myszki Mickii wcisnąć syropy.Do jutra

ale na zapasy siły ci starczylo co?????????:-p:-p:-p:-p:-p

hej witam niedzielnie
z rana nie wpadlam bo kokardki robilam dzis we wsi obok sa dozynki wiec mamy zamiar sie wybrac to trza bylo nadrobic;-)
juz ino 250 mi zostalo wiec na luzie na wieczor sobie zostawie chyba ze mnie cos kopnie
wczoraj pobolewal mnie brzuch ale nic z tego nie wyszlo:dry:
dzis mam termin kurde jak chcialabym juz urodzic:dry:
a malej sie nie spieszy i znow bedzie trza wywolywac:dry:
nienawidze czekania:dry:
tak sobie mysle co tu jeszcze zrobic zeby przyspieszyc:sorry2:
jak juz pisałam seks odpada :sorry2:

helo
a ja juz myslalam ze Ty po terminie (a ciekae od czego sa suwcazki):-D:-D:-D:-D
TY nie idz jutro do szpitala bo Cie zatrzymaja i beda wywolowyac a po co?tylko na ktg idz i tyle
Pauline urodzilam 11dni po terminie i samo sie zaczelo.
z Weronika bylo inaczej ale tez 10dni czekali
teraz u nas w szpitalu tydzien po terminie dopeiro zaczynaja cos dzialac w tej sprawie:tak::tak::tak::tak::tak:

Witam pod wieczór :tak: nie dawno wróciliśmy z festynu :-D fajnie się chodziło bo słoneczko od rana super świeci :-D Kuba zeżarł pierogi a mama pije herbatkę i wcina pączki :-) już chyba z 5 wciągnęłam :-D no cóż jak się ma @ to można wszystko jeść bez wyrzutów sumienia :-p wieczorkiem chyba znowu pojedziemy na jarmark zobaczyć :tak: dzisiaj będzie śpiewać Rodowicz ale my tak długo nie zostaniemy :tak: a z mojego balkonu fajnie widać dźwig z jarmarku i jak ludzie z niego skaczą na bangi :-D wygląda jakby bez liny się rzucali hehe :-D idę posiedzieć póki mogę do potem :-)

heheh to widok moze byc fajny

[

Ja zrobilam liste zakupow mojemu M:tak:Oczywiscie jest na niej tylko to co facet jest w stanie sam kupic hehe,czyli nie za duzo;-):-)I nam przywiezie bo 12 pazdziernika przylatuje do PL na tydzien:tak::tak::tak:
:[/B]

a mialam zapytac kiedy przylatuje wlasnie
 
ja jeszcze na chwilke na BB wskoczyam bo musialam wlaczyc laptopa zeby zrobic przelew:tak::tak::tak:
Dzieciaki juz oczywiscie spia a ja ogladam dowody zbrodni i zaraz tez ide spac:tak::tak::tak:

ANABUBKA
No prosze jaka z Ciebie wzorowa synowa;-):-)

Ja tez ogladalam pogode i tez sie ciesze bo ten tydzien ma byc ladny:tak::tak::tak:I oby był:-):tak:
 
natalineczka-kochana,ty jutro masz isc do szpitala?:confused::confused::confused:

helo
a ja juz myslalam ze Ty po terminie (a ciekae od czego sa suwcazki):-D:-D:-D:-D
TY nie idz jutro do szpitala bo Cie zatrzymaja i beda wywolowyac a po co?tylko na ktg idz i tyle
Pauline urodzilam 11dni po terminie i samo sie zaczelo.
z Weronika bylo inaczej ale tez 10dni czekali
teraz u nas w szpitalu tydzien po terminie dopeiro zaczynaja cos dzialac w tej sprawie:tak::tak::tak::tak::tak:


:-D:-D:-D
dziopki a co wam sie upierdziało że ja jutro do szpitala:confused::confused:
w nastepny wtorek dopiero na wizyte do mojego gina mam:tak::tak:
i jesli nie urodze do tego czasu to pewnie mnie wysle na wywolanie
ale wczesniej po co:confused:
u nas tez sie tydzien po terminie zaczyna dzialac:tak::tak:
wczesniej nic nie ruszaja:no:
czarek tez sie urodzil 10 dni po terminie:tak:

m spi a ja nie moge zasnac
moze ktoras sie jeszcze zamelduje:confused:

no to do juterka;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z ranca
Jakas zaspana jestem hehe;-):-)Mlode spia,Dominik konczy sniadanko a ja jeszcze w pizamie siedze i nie umyta:tak:No nic wypadaloby sie ruszyc i zasuwac do kibelka:tak::tak::tak:
Wstawac lasencje:-);-)
 
witam sie i ja
za oknem pieknesloneczko zapowiada sie calkiem ladny poniedzialek:tak::tak::tak::tak:
Paulina w szkole,mala sie lasnie obudzila,tzn gada cos w lozeczku jeszcze

przez ten glupi ksiezyc juz druga noc z rzedu snia mi sie jakies glupoty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i przez nie sie nie wysypiac bo sie budze pare razy i w ogole


edit -na Pulsie wlasnie skonczyl sie Bolek i Lolek a zaczyna sie Reksio ;)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam :-) w Kielcach piękne słoneczko ale zimno :tak: boze kiedy ja sie wyspie :szok: wczoraj byłam 10 godzin w pracy a dzis mam na 15.30 dopiero jutro wolne :baffled: duzo rzeczy do zrobienia ,góra ubran do poskładania , trzeba posprzatac no i jakis obiad wymuslic że by mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ide walne sie jeszcze na godzinke na wyrko bo usne na kasie dzis :-D ja kwstanę to moze bede miala chęc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry